Září 2008

Upoutávky

20. září 2008 v 17:33 | Martina

V nové aktualizaci se můžete těšit na dvě nové vlastní tvorby

První vlastní tvorbu napsala Daniela. Její vlastní tvorba se bude jmenovat "Anita"
Diego a anita se poznali za ne příliš příznivých podmínek.Osud tomu tak chtěl,aby anita přišla na nevěru svého snoubence.Budou nakonec anita a diego spolu?Nebo bude jejich láska zničena? - Celý a struční děj si můžete přečíst: zde
____________________________________________________________________
Druhou vlastní tvorbu napsala m-lutisanova. Její vlastní tvorba se bude jmenovat "Popelka"
Příběh se točí kolem krásné chudé Martiny,která žije v chudé čtvrti ze svojí rodinnou. Jenomže v životě má tak trochu smůlu,nemůže najít svého vyvoleného,nemá peníze a ani dokonce kamarády. Jenomže jednoho dne se seznámí Martina po internetové seznamce s krásným můžem jménem Tomáš.Jak dopadne osud Martiny a Tomáše? - Celý a struční děj si můžete přečíst: zde

Anita

20. září 2008 v 17:29 | Martina
Anita je mladá 19-tiletá dívka.Má snoubence Carlose a sestru maríu teresu.Její sestra je však zlá a plná zášti.Závidí jí jejího snoubence.Jednoho dne vletí Anita pod kola motorky pohledného diega.Diego s motorkou uhne a nabourá do jednoho stánku.Je jaksepatří naštvaný.Anita po nějaké době zjišťuje,že její přítel ji podvádí s její sestrou.Najednou se svět Anitě zboří a jedinou oporou je jí Diego,u nějž nějakou dobu pracuje.Carlos ji prohlásí za mrtvou.Jak se bude dál celý příběh vyvíjet?Budou Anita a diego skrývat dál svojí lásku?A co rodina a diegova snoubenka Alejandra,Anitin snoubenec carlos a její sestra?Ti se jen tak nevzdají!

Popelka

20. září 2008 v 17:25 | Martina
Hlavní hrdinka této telenovely je Martina,která žijev chudé čtvrti ze svojí rodinnou. Jenomže jednoho dne její otec vyhraje mnoho peněz a tak chce aby se z Martiny stala jednoho dne Popelka. Jenomže jeho sen se moc nesplní. Do cesty se připlete závistiví Ramiro,který chce získat všechny peníze Alejandra. Taky se mu to podaří. Celá Rodinna Alejandra bude zase na mizině jako dřív. Martina je smutná a trápí se. V životě se jí toho moc nedaří. Nemá žádné peníze,kamarády ani přítele.
Když jednoho bude Martina na počítači,seznámí se přez internetovou seznamku s krásným a bohatým mužem Tomášem. Tomáš se bude chtít sejít s Martinou ale Martina to jejich rande odloží.
Jak dopadne celý příběh Martiny - Popelky? Setká se někdy v životě s Tomášem?