Květen 2007

Jorge Salinas Peréz

31. května 2007 v 19:19 | Martina


Celé jméno: Jorge Salinas Perez
Datům narození: 27.7.1968
Místo narození: Mexiko City (Mexiko)
Znamení: Lev
Rodina: Ženatý,má 3 děti a 2 bratry


U nás hrál v telenovelách:


Mariana,královna noci Vysílala Tv nova

Osudová láska Vysílala Tv prima,Tv Praha


V SK hrál v telenoveláh:


Nedotknutá manželka


Foto Jorge Salinas:


Alejandra Barros

31. května 2007 v 19:18 | Martina


Jméno: Alejandra Barros
Datům narození: 11.8.1971
Místo narození: Mexiko City (Mexiko)
Znamení: Lev
Zajímavost: Ačkoliv byla telenovela Mariana,královan noci jeji jež osmou telenovelu,tak hlavní roli si zahrálá až tady


U nás hrála v telenovelách:

Mariana,královna noci Vysílala Tv nova

Vášnivý polibek Vysílala Tv nova


V USA hrála v telenovele:

Clase 406


Foto Alejandra Barros:

Angie Cepeda

30. května 2007 v 19:40 | Martina


Celé jméno: Angelica Maria Cepeda Jimenez
Datům narození: 2.8.1974
Místo narození: Cartagena (Kolumbie)
Znamení: Lev
Rodina: Sestry Ivette a Lorna Paz


U nás hrála v telenovelách:


Luz Maria Vysílala Tv novaFotky Angie Cepeda:


O autorovi

30. května 2007 v 18:56 | Martina
Jméno: Martin
Přijmení: Svoboda
Bydliště: Praha
Země: Česká Republika
Město: Praha
Rodina: brácha Karel

Škola: Základní škola
Věk: 15 let
Web: www.serials-serials.blog.cz
E-mail: svobma.13@centrum.czPostavy

30. května 2007 v 18:50 | Martin Svoboda

Angela


Angela je krásná,milá a pracovitá dívka,jednoho dne se zamiluje do Josého Armanda,stejně jako José Armando do ní. Jenže Bromelie nenavidí Angelu a proto jí nic nepřeje hezkého. Je nejlepší kamarádkou učitelky Jimény a Sary.Má sestru Emmu která je na ní velice hodná a važí si jí. Jenže Angela nezná přesně celou minulost o své maminky. Vše zná Jiména která ji nic nechce říct. Dozví se někdy Angela celou pravdu od Jimény?

____________________________________________________________________________

José Armando


José Armando je pracovitý a velice krásný můž.Zamiluje se do Angely a udělá pro ní cokoliv aby byly spolu navždy.Je bratrem Juana Pabla a sestry Rosarii.Když ho uvidí Bromelie zamiluje se do něho tak bláznivě,že by byla klidně i schopná k vůli němu vraždit.Má svou agentůru z Carlosem a jsou spolu nejlepší kamarádi. Dr.Loremzo který se také zamiluje do Angely,začnou spolu bojovat o lásku Angelu. Kdo z nich získá Angelu?

____________________________________________________________________________

Juan Pablo


Je bratrem Josého Armanda.Zamiluje se do Graciely ale ta bohužel zemřela,zabila jí Bromelie.Je nejlepší kamarádkou Ofelii. Cristal je zamilovaná do Juana Pabla ale Juan Pablo do ní ne,je stale zamilovaný do Graciely. Jeho snem je získat bohatství. Nenavidí Alfonza a Santiaga.Získá celé bohatství rodiny Henrnadezovýžch?

____________________________________________________________________________

Bromelie


Byla ve vězení za vraždu Graciely,kterou zavraždila k vůli tomu že znala celou pravdu o rodiny Hernandezových. Nenávidí Angelu.Zamiluje se do Josého Armanda a udělá pro něj cokoliv. Všichni v okolí se jí bojí. Udělá léčku na Josého Armanda,udělá si umělé oplodnění aby získala Josého Armanda.Santiago je její komplice a pomáhá jí ve všem.
___________________________________________________________________________

Učitelka Jimena

Je učitelka v mateřské škole,je nejlepší kamarádkou Angely. Nemá ráda Juana Pabla. Zná celou minulost Angely,kterou nechce nikomu říct. Je nepřítelkyně Bromelii. Jednoho dne se nastěhuje do rodiny Hernandezových.V dalších dílech bude nejlepší kamarádkou Rosarii. Jednoho dne se uplně zblázní.Dr.Lorenzo jí chce pomoci.Myslíte z čeho se asi zbláznila? Řekne zrovna Dr.Lorenzovi pravdu o maminky Angely?

___________________________________________________________________________

Ofelie

Ofelie je chudá dívka.Rozhodla jse že pojede do ciziny aby našla alespon tam nové kamarády. Nemá ráda Angelu stejně jako Bromelie. Chce se pomstít Ramona. Chce aby se Emma rozešla z Gabrielem,protože se právě Ofelie do Gabriela zamilovala.Za peníze by udělala cokoliv. Podaří se je rozdělit?____________________________________________________________________________

Sara


Je to velice krásná,bohatá dívka. Nemá ráda pomluvy. Je nejlepší kamarádkou Angely. Nemá ráda Ofelii. Pomáhá Jiméně v mateřské škole. Jednou z Angelou budou mýt založený kosmetický salón. Když se Angela rozejde z Josém Armandem,bude právě Sara s ním chodit. V dalších dílech se Angela a Sara budou nenávidět.


____________________________________________________________________________

Rosario

Nikdo nezná její minulost.Živila se v minulosti jako tanečnice v nočních klubech. Má bratry Josého Armanda a Juana Pabla. Bude nejlepší kamarádkou učitelky Jimény. Je velice ráda že José Armando a Angela jsou spolu.Proto jim přeje to nejlepší do života. Bude ještě nikdy Rosario tančit v nočních klubech?


_____________________________________________________________________________

Alfonso

Je to velice hodný,krásný,bohaty a zamilovaný do Angely,ta ale o něj nemá zájem.Měl sestru Gracielu která bohužel zemřela. S Emmou a z Gabrielem odcestuje do ciziny. Když mu Angela řekne že ho nechce.Tak právě Alfonso bude chtít znáslnit Angelu.
____________________________________________________________________________

Santiago

Nenávidí Juana Pablo.V minulosti chtěl zabít Rosarii,k vůli tomu že jse s ním nechtěla vyspat. Má rád peníze a proto bude chtít z Ofelii vloupit banku.Jenže Ofelii odjede do ciziny a Santiagovi nebude nic zbývat než to udělat sám. Myslíte,podaří se mu to?

_____________________________________________________________

Ramon


Když Ramon odmítl Ofelii,aby spolu žily,tak ho Ofelii nenávidí. Chce se mu pomstít. Na první pohled jse zamiloval do Rosarii.Ale Ramon a Sara se budou chtít pomstít Ofelii.

____________________________________________________________________________

Raiza

Ramon,Santiago,Alfonso byly zamilovaný právě do ní,byly okouzleni její krásou.Ale bohužel ona o ně nestála. Jednoho dne se jí stane osudným. Právě Bromelie jí zavraždí za zradu.Nechěla jí pomoci za hranice. Když se zamiluje do Dr.Lorenza tak bohužel zemře.
____________________________________________________________________________

CarlosMá z Josem Armandem svou agentůru.Je velice bohatý. Holky po něm šíleně touží. Angela a Carlos budou spolu,když se Angela a José Armando spolu rozejdou. Rád posiluje,chodí každý den do posilovný stará se o svojí svalnatou postavu.
____________________________________________________________________________

Cristal

Cristal je zamlovaná do Juana Pabla,ale on do ní ne. Miluje stále zesnulou Gracielu. Má smrtelnou nemoc,která už nejde vyléčit. Dr.Lorenzo jí pomůže ze všech sil aby jí uzdravil. I Angela jí ze všech sil pomůže.Jiména řekne celou pravdu Cristal o Angelině matce. A právě Cristal to vše řekne Angele.____________________________________________________________________________

Emma


Gabriel a Emma byly na dovolené v Kolumbii.Když se vrátily byly všichni rádi.Ale jednoho dne se Gabriel a Emma rozhodnou vrátit zpět do Kolumbie. Ofelie jim nepřeje lásku a proto se chce snažit je rozdělit. Bude nejlepší kamarádkou Raizy. Zamiluje se do Carlose. V pokračováním bude Santiago mučit Emmu.
____________________________________________________________________________

Gabriel


Právě on je bláznivězamilovaný do Emmy. Jednou když ukradne Carlosovi peníze,rozhodne se utéct z Emmou do ciziny. Nemá rád félii a Bromelii. V minulosti byl milencem Bromelii.


____________________________________________________________________________

Ignácio

Je ředitelem reklamní agenturi. Přesně tam pacuje José Armando a Carlos. Pomáhá v útulku a nemocným dětem. Je velice hodný a rád ze všým pomůže.Jeho sestra je zlá Bromelie. I on se za ní velice stydí za to co ona spáchala za zločin._____________________________________________________________________________

Dr.Lorenzo

Je lékařem v mýstní nemocnici.Pomáha vyléčit Jiménu z blázince,zbláznila se.I Cristal má nevylečitelnou nemoc,a proto jí chce ze všech sil pomoci. Byl bláznivě zamilovaný ro Raizy,ta ale bohužel zemřela. Zabila jí Bromelie.
______________________________________________________________________________

Graciela

Byla služkou v domě Hernandezových. Byla zmilovaná do Juana Pabla. Jen ona znala celou minulost rodiny Hernandezových.Když jse to dozvěděla Bromelie,udělala sní dohodu ale ona jí odmítla. Bromélie byla nucena jí zabít. I Graciela není mezi nima i nadále jí miluje Juan Pablo.

Díly

30. května 2007 v 18:40 | Michaela Rokosová

1.díl


Angela a Sara jse půjdou projít do kostela,u kostela narazí na krásného Josého Armanda,který okouzlil Angelu jeho šarmem. Sara bude čekat na Angelu v kostele a José Armanda pozve Angelu na večeři.Angela to přijmá. V kostele bude Angela vše vyprávět Saře. Bromelie se vrací z vězení zpátky domů. Když Angela po cestě potká Bromelii utíká před ní stejně jako Sára.José Armando stále myslí na Angelu.Juan Pablo půjde navštívit Josého Armando aby mu zdělil zprávu o Bromélii. Učitelka Jimena přemýšli jestli má řici celou pravdu Angela o smrti její maminky. Je večer a Angela a José Armando jsou na večeři. Po večeři se spolu políbí a zamilují se do sebe. Je to láska na prví pohled.
_____________________________________________________________________________

2.díl


Bromeile chce mluvit z Angelou ale Cristal jí to nedovolí.Když ale Angela půjde ke dveřím vidí Bromelii a pozve jí do bytu. Cristal je nechá o samotě,když jsou spolu samy,začnou se hádat,když Bromelie uhodí Angelu začnou se spolu prát.Jimena jse za Angelou,když slyší na ulici hlas Angelu,okamžitě šla za Angelou a viděla jak se Bromelie a Angela spolu perou. Když je Jimena odstrčí tak zaroveň praští Bromelie i JImenu.Potom uteče.José Armando půjde za Rosarii a řekne jí jak je bláznivě zamilovaný,ta je stoho velice ráda. Ale když je při rozhovoru přistihne Alfonso není stoho nějak nadšený. Nemá rád Josého Armanda a proto mu nepřeje nic hezkého.

_____________________________________________________________________________

3.díl

Angela a Jiména půjdou navštívit Dr.Lorenza aby je ošetřil. Vše je v pořádku.Ramon jse vrací z dovolené z Emmou. Ofelie se chce pomstít Ramona a Emmy.Když jde po cestě domů Angela a Jiména,Jiména jse de vrátit do školy a Angela domů. Po cestě potkává Josého Armanda.Cristal se udělalo zle.Šla navštívit Dr.Lorenza.Sara z Carlosem jdou do agentůry za Josém Armandem,ten tam není. Angela a José Armando jsou na romantické procházce.
_____________________________________________________________________________

4.díl


Bromelie nelituje svého činu co udělala Graciele. Už dlouhou dobu přemýšli že chce zabít Angelu.Gabriel a Emma jsi šli vyjít na nákupy.Však po cestě potkají Ofélii,tam udělá žárlivou scénu. Ignácio má nové zprávy pro Josého Armanda,má nové nápady jak vylepšit psí utulek.Ramon potká Raizu.Když jsi spolu poovoří,bude chtýt Ramon políbyt Raizu,jenže ona mu vrazí facku a uteče.Když Carlos šel posilovat do posilovny z Gabrielem.Jenže když Carlos šel posilovat,Gabriel mu sáhl do batohu a ukradl mu plnou peněženku pěnez.Utekl za Emmou a rozhodly se odjéct zpátky do ciziny.
_____________________________________________________________________________

5.díl


Carlos jse dozvěděl že Gabriel mu ukrad peníze. Šel na něj podat trestní oznámení.Gabriel a Emma utekly za hranice.Raiza přemýšlí na polibek který jí dal Ramon. José Armando se domluvil z Ignáciem kvůli těm novinkám. Angela jse šla podívat za Jimenou do školy. Tam potkává Saru. Rosario myslí na Josého Armanda a Angelu,aby jim to vyšlo v pořádku.Když Bromélie nabídne jednu maličkost Ofélii.hned to přijmá. Angela jse šla podívat do agentůry za Josém Armande.Když ho tam nenajde tak narazí na krásného Carlose.Santiago přemýšli jestli má dokončit co načal.Zabít Rosarii. Juan Pablo šel dát Gracely na hrob květiny. Stále myslí jen na ní.
____________________________________________________________________________

6.díl


Carlos nadále myslí na dívku na kterou dneska narazil. Když to řekl Josému Armandu,řekl mu že je to jeho dívka. Carlos se zarazil a bylo u to líto. Ofelie a Santiago přemýšlí na vyloupení banky.Dr.Lrenzo má výsledky pro Cristal. Juan Pablo moc rád obtěžuje mladé ženy,proto se rozhodl že bude obtěžovat učitelku Jimenu.Je další den,José Armando a Angela jse setkávají na romantickém místě.Když Bromelie uvií Anelu z Josm Armandem,rohodne se jt za nima.
_____________________________________________________________________________

7.díl


José Armando vyhazuje Bromelii z místa kde je z Angelou. Bromelie jí proklína. Dr.Lorenzo řekl všechny výsledky Cristal. Crstal je v šoku. Když to všechno řekne Saře hned jse rozbrečí.Když jse Bromelie a Ofelie domluví že budou obtěžovat Angelu,zaslechne to Alfonso a ten se k ním přid. Už dlouhou dobu plánuje se vspat z Angelou.Angela odchází domů. Při cestě potká Cristal,která řekne nemoc o Cristal. Ta je z toho v šoku.Cristal breči z toho že má neyléčitelnou nemoc. Dr.Lorenzo j slybuje že jí uzdraví.

_____________________________________________________________________________

8.díl

Emma říká Gabrielovi že ho určitě hledá policie.Bromelie šla navštívit svého bratra Ignácia,ale on u o ní nemá zájem,z toho důvodu že spáchla zločin. Graciela odpočívá v pokoji,za to Juan Pablo stále na ní myslí Bromelie,Ofelie a Alfonso vidí Angelu,jak se loučí z Josem Armandem.Když odešel,šla za ní Ofelie,začala jse sní hádat,v ten moment přijde Alfonso a Bromelie a začnou Angelu obtěžovat.Raiza jse seznamuje z Cristal kterou má nastarost Dr.Lorenzo. dobře jsi mezi s sebou rozuměj. Angela dostala facku od Alfonsa a od Ofelii. Bromelie jse jí smála do obličeje. Všichni odešli a v parku je Sara. Když jí potkala přišla jí pozdravit,když na ní uvidí červený tváře,chce vysvětlení. Angela jí nic nepoví.
_____________________________________________________________________________

9.díl


Sara chce vysvětlení od Angely. Gabriela hledá policie. Ofelie a Santiago mají připravené věci aby mohly vyloupit banku. Alfonso jde navštívit Angelu,chce se jí omluvit. Ta ale omluvu nepřijmá. Když to řekne Angela Alfonsovi,Alfonso se jí chce pokusit znásilnit. Přijde José Armando a ten mu dá za vyučenou. Angela je vystrašená. Cristal se nemůže smířit že má nevyléčitelnou nemoc.Jimena chce říci Angela celou pravdu. Když je u Angely ta nemá náladu z někým mluvit. Když jde Jimena po cestě domů narazí na novou kamarádku Rosarii.

_____________________________________________________________________________

10.dílRosario a Jimena jsi spolu velice dobře rozumí. Je večer a Ofelie a Santiago jdou na věc. Jsou před bankou a chtěj jí vyloupit.Alfonso bude mýt další plán na Angelu. Ofelie rozbyla sklo. Když jsou u kasy přijede policie,Santiago se pokusí utéct za to Ofélie ne. Je ráno. Když jse Rosario a JImena setkají ve škole. Zamluví se a začne Jimena mluvit o Angely mamince. Ofelii nechyla vě vězení. Bude tam až bude soud. Ramon stále myslí na Rosarii.Bromelie má nápad,když chce rozdělit Angelu a Josého Armanda udělá proto cokoliv. Rozhodne se udělat umělé oplodnění. Santiago zavolá Bromelii a řeken jí že je na útěku. Ofélie všechno práskla na Santiaga.

_____________________________________________________________________________

11.díl


Santiago a Bromeli jsi dají schůzku na utajeném místě. Když jse Rosario dozvěděla celou pravdu od Jimeny,rozhodne se to říci Dr.Lorenzovi. Také mu to řekla. Bromelie je na schůzce. Když řekla všechno Santiagovi co chce udělat.řekne jí že do toho s ní nejde a že to všechno řekne Angele. Ta je zuřivě naštvaná. Když odíždí autem domů má naplanovanou druhou vraždu. Rozhodne se zavraždit Santiaga. Dr. Lorenzo šel navštívit Angelu,chce si sní promluvit. José Armando a Carlos mají další zakázku z Ignáciem. Emma se rozhodne ject zpátky do Venezuely. Ale Gabriel jí to nedovolí.

______________________________________________________________________________

O telenovele

30. května 2007 v 18:32 | Michaela Rokosová
Angela je mladá,krásná a pracovitá dívčina.Od malička žila ze svou maminkou Luciou,která bohužel před rokem zahynula při letecké havárii.Angela vůbec netuší kde je její maminka.Jednoho dne když jse Angela půjde pomodlit do kostela,narazí na mladého krásneho může Jose Armanda,který jí okouzlil jeho šarmem.Angela jse do Jose Armanda bláznivě zamilovala. Stejně jako Jose Armando do Angely. Byla to láska na první pohled. Příběh pokračuje dál. V domě Hernandezovích pracuje služka Graciela,která zná celou pravdu o rodině. Ale když jse do domu přestěhovala Bromelia,která k smrti nenávidí Angelu,tak nabízí Graciely obchod,když nic neřekne dostane slušné peníze. Graciela řekla že né. Bromelia bude nucena zabít Gracielu aby se celá Rodina Hernandezovích nedostala do vězení.Jenže Raiza viděla jak Bromelii zabila Gracielu. Bromemila je odcouzena na 10 let dovězení. Když jse po deseti letech vrací Bromelie zpátky domů,všichni jse jí bojí. Jak dopadne celý příběh? Bude nadále Bromelie vraždit? Bude Angela a José Armando spolu na celý život?

Láska na první pohled

30. května 2007 v 18:30 | Martin Svoboda |  Vlastní tvorby
Je jen napsaná. Nevysílá se!!
Název: Láska na první pohled
Originál: Afecion al primero vista
Počet dílů: 20
Mp3 Carlos Mata - Enamorada

Herecké obsazení:
Grettell Valdez-----Angela Majila
Victor Noriega-----José Armando Hernandez
Raul Olivo-----Juan Pablo Hernandez
Marlena Favela-----Bromelia
Alicia Machado-----Učitelka Jimena
Caroima Torres-----Ofelia
Maritza Rodriguez-----Sara
Maria Antonieta Doque-----Rosario Hernandezová
Juan Carlos Alarcon-----Alfonso
Jorge Reyes-----Santiago Mendoza
Karl Hofman-----Ramon
Desideria D Caro-----Raiza
Juan Pablo Raba-----Carlos
Gaby Espino-----Cristal
Mirela Mendoza-----Emma
Carlos Montilla-----Gabriel
Juan Pablo Gamboa-----Ignacio
Luis Fernandez-----Dr,Lorenzo
Sabrina Olmedo-----Graciela

Mario Cimarro

30. května 2007 v 18:29 | Martina
Celé jméno: Mario Antonio CimarroPaz
Datům narození: 1.6.1967
Místo narození: Havana (Kuba)
Znamení: Blíženci
Zajímavost: V roce 2005 byl porotcem soutěži krásy Miss Universe

U nás hrál v telenovelách:

Foto Mario Cimaro:
Komentáře: V které telenovele jse vám herec Mario Cimaro nejvíce líbí?
Odpověď napište do komentářů.

Venezuelská telenovela

30. května 2007 v 18:29 | Martina |  Ankety
Nezkrotná Lucia

Calypso

Barvy lásky

Nejdražší poklad

Když vplanou vášně

Láska k zbláznění

Zamilovaná

Divoká kočka

Válka žen

Juanin zázrak

Kassandra

Jidášova žena

Lorenzova žena

Pomsta

Má tlustá Valentýna

Tauplná žena

Samantha

Vůně ženy

Luisa Fernanda
Sním o tvé lásce

Guadalupe Lucchia-Culpable

30. května 2007 v 18:28 | Martina |  Texty písní
Guadalupe Lucchia - Culpable

Dejarte no fue fácil
Para que hoy vuelvas a mi
Con cara de inocente y esa voz de yo no fui
Mira que adentro mío hay un deseo de venganza
De hacer pagar tus culpas y dejarte sin fianza
Pensar que ya no puedo ni adorarte como antes
Porque estoy ocupado en culparte
Quisiera encerrarte y no dejarte salir mas
Mostrarle a los demás el dolor que me causas

Culpable, sos la única culpable
Yo te acuso y te maldigo
Te destierro de mi alma y mi corazón
Culpable, sos la única culpable
Yo te acuso y te maldigo
Te destierro de mi alma y mi corazón

Voy a crucificarte, y a quitarte la razón
Ponerte frente a frente con toda la procesión
Toda esa gente muda que no tiene corazón
Hoy para mi estas muerta, muerta en vida y sin mi amor
Quemándome en silencio entre el odio y el rencor
Fui abriйndote una causa de mil hojas de dolor
Pase noches enteras preparando mi venganza
Y ahora es el momento de tomarme la revancha

Culpable, sos la única culpable
Yo te acuso y te maldigo
Te destierro de mi alma y mi corazón
Culpable, sos la única culpable
Yo te acuso y te maldigo
Te destierro de mi alma y mi corazón

Carga tu cruz
Lleva el dolor
Hasta el final
Muerde el rencor

Culpable, sos la única culpable
Yo te acuso y te maldigo
Te destierro de mi alma y mi corazón
Culpable, sos la única culpable
Yo te acuso y te maldigo
Te destierro de mi alma y mi corazón


Komisař Rex

30. května 2007 v 18:28 | Martina |  Seriály
Název: Komisař Rex
Originál: Komissar Rex
Počet řad: 9
Rok výroby: 1998-2005
Země výroby: Rakousko,Německo
Vedoucí: Pete Ariel,Wolfang Dickman
Napsal: Rainer Hackstock
Žánr: Krimi,Akce,Tajemný
Jazyk: Němčina
Vysílá: Tv prima
Barva: barevný
Tv společnost: mungo-film

Herecké obsazení:
Tobias Moretti---Richard Moser
Gedeon Burkhard---Alexander Brandther
Heinz Weixelbraun---Christian Bock
Karl Markovic---Ernst Stockinge
Martin Weinek---Fritz Kunz
Wolf Bachofner---Peter
Gerhard Zemann---Dr.Leo Graf
Fritz Muliar---Max Koch

Alexander Pschill---Marf Hoffmann
Elke Winkens---Niki Herzog
Eva Habermann---Karin Klein
Rolf Kanies---Dr.Ballak
Gerhard Ernst---Gruber
Anne Kasprik---Diana Markus

Příběh:
Komisař Rex je seriál rakouské televize (natáčený od r.1993) o případech z oddělení vražd vídeňské policie, kde hlavní roli hraje mimořádný policejní pes - Rex. Vedle postavy Rexe se v seriálu míhají různí komisaři. Na začátku to byl Richard Moser (Tobias Moretti) se svými asistenty. Poté dochází k dost razantní změně: Richard Moser umírá při přestřelce se šíleným vrahem v díle nazvaném "Moserova smrt". I samotný Rex tesknil. Ale to by nebyl seriál, aby se vše v dobré neobrátilo. Mosera vystřídal mladý komisař Alex Brandtner (Gedon Burkhart), na kterého si brzy zvykl jak Rex tak televizní diváci. S touto partou jsme i nadále prožívali napínavé příběhy při dopadávání zločinců, což Rex i jeho pán zvládají bravurně. Příběhy jsou obohaceny tím, že si Rex a Alex rozumějí beze slov. Ovšem ani on nezůstává věčně a tak se i pán Rexe znovu mění. Dnešním páníčkem je Marc Hofman (Alexander Pschill). K němu přibývá první ženská hlavní role seriálu, a to půvabná Niki Herzogová (Elke Winkens). Při výčtu všech hlavních postav nesmíme zapomenout na jedinou stálici seriálu, vedle Rexe samozřejmě. Je to soudní patolog dr. Leo Graf (Gerhard Zemann).

Úvodní video:

Divoký anděl-Herecké obsazení

30. května 2007 v 18:27 | Martina |  Divoký anděl
Natalia Oreiro - Milagros Esposita
Facundo Arana - Ivo DiCarlo Ropallo

Gabriela Sari---Gloroa
Victoria Onetto---Lina
Arturo Maly---Federico DiCarlo
Veronica Vieyra---Victoria DiCarlo
Marcelo Mazzarello---Rocky
Mariana Arias---Andrea
Diego Ramos---Sergio Costa
Florencia Ortiz---Pilar
Paula Krum---Florencia Rizzo
Norberto Diaz---Damian Rapallo
Valeria Lorca---Martha
Marita Ballesteros---Rosario
Osvaldo Guidi---Bernardo Alberthini
Lydia Lamaison---Angelica DiCarlo
Gino Renni---Ramon
Sebastian Miranda---Chamuco
Fernanda Mistral---Luisa Rapallo de DiCarlo
Pablo Novak---Bobby
Silvia Bayle---Socorro
Lorena Meritano---Carolina Dominguez
Brian Caruso---Gamuza
Rodolfo Machado---Nestor Miranda
Gustavo Guillen---Fabrizio
Jazmin Rodriguez---Jazmin
Roberto Antier---Juan Cruz
Roberto Fiore---Gustavo
Lita Solirano---Clara
Fernando Llosa---Domencio
Jorge Garcia Marino---Ripetti
Emilio Bardi---Francisco
Paula Siero---Marina
Regina Lamm---Maria
Patricia Rozas---Lidia

Divoký anděl-Příběh

30. května 2007 v 18:27 | Martina |  Divoký anděl
Příběh začíná v jednom obyčejném argentinském klášteře, v jehož čele stojí úctyhodný otec Manuel. Právě v tomto klášteře žije od narození sirotek Milagros, které ale všichni přezdívají Cholito. Mili zbožňuje fotbal a jeho hraním tráví většinu času. Chodí oblékaná jako kluk a jejím poznávacím znamením je červená čapka a prořízlá pusa. Protože je Milagros osmnáct, musí z kláštera, který funguje jako dětský domov, odejít. Práci dostane v honosné vile boháčů Di Carlových jako služka. Hlavou rodiny je bezohledný stavební podnikatel Federico. S manželkou Luisou, vyléčenou alkoholičkou, má dvě děti: staršího syna Iva, který si rád užívá s dívkami, a mladší dceru Victorii. Ve vile žije ještě jedna stará dáma Angelica, což je Federicova maminka, Damian,,což je intrikánský bratr Luisy a jeho syn Pablo, což je smutný mladík upoutaný na kolečkové křeslo. Uniká z reality malováním obrazů. Mili se ve vile ihned spřátelí s Motýlkem (služkou Linou), kuchařkou Socorro, její protivnou dcerou Martou, komorníkem Bernardem, zahradníkem Ramonem a řidičem Rockym. Mili a Ivo se poprvé potkali na diskotéce a od té doby na sebe nemohou přestat myslet. Mili se do Iva zamiluje, což jí způsobí velké trápení, protože Ivo ji nejednou podvede. Pablo se převlékl za tuláka a nenápadně vycházel do města. Rocky byl obviněn z krádeže a pak osvobozen. A nad tím vším se vznášelo tajemství medailonku Panny Marie Osamocené. V domě byly dva, jeden měla Milagros, druhý Angelica. Vysvětlení je následující: Milagros je totiž nemanželská Federicova dcera, kterou měl z poměru se služkou Rosario. Jak šel čas, Luisa prožívala tajný románek se svým milencem. Ivo a Milagros se dál míjeli. Jejich vzájemné sympatie rostly a sílily, stejně jako slábly a zpochybňovaly se, hlavně vinou žen, které se točily kolem Iva. Momentálně to byla Federicova sekretářka Andrea. Federico se dozvěděl od otce Manuela, že Milagros je pravděpodobně jeho dcera. Nevěřil tomu, a aby mu Milagros nestála v cestě, poslal matce představené šek s tím, že si má Mili vzít zpátky do kláštera. Rocky se zamiloval do Victorie.Federico uhýbal a za otce Mili se otevřeně přihlásit nechtěl. Brzy se ukázalo i to, že Andreino těhotenství není jistá věc, ba že snad dokonce ani nebyla těhotná a svůj stav jen předstírala, což vedlo i přes nedávné zásnuby k rozchodu s Ivem. Federico pochyboval, že by Milagros mohla být jeho skutečnou dcerou, ale zato se hodně zajímal o vstup do politiky, a hlavně - o své prezidentské postavení ve firmě. Pro Milagros bylo podstatné, že mohla znovu bojovat o Ivovu přízeň, i když se situace zamotala, protože o Iva začala usilovat Pilar a vypadalo to, že se jí bude dařit. Damian pokračoval ve svých podvodech, ale tentokrát se to na něj Luisa dozvěděla a vyhrožovala mu vězením. Milagros měla radost, že její kamarádka z kláštera Gloria dostala také místo služebné ve vile La Soledad a že má v domě vedly Liny další přítelkyni.Ivo získával v rodinné firmě stále větší vliv, Damian se vymanil z nejhoršího, ale to ještě netušil, že brzy spadne do dalšího bahna. Luisa byla nespokojená se svým životem, a proto dělala dál peklo ze života svým bližním. Ramon se pořád ucházel o Socorru, Rocky o Victorii - ovšem už se značnými úspěchy. Federico měl stanovou milenku Andreu a Ivo pustil k vodě svůj poslední objev Florencii, protože znovu našel cestu k Milagros. Nevěsta Milagros dostala ve svatební den dopis od Luisy, kde stálo, že je Federicovou dcerou a Iva si nezvala. Jenže Ivo nebyl Milagrosiným bratrem. Vyšlo najevo, že ho Luisa měla s mužem, kterého milovala, Nestorem a že si ji Federico vzal jen kvůli penězům. Mladý advokát Sergio se stal právním zástupcem majitelů vily La Soledad. Ocitl se tak v blízkosti Milagros a doufal, že ji získá pro sebe. Od svého dědečka právníka věděl, že dívku čeká slušné dědictví. Ivo, který neuměl být sám, odešel zpátky k Florencii a věřil, že by s ní mohl mít dítě. Rocky s Ramonem si po krachu lázní otevřeli autoopravnu, protože ve vile zůstat nemohli. Damian se skryl před vdavekchtivou Martou do kláštera, ale zjistil, že neví, co je horší. Velký balík akcií Federicovy firmy koupí černovlasá dáma po čtyřicítce, vždy upravená a dalo by se říct, že i hezká. Jmenuje se Rosario Albertiniová. Chce prodat Federicovi pozemek pro nové obchodní centrum. Má vyrůst na dětském fotbalovém hřišti u kláštera, o které se zasazuje Milagros, aby je zachránila. Milagros už samozřejmě ví, že Federico je její otec a že komorník Bernardo je její strýc. Přežila chvíle, kdy se Ivo oženil a brzy zase rozvedl s Florencií. Po určité době se Rosario Albertiniová přizná Mili, že její matkou není. Najala si ji mafie proti Federicovi a vztah k Milagros měl Rosi pomáhat, aby dosáhla svého. Nechala si udělat plastiku obličeje, aby tak oklamala nejen Mili, ale hlavně Bernarda. Rockyho navštíví jeho údajná sestra Romina. Naivní řidič netuší, že by se zatím mohla skrývat past...už se oženil s Victorií a nenávisti jejích rodičů nedbá. Mili nakonec odjela s Ivem na Ibizu, tam jí Ivo vyznal lásku a zase byli spolu. Jenže pak se jim do cesty připletl Fabrizio, bratr Ivovy někdejší manželky Florencie, který se chce Ivovi za sestru pomstít. Vystupuje pod falešným jménem Daniel a zamiluje se do Milagros. Lina se chystá na svatbu s Bobbym, nejlepším přítelem Iva. A mezitím Mili málem zemřela po automobilové nehodě. Naštěstí se zázračně probrala a tvrdila Ivovi, že trpí amnézií a nic si nepamatuje.Čas plynul a Lina se vrátila zpátky mezi své, protože zjistila, že je jí manžel v Evropě nevěrný. Ale v duchu doufala, že Bobby snad jednoho dne přijede za ní a že se všechno dá do pořádku. Mezitím se konaly další dvě svatby: Gloria si vzala Chamuka, Ramon se oženil se Socorro a kuchařka otěhotněla. Řidič Rocky se odstěhoval za svou ženou Victorií do Paříže. Komorník Bernardo se zamiloval do Marty, která jeho staromódní dvoření opětovala. Obyvatelé vily La Soledad se přestěhovali do jiného domu, protože Federicova firma zkrachovala a vila měla být na prodej. Svatba Iva a Milagros se blíží, ale v cestě stojí Ivova někdejší i současná přítelkyně, lstivá Pilar. Damian odcestoval ze země společně s Rosi a penězi, které ukradl Federicovi. Pilar unesla Iva a pak málem přejela Milagros, ale Ivo strčil do volantu a strhl řízení stranou. Pilar skončila na psychiatrii a Milagros se konečně provdala za Iva. Svatba se konala na fotbalovém hřišti a Mili v krásných svatebních šatech vstřelila gól.

Divoký anděl-Info o telenovele

30. května 2007 v 18:26 | Martina |  Divoký anděl


Název: Divoký anděl
Originál: Muňeca Brava
Počet dílů: 270
Rok výroby: 1998
Země výroby: Argentina
Tv společnost: Telefe
Vedoucí: Hernán Abrahamnsohn,Gaita Aragona
Žánr: Muzikální,Komedie,Drama,Romantica
Napsal: Enrique Torres
Ocenění: v roce 1999 výhra nej telenovela
Délka: 45 minut
Barva: barevní obraz
Premiéra: v USA 24.1.200
Jazyk: Španělština
Vysílala: Tv nova
Interpret: Natalia Oreiro
Téma: Cambio Dolor
Hlavní postavy: Natalia Oreiro,Facundo Arana

Divoká kočka-Wallpapers

30. května 2007 v 18:26 | Martina |  Divoká kočka

Wallpapers k telenovele Divoká kočka (Gata salvaje)

Pro zvětšení: klikněte zde
__________________________________________________________________________
Pro zvětšení: klikněte zde
__________________________________________________________________________
Pro zvětšení: klikněte zde
___________________________________________________________________________
Pro zvětšení: klikněte zde
____________________________________________________________________________
Pro zvětšení: klikněte zde

Zamilovaná-Videa

27. května 2007 v 20:58 | Martina |  Zamilovaná
Úvodní video


Scéna z telenovely


Fiorella a Andrés

Peruanská telenovela

27. května 2007 v 20:52 | Martina |  Ankety
1.místo Milágros (porazila Zamilovanou)
2.místo Zamilovaná
3.místo Luz MariaJak ulovit milionáře


Luz Maria

Maria Rosa dohazovačka

Milagros

Zamilovaná

Vypůjčené životy

Kachorra-Díly dopředu

27. května 2007 v 20:43 | Martina |  Kachorra

1.díl

Antonina Guerrerová přezdívaná Kachorra je ve vazbě. Byla obviněna z vraždy, kterou ale nespáchala, právě je převážena do ženské věznice s ostrahou, naskytne se jí ale příležitost jak vše změnit. Na cestě se totiž policejní vůz srazí s taxíkem. Řidiči i cestující jsou vážně raněni, ale Kachorra vyvázne jen s pár škrábanci. Taxíkem jela Rosario Achavalová, 32letá žena, která měla nastoupit jako vychovatelka v rodině Moráviů. Kachorra sice váhá, ale nakonec zvítězí touha po svobodě, ukradne ženě všechny doklady a doporučení a rozhodne se nastoupit v rodině Moraviů. Mezitím po ní policie bezvýsledně pátrá.

2.díl

Kachorra dojede k Moraviům kde jí její podvod jako zázrakem projde (má obarvené vlasy, ostříhanou ofinku a oblečení Rosario, které je ji minimálně o 5čísel větší). Zvyká si na své povinnosti vychovatelky v rodině Moraviů. Nejvíce si oblíbí Lautara - bratr Bruna, naproti tomu "teta Bernarda" něco "větří" a Kachoře nevěří ani za mák. Bernarda je velmi vzdělaná žena a zdá se jí Kachorra rozhodně nedosáhla ani z poloviny, toho vzdělaná co má Rosario v životopise. Francisko - otec Kachorry- se velmi trápí a Kachořin snoubenec - German- se rozhodne hledat ji sám. Bernarda jede s Lautarem do nemocnice, ale Lautaro chce aby jela i Kachorra, to se ale moc nevyplatí, protože na cestě je zastaví policie!!!

3.díl

Kachorra se z toho vykroutí - jako vždy:o). German ji mezitím marně hledá. Kachoře se z nemocnice podaří zavolat otci. Policie, která je napojená na Franciskův telefon, naštěstí nemá čas zjistit odkud Kacho volá. Bruno, který má problémy v továrně, je nucen udělat určitá úsporná opatření, který zahrnuje vyhazov několika dělníků, ti se s tím ale nesmíří a začnou stávkovat.

4.díl

Bruno najde Kachořin deník a Kachorra se velmi bojí, že si přečetl víc, než měl. Josefina chce po Brunovi peníze, ale ten jí je odmítne dát a tak se Josefina rozhodne, že mu ukradne hodinky - po dědečkovi - a prodá je. Při předání peněz ji zadrží policie. Kachorra - která se stále více obává odhalení - se rozhodne, že uteče. Předtím ale chce navštívit Franciska.

5.díl

Návštevu nakonec nepodnikne a namísto toho se jde pomodlit. Tam vidí Sancha a Pitu jak ukrývají hodinky - ty po dědečkovi Bruna - pod sochu sv.Rity. Kachorra volá Sanchovi a představí se jako dotyčná svatá a přikáže mu aby hodinky vrátil. Pierina odhalí Kachorru!!!

6.díl

Pierina řekne Kacho, jak se dozvěděla kdo je ve skutečnosti - z novin. Kachorra Pierinu tak dlouho přemlouvá, až se s ní dohodne, že ji Pierina neprozradí když se do jednoho dne objeví hodinky po dědečkovi Bruna. Komisař Morales žádá Franciska aby svou dceru vydal policii. Sancho ještě není rozhodnutý, jestli hodinky vrátí. Catalina si myslí, že to Careňo (pan radní) dal pod sošku panny Marie peníze pro domov (ve skutečnosti to byla Kachorra). Careňo jí přísahá že ne, ale přesto ji chce finančně vypomoci - ale jen za to, že ho Cata politicky podpoří...

7.díl

Sancho hodinky vrátí a Pierina splní svůj slib - Kachorru neprozradí. Ale jen pod podmínkou, že se Kachorra pokusí udělat Bruna šťastným. Bernarda i Bruno mají problémy se zaměstnanci v továrně, kteří stávkují. Bernarda zavolá policii a tím to jen zhorší. Bruna na cestě domů přepadne nějaký muž a uhodí ho kamenem do hlavy.

8.díl

Bruna našla Kachorra v kuchyni krvácejícího - ten v okamžiku kdy se ho ptá co se mu stalo omdlívá a tak ho Kachorra odveze do nemocnice a následně uloží do postele. Problémy v továrně pokračují a Bruno se setká se zástupci odborů, ale nepodaří se nic vyřešit. Francisko se rozhodne spolupracovat s policií.

11.díl

Kachoře se naštěstí podaří utéct, ale je velmi nešťastná z toho , že ji zradil otec i snoubenes. Komisař Morales mezitím oznámil, že Kachorra zemřela. Kachorra se to dozví a chce dát Franciskovi vědět, že žije, ale telefonát by byl příliš riskantní. Sancho (za to, že vrátil hodinky) a Josefina začínají pracovat ve firmě Bruna a hned první den se pohádají.

12.díl

Morales pověřil Tripoliho aby našel Kachorru. Kachorra je zatím u Moraviů a vypráví Pierině jak se stala podezřelou z vraždy. Kachorra stále přemýšlí jak by mohla pomoci Brunovi s problémem v továrně. Nakonec jí napadne spásná myšlenka! Mohli by starými stroji a zaměstnanci vyrábět levné těstoviny!!!

13.díl

Pierina navrhne Kacho, aby napsala Franciskovi dopis, který mu Chichillo předá. Germán se rozhodne, že bude pokračovat v práci (spec.efekty a kaskadérství) i přesto že je zarmoucen smrtí Kachorry. Mezitím se Kachorra velmi sbližuje s dětmi Moraviů a hl. s Brunem, který když mu řekla svůj nápad, ji políbil. Akorát tetu Bernardu stále nepřesvědčila.

14.díl

Catalina dostane soudní příkaz aby se vystěhovala z domu, ve kterém zřídila sirotčinec. Carmelo ji nabídne své právnické služby a chce se domluvit se s majitelkou domu, Karinou - vdova po advokátu Armendarisovi - ta ale na dohodu nepřistoupí a žádá o zaplacení dluhu, v opačném případě trvá na vystěhování. Matka představená nabídla Catě pomoc, ale jen za předpokladu, že její práci v domově převezme někdo jiný a Cata se vrátí do církevní školy.

15.díl

Cata samozřejmě takovou nabídku nepřijme - má své děti ráda nadevšecko. Francisko dostane Kachořin dopis a je nesmírně šťastný. Řekne to jen rodině a Germánovi, přesto se Tripoli dozví že Kachorra je naživu a ihned o tom informuje Moralese. Chichilo jde na výzvědy a oznámí Kachoře, že Francisko dopis dostal. V noci má Kachorra špatný sen a křičí ze spaní, slyší ji Bruno a jde se podívat co se děje. Když ji budí je jeho obličej nebezpečně blízko jejímu a v tom...přijde Bernarda, situaci si samozřejmě vyloží po svém...

16.díl

Kachorra je překvapená , když se vzbudí a vidí ve svém pokoji Bernardu a Bruna. Nedorozumění se vysvětlí, že Bernarda Kachoře stále nevěří. Pablovi (nejlepší kamarád Bruna) se krásná Kachorra velmi líbí a naléha na Bruna aby mu s ní domluvil schůzku. Bruno se nakonec nechá přemluvit. Cata se rozhodne, že přijme návrh matky představené.

17.díl

Bruno dostal pozvání na vernisáž a protože Mecha je přes víkend na služební cestě, rozhodne se Bruno pozvat Josefu a Lauta, tím pádem i Rosario (tedy Kachorru), slíbil totiž Pablovi, že na vernisáž přivede i Kachu. Ta sice pozvání nechce přijmout, ale Pierina ji nakonec přemluví. Situace se ale zkomplikuje, protože Josefa i Lautaro odmítnou na vernisáž jít. Kachorra jde tedy sama s Brunem v šatech po Pierině (kdyby šla bez nich vyšlo by to snad nastejno:o) a Bruno je z ní úúúplně hotový:))

18.díl

Protože se Bruno bál, aby ho Kacho nezačala svádět, pozval i svou sekretářku - Veroniku. Pablo jí řekne aby se od Bruna ani na chvíli nevzdálila - když se Pablo snaží svést Kachorru. Mezitím se ale vrací Mecha, která se rozhodne jít na vernisáž také. Uvidí tam Bruna a Veroniku a myslí si, že ji Bruno podvádí. Pohádá se s ním a když se jí to Bruno snaží vysvětlit, Mecha ho vyhodí. Bruno je zoufalý a neví jak zachránit jejich vztah.

19. díl

Josefa a Pierina jsou rozchodem Mechy a Bruna nadšené. Naopak Bernarda přímo zuří. Lauto - jehož výstup na fotbalovém zápase se rozhodně nedá nazvat úspěchem - se kvůli tomu uzavře do sebe a nechce s nikým mluvit. Pierina pomůže Kachoře aby mohla vidět svou rodinu, udělá jí příšerný make-up a převlékne ji za žebračku. Když ji Chichilo uvidí, lekne se tak, že omdlí.

20.díl

Josefa a Sancho se jednou pohádají před klientem a ten je tak naměkko, že si od nich koupí téměř všechno. Oba dva se toho chytnou a začnou vymýšlet nové strategie prodeje. Kachorra se od Veroniky dozví, co se stalo v sobotu na vernisáži, vynadá jak Pablovi, tak Brunovi. Horší ale je, že ve chvíli kdy je v kanceláři jen Kachorra a Bruna přijde do firmy Mecha...

Kachorra-Dabing

27. května 2007 v 20:43 | Martina |  Kachorra
Kachorra---Ivana Andrlová
Bruno Moravia---Filip Švarc
Germán Capello---Filip Jančík
Patricia---Eva Horská
Josefína---Kateřina Lojdová
Lautaro Moravia---Radek Škvor
Bernarda---Olga Želenská
Pierina---R.Merunková
Chichilo---Libor Terš
Mercedes (Mecha)---Jitka Moučková
Dolores---Zuzana Skalická
Sestra Catalina---Dana Sedláčková
Francisco---Oldřich Vlach
Angela Guererra---Regina Řandová
Santiago---Radek Hope
Silvana---Eva Spoustová
Carmelo Capello---Pavel Soukup
Sancho---Jan Maxián
Dr.Reynlado---Jiří Ptáčník
Pablo Arospede---Ivan Jiřík
Roberto Tripoly---Svatopluk Schuller
Gaspar---Libor Bouček
Karina Armendaris---Klára Vodeňková
Rodolfo---Michal Pavlata
Paquita---Alexandrid Jul
Elena---Sylva Turbová
Pitu---Jan Škvor
Norma---Romana Slováčková
komisař Morales---Jiří Hromada
Pablo Horacio---Bohumil Švarc
Russi---Klára Šumanová
Lorena---Tomalova.El
Lilian---An. Pohorská