Duben 2007

Mariana,královna noci-Postavy

30. dubna 2007 v 14:02 | Martina |  Mariana,královna noci
Mariana Montenegro
Dcera Elisy a Lugo-Navarra, je ale vychována Atiliem a jeho dobrotivou sestrou Isabel. Koluje o ní pověst, že je prokletá, protože všichni tři její nápadníci zemřeli. Zemřít měl i doktor Camilo. Mariana se znovu zamiluje do záhadného Sokola, se kterým se schází pouze v noci. Oba se tajně vezmou a Mariana čeká dítě. Mariana ale zaslechne hádku svého otce a zjistí, že to není její biologický otec, že ji miluje jako ženu a že zabil všechny její nápadníky. S hrůzou utíká do pralesa, kde spadne do propasti a ztratí paměť. Dítě se narodí zdravé, ale Atilio, který se o Marianu mezitím staral (a namluvil jí, že je jeho žena), ho nechal zabít. Dítě se ale dostalo k Marcii, která ho vydávala za své a Ignaciovo. Když se Marianě vrátila paměť, začala pracovat v Ivanově hotelu. Vrátila se k Ignaciovi (který se ale oženil s Marciou) a znovu otěhotněla. Při nehodě ale o dítě přišla. Krátce byla vdaná za Atilia. Ten ji později ze vzteku na Ignacio unesl a ukrýval v jeskyni. Ignacio ji zachránil a měla se chystat svatba. V den svatby se ale objevil Atilio a znovu jim chtěl překazit plány. Mariana ale nakonec dosáhla na štěstí, když oba její nepřátelé: Atilio a Marcia, zemřeli.

Ignacio Lugo Navarro

Ač se jmenuje Lugo-Navarro, je synem Atilia a barmanky Lucrecie. Přežil vyvraždění své rodiny a po 25 letech se vrátil do vesnice, aby se pomstil. Zamiluje se však do dcery svého nepřítele a po láskyplných vyznáních si ji vezme. Mezitím ho sváděla Atiliova sestra Marcia, se kterou se Ignacio později oženil. Mariana byla prohlášena za mrtvou a Marcia byla těhotná. I testy DNA prokázaly, že chlapeček je jeho. Mariana se ale objevila a přes mnoho nesnází se k ní Ignacio znovu vrátil. Marcii odpustil, když mu zachránila život.

Marcia Montenegro
Atiliova sestra, které se zalíbil mladý horník Sokol. Snažila se ho svést, což se jí nakonec povedlo. Otěhotněla a vydírala Ignacio, že pokud si ji nevezme, nedovolí, aby se dítě narodilo. Marcia ale potratila, a tak těhotenství dál jen předstírala. Odhalila ji služebná Candida, kterou Marcia nechala zabít. Dítě získala do Cumacheho, aniž by tušila, kdo jsou jeho rodiče. Když si konečně uvědomila, že prohrála, dítě unesla. Znovu se vrátila až v den svatby Mariany a Ignacia. Svého milovaného zachránila, když na něj Atilio vystřelil. Než umřela, získala Ignaciovo odpuštění.
Atilio Montenegro
Marianin a Chachin otec. Mariana mu připomíná zemřelou ženu, a tak ji miluje a nechce, aby se kolem ní motali jiní muži. Všechny, se kterými Mariana chodila, nechal zabít. V Sokolovi ale našel mocného soupeře. Atilio předstíral smrt a staral se o Marianu, když ztratila paměť. Nakonec se s ní oženil, když předstíral, že umírá. Ale Mariana stále milovala Ignacio, a tak ji Atilio unesl do jeskyně. Vrátil se v den svatby. Zoufalý spáchal sebevraždu, ale stačil se s oběma usmířit a Ignacio konečně nazval synem.
Yadira

Servírka z hospody. Odešla od svého kmene a pomáhala doktoru Guerrerovi s ordinaci. Po znásilnění si chtěla vzít život. Pak odešla do města, kde začala zpívat v Ivanově hotelu. Pravou lásku našla až u doktora Camila Guerrera, ale musela počkat, než se rozvede s Chachi.

Caridad Montenegro ''Chachi''
Mladší Atiliova dcera, kterou měl s bláznivou Maríou Lolou. Chachi se snažila Marianě uškodit, protože na ní žárlila, že jí mají všichni raději než ji. Trpěla záchvaty. Když svedla Camila, který miloval Marianu, vzali se. Jejich manželství ale nebylo šťastné. Chachi se ale nakonec přeji jen polepšila a znovu se vdala.
Camilo Guerrero
Vesnický lékař. Kvůli tomu, že miloval Marianu, měl zemřít. Po nesnázích s Chachi se znovu zamiloval do Yadiry. Je bratrem kněze Juana Pabla.
Isabel Montenegro
Atiliova sestra s dobrým srdem. Byla svobodná, a tak vychovala Marianu a Chachi jako vlastní dcery. Velká přítelkyně Lucrecie.

María Lola

bláznivá žena, co zašla občas do hospody. Znala spoustu tajemství, která prozradila v pravý čas. Jako matka se usmířila s Chachi.

Ask me

30. dubna 2007 v 14:02 | Martina Duff

Otevřela jsem novou rubriku a to Ask me, kde se mě můžete na cokoliv zeptat, co vás zajímá :)
Vaše odpověďi se dozvíte v neděli 26.8.2012 v novém článku.

TAK NEVÁHEJ A ZEPTEJ SE!


La tormenta-Díly dopředu

30. dubna 2007 v 14:01 | Martina |  La tormenta

1.díl

María Teresia je bohatá dívka, jejíž otec vede významnou firmu. Ta je ale vinou několika akcionářů v bankrotu a MT žádá jejich výpověď. V tom za ní přijdou s tím, že jejímu otci je špatně. Zavolají ambulanci, ale ještě předtím ji otec žádá, aby mu slíbila, že se postará o La Tormenta, že je to jediné,co mají. Ona neví, co to je, ale má se kohosi zeptat.Santos Torrealba je kmotřenec otce MT a je předák na jejich haciendě La Tormenta…ta už dlouho vzbuzuje závist v Edelmiře a jejím synovi, kteří jsou velmi bohatí. Když se dovědí, že starý pán je nemocný, myslí si, že dědička jim haciendu prodá pod cenou (přesně tam bylo - za cenu mrtvé krávy J)Santos je drsný muž J, po kterém všechny ženy šílí. Včetně Valentiny, kterou zachránil před znásilněním…a sám ji o "věneček" připravil JOtec MT se uzdravuje a ona připravuje všechno pro svoji cestu na LT, pošle dopis Santosovi, kde ho žádá, aby ji vyzvednul na letišti v limuzíně. Santose to překvapí a ptá se všude možně, jestli vědí, co je to "limo"…téměř všichni se shodnou na tom, že je to typ osla.Syn Edelmiry Simon, když se dozví, že MT chce přijet, pošle na ni pár chlápků, aby ji zabili a hodili do řeky jako to udělali s její matkou.Když MT přijede, setká se se Santosem a koněm a oslem. Ptá se ho, zda zná Santose, on jí říká, že už o něm slyšel. Po malé nepříjemné konverzaci se MT dovtípí, že Santos stojí přímo před ní…on jí předá osla..má ho překřtít na "limo - limuzínu". Chytne ji a málem ji políbí, ale pak odejde.MT s bolestí na duši jede na oslovi, kterého předtím navoněla Channelem…cestou se setká s muži od Simona a ptá se jich, zda jede správně k LT. Oni si řeknou, že předtím než ji zabijí si s ní trochu pohrají. Ona se vyděsí, vytáhne slzný plyn…oni neví, co to je a MT to stříkne jednomu do očí. Ten ji rozzuřeně shodí ze sedla na zem a ona omdlí. Mezitím se oni přehrabují jejími věcmi a když se MT začne probouzet, tak ji přidrží a roztrhnou šaty. Jeden ji zalehne…ona zoufale brečí a v tom přijede Santos, vystřelí na toho muže a zabije ho.Ostatní dva utíkají, ale on je "zapřáhne jako koně" (????)MT brečí, on ji uklidňuje, že je už všechno v pořádku. Ona mu vyčítá, že ji nechal samotnou. Má jí pomoct sesbírat její věci. On si vybere jedny tanga J a zůstane nad nimi zamyšleně stát…ona mu je rychle vytrhne z ruky…Jsou na cestě, MT stále pláče (asi z šoku)…on se ji snaží obejmout, ale ona ho nenechá, nechce, aby se jí dotýkal. V tom jí řekne, že oslice je už unavená a že si má sednout na koně (asi by jeli spolu..nebo nevím, proč se tak brání)…ale MT odmítá, prý ani kdyby ji zabil…on ji přemlouvá, má to udělat aspoň pro tu oslici…ona se svými kufry je moc těžká…MT nad tím přemýšlí.

2.díl

MT se uvolí a nasedne na koně, vydají se do vesnice, aby předali na komisařství ty dva přeživší zločince. "Šerif" jim řekne, že nemá proti nim důkazy, takže je nemůže dlouho zadržet. MT téměř řekne, že Santos musel toho třetího zabít, ale on ji zadrží. MT je z přístupu policie otřesená a chce povolat své právníky.Když vyjdou, přijíždí právě Simon se svojí matkou. Představí se (s několika nepříjemnými poznámkami Santose na jejich adresu) a ačkoliv Santos věří, že je lepší jet na koni, nabídnou MT odvoz autem. Ona to přijme, ale chce, aby Santos doručil její zavazadla.Když přijede MT na LT, žádá, aby jí připravili koupel. Předtím ještě chce po Santosovi, aby si někdy sedli a probrali účty…ona mu musí zaplatit, co mu dluží a on bude moct odejít…Zatímco se koupe, přemýšlí o tom, jak ji bude Santos prosit, aby ho znovu zaměstnala. V tom vezme do ruky nádobu s vodou, aby se polila.. a spadne na ni obrovský pavouk…začne strašně křičet, což přivolá Santose, který ji vidí nahou J…ona je mrtvá studem a strachem a Santos ji uklidňuje, že jí toho pavouka zbaví…ale že je neútočný (ten pavouk J)…ona mu najednou začne vyčítat, jaktože jen tak vstoupil do její koupelny…on za to na ni znovu toho pavouka hodí…a odejde. Ona ho žádá, ať se vrátí, ale on se nevrátí. Ona vříská po pomoci až dokud nevejde jedna zaměstnankyně a pavouka jí nezbaví.Když konečně vyleze, setká se s Valentinou a její matkou, jak diskutují se Santosem…protože Valentina je rozhodnutá bránit svoji lásku k němu…ale matka jí to zakazuje…Valentina obviní MT, že je milenkou Santose (neví, kdo ve skutečnosti je)…v tom je přichází někdo varovat, že LT někdo napadl.Útočníci byli posláni Simonem, aby zabili Santose a vyděsili MT. Santos řekne MT, ať se snaží uklidnit a že pokud se jemu něco stane, tak ať ona bojuje o svůj život… ona se vyděsí. (pokolikáté už?) Santos dá ostatním ženám zbraně a MT odejde do svého pokoje.Rozpoutá se strašná bitka. MT bojuje po boku jedné z žen uvnitř domu.. Valentina a její matka se bijí taky, ale mají starost o Trini (sestra Velentiny, dcera Bernardy), která je slepá…ta se ale o sebe postará sama velmi dobře a ukryje se. Když všechno skončí, MT žádá Santose, aby neodcházel, že budou pracovat spolu na záchraně haciendy…on to tu zná..On to odmítne, protože téměř pro ni zemřel a ona mu ani nepoděkovala…ona mu teda poděkuje, ale on přesto chce odejít…řekne mu, že bude velet J …on je ale stále na odchodu a ona na něj volá…

3.díl

antos odejde a nechá MT ho zoufale volat. Nasedne na koně a odjede. MT si nechá osedlat koně a jde se převléct.Santos přijde do domu Valentiny a slíbí jí a její matce, že najde Trini živou. Trini je ztracená v kopcích, ale má sebou zbraň. Když cítí, že se k ní někdo přibližuje, tak vystřelí. Vystřelila ale na mladšího syna "šerifa". Ten ji srazí na zem, ale nechce jí ublížit…nikdy ji předtím neviděl a moc se mu líbí. ..ona je moc vyděšená, ačkoliv střela ho jenom lízla o paži. Trini se snaží dostat zpátky domů.MT nasedne na koně Diabla…ale zdá se, že z něj za chvíli poletí…Trini se dostane k řece…jde opatrně, ale stejně do ní spadne. Řeka je vodnatá a úplně ji pohltí…v tom přijede MT na téměř zkroceném koni a dojde jí, co se stalo a skočí do řeky, aby Trini zachránila. Přijede i Santos a je mu jasné, že obě jsou na tom špatně…hodí jim nějaký provaz a zachrání je. Valentina děkuje MT a dá obrovskou pusu Santosovi…MT to vidí a zdá se, že žárlí…MT je v domě s Trini, Valentinou a jejich matkou…všechny jí děkují..Valentina MT přesvědčuje, že ačkoliv se Santos tváří jako drsňák, ve skutečnosti je to velmi něžný muž, který umí potěšit J atd…ona na ni zůstane koukat jako "tonta en el aire" (??? Hloupá na vzduchu?? Asi jako vejr J) Valentina ji upozorňuje, že u řeky je jedno skvělé místo, kde se dá dobře koupat..Simon se dozvídá, že ačkoliv LT byla napadena, tak že Santos se bil jako zvíře a zachránil MT a zabil všechny jeho muže ..(úplný Terminátor)MT jede na koni kolem řeky a hledá místo, o kterém mluvila Valentina…rozhodne se to zkusit a když si svléká halenku, uvidí Santose jak má ten samý nápad. Chce odejít, ale on ji říká, že je tu přece dost místa pro oba. Ona odmítne, a tak Santos, který je už ve vodě, dělá že ho něco uštklo do nohy a potopí se. MT se vyděsí a rychle hledá v Santosových věcech nějakou zbraň. Vytáhne mačetu a skočí do vody ho zachránit…nenajde ho..když vyplave..ona se naštve, že to byl jen vtip…chce odejít, ale on ji chytí a řekne jí, že se ona sice snaží vypadat, že nic necítí, ale jeho to nesplete..protože on umí číst v jejích očích. Ona se teda ptá, co říkají její oči, on říká, že neví, ale že si myslí, že potřebuje tohle…a dá ji velkou pusu J… a ona mu ji vrátí.

4.díl

Začíná polibkem MT a Santosem. MT lituje toho, co se stalo a premysli nad tim, jak se mohla od nej nechat libat. Santos se sveruje svemu koni, ze se mu MT dostala pod kuzi. Trini se sesla se synem serifa a zdá se, že se mu líbí. Isabela (Natascha Klauss) navstivi svého stryce a dozví se, ze je MT na LT. Stycek ji ma rad spolu s MT nejvice na svete a preje si, aby se ty dve nehadaly a usmirily. Isabela mu to slibi. Bernardu pronásleduje Simon a docili toho, ze ji shodi kun. Pokousi se ji polibit, ale ji se to rozhodne nelibi. Odjede a ona na nej krici, ze Valentina je jeho dcera, ackoliv to on nechce uznat.Santos prijde na to, ze ti, co prepadli haciendu byli Simonovi muzi.Isabella zada pomoc po Montillovi, spolecnikovi ve firme MT, ktereho chtela MT vyhodit. Isabella je na nej velmi miloucka J a spolu vymysli plan proti MT. Za MT prijede Simon s tim, ze je mu moc lito, co se jim na LT stalo, ale ze je to vina Santose, ze by je mel ubranit. Zacne ho pomlouvat. MT ho brani, ze ji zachranil život. Simon ji udela nabidku na prodej LT s tim, ze je to nebezpecne místo. V tom prijde Santos a rozhodne odmitne, ze by někdo prodaval LT. Obvini Simona z ataku na haciendu a zacnou se prat. MT není schopná jim v tom zabranit a zatimco se snazi nekoho sehnat, ti dva se téměř zabiji.

5.díl


MT se vrati do salonu se zbrani prave v okamziku, kdy Santos téměř Simona zapichne. MT na nej namiri a rekne ji, ze je oba zabije, jestli toho nenechaji. Nasili je asi jedina věc, které tady rozumeji. Když odlozi zbrane, MT rekne Santosovi, at odejde a uz se nikdy nevraci. On souhlasi s podminkou, ze neproda LT a Simonovi uz vubec ne. Ona s nim odmita diskutovat. Santos odejde a Simon se jen smeje. Simon varuje MT, ze Santos haciendu vyloupi, ze jeji otec mu tady nechal prilis velkou moc a ze on se citi vic majitelem nez predakem. Santos si bali věci a i když ho ostatní premlouvaji, at zustane, ze je dusi statku, on odmita s tim, ze nyní ma hacienda jineho majitele, Simona, a ze on s vrahy nespolupracuje. Hodlá odjet do jiné vesnice. Simona se dohodne s MT a ona mu dá své slovo, ze mu proda haciendu.Matka Simona se bavi s "carodejnici" a ta ji rekne, ze na MT zadna magie neplati, ze od narozeni ji chrani nejake svetlo, které ji ochranuje před zlem.
MT je smutna z toho, ze podvedla svého otce, když chce prodat haciendu, na jejiz rizeni nestaci.Simon vznasi u serifa obvineni na Santose, ze ho nespravedlive obvinil z prepadeni LT a ze se ho pokusil zabit. Serif na Santose posila sve lidi.
Santos na ceste potka nejake muze, co vlastní několik podniku a ten mu nabidne, aby neodchazel, ze mu da praci. Santos to odmitne. Valentina se od MT dozvida, ze Santos odesel, protože MT

La tormenta-Herecké obsazení

30. dubna 2007 v 14:00 | Martina |  La tormenta
Natalia Streignard - Maria Teresa Montillio
Christian Meier---Santos Torrealba
Christine Lilley---Edelmíra Guerrero
Manuel Balbi---Jesús Niňi
Marcelo Boquet---Simon Guerrero
Juan Pablo Shunk---otec Damián
Aura Christina Geither---Bernarda Ayra
Patricia Castenada---Magdalena,
Bibiana Navas---Solita
Agmeth Escaf---Alirio
Rosemary Bohorquez---Dalila
Diana Neira---Virginia
Elien Abad---Trinidad
Maria Christina Galvez---Remedios
Ivan Rodriguez---Cipriano
Constanza Guiterrez---Tatacoa
Alejandro Buenaventura---Ernesto Montilla

La tormenta-Příběh

30. dubna 2007 v 13:55 | Martina |  La tormenta

Maria Teresa Montilla je sebevědomá mladá žena. Vyrostla v luxusu a studovala na těch nejlepších školách. Navzdory svému mládí zastávala vysoké pozice. Když bylo Marii Terese pět let, přišla o matku. Od té doby žila se svým otcem, donem Ernestem Montillou, ve městě. Na začátku příběhu se Maria Teresa vrací po dvaceti letech na místo, které opustila - na haciendu La Tormenta (=Bouře). Ztratila otce a La Tormenta je to jediné, co jí zbylo. Maria Teresa se rozhodla dát rodinu znovu dohromady. Záhy se setká s dozorcem La Tormenty, dvaatřicetiletým pohledným mužem, Santosem Torrealbou. Je to muž zároveň klidný, ale i bouřlivý. Byl by schopen postavit se armádě - ale také má jemné srdce. Santose, nepřemožitelného muže, přemůže nakonec krása a síla Marie Teresy. Tato arogantní a pyšná žena neví, že se bude muset stýkat právě se Santosem. Od první chvíle, co Santos Marii spatřil, zamiloval se do ní a udělal by cokoli, aby ji ubránil. Nejdříve se stane jejím strážným andělem. Přeroste tento vztah ve víc…?

La tormenta- Info o telenovele

30. dubna 2007 v 13:55 | Martina |  La tormenta
Název: La tormenta
Originál: La tormenta
Počet dílů: 216(188)
Rok výroby: 2005
Země výroby: Kolumbie,USA
Tv společnost: Telemundo,RTI
Žánr: Romantica
Jazyk: Španělština( Na SK Slovensky)
Vysílala: Tv markíza
Délka: 1 díl 45 minut

Interpret: Ricardo Torres
Téma: La tormenta

Jessyca Sarango-el milagro de Amar

30. dubna 2007 v 13:54 | Martina |  Texty písní
Jessyca Sarango - EL MILAGRO DE AMAR

Jamás una mirada,
derribo mis muros,
y casi de la nada,
me hizo ver el cielo,
azul profundo,
ninguna caricia tuvo el poder,
de llevarme donde
nunca imagine.

Solo de tu mano,
cruzare el camino,
así da a la esperanza,
de que mi vida ha encontrado
su destino,
Ningún sentimiento tuvo el valor,
de arrancar el dolor,
en mi corazón....


Zamilovana-Pobre Diabla

30. dubna 2007 v 13:48 | Martina |  Díly ke stažení
Poslední díl telenovely Zamilovaná-Pobre Diabla. Hlavní role: Angie Cepeda,Salvador del Solar

Klikněte na odkaz: Poslední díl-Zamilovaná-Pobre Diabla

Návod: Klikněte na odkaz kterej se nachází nad textem.Otevře se stránka Gigasize.Na pravé straně zadejte tří místní kod a pod tím klikněte na DOWLOAD a můžete v klidu stahovat.

Kobra 11

30. dubna 2007 v 13:48 | Martina |  Seriály


Název: Kobra 11
Originál: Bianca-Alarm Fur cobra 11
Počet řad: 10
Rok výroby: 1996-2006
Země výroby:Německo
Žánr: Krimi
Délka: 1.díl 45 minut
Nominace: 4 nominace


Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné, jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači. Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci, jejich úkolem je chránit naši bezpečnost...to jest hlavní motto německého seriálu Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei (zkráceně Kobra 11), který spolupracuje s automobilkami BMW a Mercedes. Seriál se začal natáčet díky německé televizi RTL v r.1996, u nás ho diváci mohou vídat na stanici Nova. Natáčení probíhá v okolí Kolína nad Rýnem, Düsseldorfu a Hürthu, a kvůli seriálu jsou poměrně časté uzavírky německých dálnic. Hlavní roli zde hraje dálniční policie. Zprvu ji zastupovali komisaři Frank Stolte a jeho partner Ingo Fischer, který byl však ve druhé epizodě první série zastřelen při akci na parkovišti. Jeho nástupcem se stal Semir Gerkhan, odvážný komisař, milující improvizaci a bravurně ovládající volant. Po odchodu Franka Stolteho dostává i Semir nového kolegu, kterým se stává André Fux. Scénáristé nechali Andrého zemřít - na velmi nebezpečné akci na Mallorce byl zabit harpunou. Uvolněnou hlavní roli obsadil Tom Kranich. I ten ze seriálu odešel, po velmi bouřlivé situaci: při pátrání po drogovém bosovi se seznámil Elenou Krügrovou. Elena otěhotní a s Tomem plánují svatbu. Vše se ale rozplyne, když Elena umírá ve voze s připravenou bombou pro Toma. Tom po dopadení jejího vraha podává u policie výpověď. Jeho novým nástupcem se stal Jan Richter, nový vrchní komisaře dálniční policie. Zpočátku si se Semirem vůbec nerozumí, ale nakonec spolu vyřeší mnoho případů. Jan Richter je k vidění ještě v 8.řadě na jejímž konci ze seriálu odchází. Na jeho místo se po boku Semira vrací v roli vrchního komisaře Tom Kranich a stane se tak jeho "staro-novým" parťákem. V pátrání pomáhají ještě šéfová Anna Engelhardtová, šikovná sekretářka Andrea Schäferová a nadále nemůže chybět ani uniformovaná dvojka Dieter Bonrath a Horst Herzberger. Obrovský divácký úspěch vedl tvůrce k "Nasazení týmu 2". Ten vznikl na přelomu roku 2000-2001 původně pouze jako projekt. Po zjištění, že nový seriál bude mít úspěch, se začalo natáčet. Protože vývoj celého nového seriálu stojí neuvěřitelné peníze, natočily se pouze 4 epizody + pilotní film. Televize RTL už jen netrpělivě čekala na výsledky sledovanosti, podle kterých se nakonec rozhodlo o dalším natáčení. Frank a Susanna se stali vítanou posilou nejen pro dálniční team, ale také pro protagonisty seriálu.Erdogan Atalay---Semir Gerchán
René Steike---Tom Kranich
Christian Oliver---Jan Richter
Carina Wiese---Andrea Schafer
Charlotte Schwab---Anna Engelhard
Gottfrien Vollmer---Dieter
Dietmar Huhn---Horst Hercberger
Hendryk Durin---Frank Traber
Julia Stinshoff---Susanna
Mark Keller---Andre Fux
Johannes Bradrup---Frank Stolte
Rainer Strecker---Ingo Fisher
Almut Eggert---Katharina Lamprecht


Dora,krásná šerivka-Videa

24. dubna 2007 v 15:19 | Martina |  Dora,krásná šerivka
Úvodní video
Dora a Alejandro


Dora a Alejandro 2


Alejandro a Patricie


Má tlustá Valentýna-Videa

24. dubna 2007 v 15:17 | Martina |  Má tlustá Valentýna
Úvodní video v ČJ
Scéna z prvního dílů v ČJ
Valentina omdlela a je u ní Stříbrná lilie a Tza Tza v ČJ
Frenklin a Chiki v ČJ
Frenklin učí Chiki střílet v ČJ
Valentina a Orestes

Pandora a Mayle a Gordi v ČJ Rozloučení herců MGB


Dora,krásná šerivka-Herecké obsazení

24. dubna 2007 v 15:14 | Martina |  Dora,krásná šerivka
Zharick Leon - Dora
Victor Malarrino---Alejandro Urdaneta
Pablo Martin - Juan Urdaneta
Kathy Saens---Juanita
Teresa Gutierrez---Antonia
Alvaro Bayona---Rafael
Cristiena Campuzano---Patricia
Elkin Diaz---Roberto
Gustavo Angarita Jr.---Richardo
Hernan Mendez---
Juan Angel---Arturo
Juan Pablo Llano---José
Marcela Carvajal---Ximena
Juan Fernando Sanchez---Julian
Morella Zuleta---Diana
Monica Gomez---Mary
Paula Pena---Matilde
Rodrigo Candamil---Ringo
Tommy Vasquez---Julio
Aldemar Correa---Camilo
Carmen Villalobos---CatalinaFernando Lara---Segundo
Zully Rojas---Consuelo
Meily Flandorffer---Laura
Monica Uribe---Mariana
Shirley Budge---Ana Maria del Castillo

Divoký anděl

24. dubna 2007 v 15:03 | Martina |  Díly ke stažení
Poslední díl telenovely Divoký anděl. Hlavní postavy: Natalia Oreiro,Facundo Arana
Klikněte na odkaz: Poslední díl-Divoký anděl


Návod: Klikněte na odkaz kterej se nachází nad textem.Otevře se stránka Gigasize.Na pravé straně zadejte tří místní kod a pod tím klikněte na DOWLOAD a můžete v klidu stahovat.

Ariel Lopez Padilla

24. dubna 2007 v 15:01 | Martina

Jméno: Ariel Lopez Padill
Datům narození: 12.8.1962
Místo narození: Guldajaře,Mexiko
Stav: třikrát rozvedený
Zajímavosti: byl baletným tanečníkem
Děti: dcera Maria
Ex - manželky: Paulina Dibildox-modelka a Mariana Levy- herečka
Telenovely:
Bajo las riendas del amor...(2007) Joaquin
Decisiones...(2005) Libardo
Sonar no cuesta nada...(2005) Jonas
Angel Rebelde...(2004) Ernesto Lezamo
Inocende ti...(2004) Licenciado
Gata Salvaje...(2002) Patrcicio Rivera
Secreto de amor...Dr Ricardo
Alma Rebelde...(1999) Damian Montero
Sonadoras...(1998) Enrique
Leonela...(1997) Damian
a mnohem dlších.....

Foto Clase 406

24. dubna 2007 v 14:55 | Martina |  Clase 406

Nezkrotná Lucia-postavy

24. dubna 2007 v 14:49 | Martina |  Nezkrotná Lucia
Lucía
Mladá pracovitá dívka, pochází z chudé rodiny, žije jen s maminkou Elenou. Miluje Raúla a marně čeká na svatbu s ním. Poté, co otěhotní, se Raúl nepochopitelně ožení s bohatou Cristal a Lucía je stane svobodnou matkou dvojčat-chlapečků. Dokáže vybojovat Raúla zpátky?

Raul
Mladý obyčejný kluk, který bere život tak, jak je. Stejně jako Lucía má hluboko do kapsy, a proto stále dokládá svou svatbu s ní. Spásu vidí v manželství s bohatou Cristal, i když tím pádem Lucíu ztratil. Dokáže opustit svou bohatou manželku a život ve vyšší společnosti?

Elena
Lucíina maminka. Velice starostlivá žena, co chce pro Lucíu vždy to nejlepší. Když se dozvěděla, že Raúl si její dceru nevezme, viděla v tom svůj vlastní osud. Ona totiž také vychovávala své dítě sama a chudá, protože jejího milého zavřeli do vězení. Vrátí se k sobě?

Alejandro
Elenina velká láska a otec Lucíi. Před lety byl okraden svou tchýní a dokonce falešně obviněn, takže skončil ve vězení. Nadešel ale čas pomsty, a tak se Alejandro vrací na "místo činu". Jak zareaguje na Elenu?
Claudio
Vynikající lékař a dobrý přítel Lucíiny rodiny. Do Lucíi je dlouho zamilovaný a těžce nese, že ho Lucía odmítá kvůli Raúlovi, který si její lásku nezaslouží. Claudio byl Lucíe oporou, když byla v blázinci. Kývne mu Lucía na nabídku k sňatku?

Camilo
Spolupracovník a pravá ruka Natashy. Moc ji miluje a snaží se jí získat, i když Natasha pořád miluje Ernesta. Bude úspěšný?
Doňa Enriqueta
Lucíina babička, matka Eleny ale hlavně velká "generálka" ve své vile. Všechen majetek, který má ale ve skutečnosti patří Alejandru Valderramovi, který se kdysi zamiloval do Eleny. Enriqueta je zděšená zprávou, že má Elenu i Lucíu tak blízko. Dokáží k sobě najít cestu?
Cristal
Rozmazlená a umíněná vnučka doni Enriquety. Vezme si do hlavy, že svede Raúla a to se jí také podaří. Jenže Raúla s Lucíou spojují stále jejich dva chlapečci. Cristal hodlá jít i přes mrtvoly (s pomocí švagra Leonela), jen aby měla Raúla jen pro sebe. Polepší se?
Natasha
Také vnučka doni Enriquety. Žije v její vile společně s manželem Ernestem a dcerou Lisette. Natasha je milá a klidná, ale její manželství s Ernestem je v troskách. Útěchu najde u Camila, jenže Ernesto se jí vzdát nehodlá. Komu dá přednost?
Alejo
Raúlův strýček a majitel malého zahradnictví. Je to správný muž, který má smysl pro čest. Rozčílil se, když zjistil, že Raúl Lucíu podvedl. Žije s partnerkou Etelvinou a její neteří Rositou,se kterými se často hádá, protože ty dvě Lucíu z celé duše nenávidí. Zkrotí je?
Etelvina
Alejova partnerka a Rositina teta. Nemá Lucíu ráda, když byla šéfkou v zahradnictví, dokonce jí vyhodila. Věnuje všechen svůj čas své neteři Rositě.
Ernesto
Výborný pilot a manžel Natashy. Po několika aférkách s Iraidou se chtěl s manželce vrátit, ale ta už svou lásku věnovala Camilovi. Z Ernesta se stala troska. Sebere se?

Leonel
Rovněž žije ve vile doni Enriquety. Dříve se živil jako striptér, ale doňa ho oženila se svou naivní vnučkou Marielou. Když Leonel zjistil, že ho Mariela podvádí, začal ji mlátit. Stal se komplicem Cristal, ale k vraždě by se neodvážil. Dostane co proto?


Marianela
Vnučka doni Enriquety. Nezná skutečný život, protože ji doma vychovali jako princezničku. Poté, co utekla z domu kvůli násilí manžela Leonela, se se svým přítelem Rafou ubytovala v chudé čtvrti a naučila se spoustu věcí. Jenže i tento vztah krachuje. Bude mít Mariela štěstí?

Rafa
Mladík, který nezavadil dlouho o slušnou práci. Byl to on, kdo poradil Mariele, aby utekla z domu. Jenže se o ní nedokázal postarat. Navíc začal hodně pít a nechce si připustit, že by měl začít něco dělat, když s Marielou čekají dítě. Vzchopí se?
Lola
Sousedka Eleny, která je vždy po ruce, když je jí třeba. Je přirozená a obětavá, dokonce nabídla Mariele a Rafovi, aby bydleli u ní doma. Má manžela Rudencia a syna Juana.
Rudencio
Manžel Loly a otec Juana. Klidný starší pán, také vyznává heslo "musíme si pomáhat".
Luigi
Italský zaměstnanec zahradnictví a nejlepší přítel Raúla. Dlouho mu pomáhal tajit, že se oženil s Cristal, i když Raúlovi nejméně tisíckrát říkal, aby se nehnal do záhuby. Zamilova se do Rosity, bude svatba?
Vicente
Pracoval jako řidič v domě doni Enriquety. Cristal s ním prožila krátké milostné dobrodružství, ale vlastně jím pohrdala, protože byl chudý. Vicente miloval Lucíu, ale když zjistil, že to není ta pravá, poohlédl se jinde...kdepak?
Juan
syn Loly a Rudencia. Oproti svým úžasným a milým rodičům je pro každou špatnost. Unesl třeba Lucíiny děti nebo ublížil Eleně tak, že oslepla. Ale kdo si dlouho hrál s ohněm se nakonec spálil. Zemřel...kdo ho zabil?
Rubí
Holka k mání z chudé čtvrti. Nenávidí Lucíu, ale to je tak všechno, čeho je schopná.¨
Balbína
hospodyně v domě doni Enriquety. Ví, kde má doňa schované důkazy, že vše ukradla panu Alejandrovi, ale není dost odvážná, abych se jich zmocnila. Nebo nás překvapí?
Gracielita
služka v domě doni Enriquety. Leonel ji znásilnil, ale Graciela se nenechala zastrašit a chtěla ho udat. Jenže Cristal jí podrazila nohu a Graciela si při pádu ze schodů zlomila vaz. Místo ní přišla Betania - služka s prořízlou pusou, důvěrnice Cristal...

Iraida
letuška, co je moc zamilovaná do Ernesta a nesnese, jak se trápí kvůli své ex-manželce Natashe. Otevře mu oči?

Rosita
neteř Etelviny, která nesnáší Lucíu, protože miluje Raúla. Nakonec její boubelaté tvary zabraly na učitele karate Alvara, ze kterého se ale vyklubal zloděj. Dostane teď šanci Luigi?

Dora,krásná šerivka-Příběh

24. dubna 2007 v 14:48 | Martina |  Dora,krásná šerivka
Doře stačil jeden jediný pohled na to, aby věděla, že právě potkala muže, kvůli kterému bude nešťastná až do konce života. Setkala se totiž s Juanem, synem paní Antonie Urdanetové, prezidentky společnosti, pro kterou Dora pracuje. Juan se právě vrátil ze zahraničí, aby se ujal své role v podniku jako viceprezident. Je znuděný obvyklým typem dokonalé ženy a Dora jej začne přitahovat, stejně jako jeho staršího bratra Alejandra Urdanetu. Alejandro je vdovec se třemi -náctiletými dcerami, seriózní a zodpovědný muž, oddaný své práci a rodině. Juan Doru využije, prožijí spolu milostný románek a Dora otěhotní. Ana Maria, členka nejvyššího vedení společnosti a Juanova dlouholetá milenka, se o tom navíc dozví, donutí Juana Doru vyhodit z práce a určit datum jejich vlastní svatby.

O Vánocích toho roku se Doře narodí syn Martin a ona se chce vrátit do práce v Antoniině společnosti. Po dlouhé době se jí toto přání splní a když potom ve firmě potkává Juana, řekne mu, že buď se s její přítomností smíří, nebo jej bude žalovat za znásilnění. K Dořině velkému překvapení je Alejandro velmi rád, že ji zase vidí v práci a dává jí pocit, že je tam vítána. Antonia Urdanetová pak svým dětem oznámí, že by si přála vnuka, který by nesl rodinné jméno. Juan si myslí, že kdyby měl syna on, získal by on sám větší část rodinného majetku. Co ale všichni opomíjeli je fakt, že dědicem by vlastně byl Dořin syn. Alejandrovy dcery přijmou Doru s nedůvěrou, ale i zvědavostí, a s pomocí Any Marie dokáží přivést Patricii, zamilovanou do Alejandra, do jejich rodinného kruhu. Alejandro ale každým dnem víc a víc obdivuje Doru, je jí vděčný za klid, který vnesla do jeho života, a je připraven bojovat o její lásku. Antonia vztahu mezi nimi brání a Alejandrovi nějaký čas trvá, než přesvědčí svou rodinu, vyrovná se se svými vlastními city a oznámí své plány pokračovat ve vztahu s Dorou.

Dora,krásná šerivka-Info o telenovele

24. dubna 2007 v 14:47 | Martina |  Dora,krásná šerivka
Název: Dora krásná šerivka
Originál: Dora,la celadora
Počet dílů: 120
Rok výroby: 2004
Země výroby: Kolumbie
Tv společnost: Caracol
Žánr: Romantica,Drama
Vysílá: Tv stanice Zone romantica
Jazyk: Španělština
Nominace: Herečka v telenovele Zharick Leon
Vedoucí: Juan Camilo Pinzon,Santiago Vargas
Napsal: Juan Andrés Granados,Angéla Hernandéz
Premiéra: 15.6.2005 ve Venezuele
Barva: Barevný
Interpret: Ita

Téma: Somos Dos

Příběh------Postavy------Dabeři------Mp3------Videa

Plameny vášně-Videa

21. dubna 2007 v 10:12 Plameny vášně
Úvodní znělka v ČJ
Livia a RuthRvačka Juana a Fernanda v ČJ
Rosario a Panchita v ČJ
Don Martin na vozíku V čj
Dinora mučí Juana v ČJDinora se pere s Normou v ČJNorma nachytala Fernanda s jinou v SKNorma schodila Fernanda z balkonu v SKMalcolm sledoval Normu jak se koupe v SKFranco přišel za Saritou v ČJJimena dostala od otce koně v ČJPostřelení Rosario,Armandova smrtRosario a FrancoPoslední scéna z telenovelyRosario a Sarita,Dinora postřelila Juana

Maritza Rodriguez

18. dubna 2007 v 14:00 | Martina
Maritza Rodriguez


Jméno: Maritza Rodriguez
Narozena: 1.9.1975

Místo narození:Baranquilla, Kolumbie
Znamení: Panna
Povolání: Herečka,Zpěvačka
Zajímavost: Naspívala úvodní píseň k telenovele Zamilovana (Pobre diabla)

Telenovely:

Acorralada...(2007) Debora
Vuelvo 1503...(2005) Angela
Angel Rebelde...(2004) Cristal Cuvvarubias
Milagros de amor...(2002) Milagros
Amantes del desierto...(2001) Barbara
Kalibre 35...(2000) Actress
La revancha...(2000) Mercedes Riverol
Marido y mujer...(1999) Lucia
Perfume de agonia...(1997) Carmen
La mujer en el espejo...(1997)
Dios se lo pague...(1997) Irene
Mascarada...(1995)