Říjen 2008

Teri Hatcher

24. října 2008 v 15:28 | Martina

Popelka - 1.díl

24. října 2008 v 15:23 | Martina
Je krásný sluneční den,Martina je sama zavřená ve svém pokoji a brouzdá po internetu. Tomáš,který je v práci hledá v pracovní době novou přítelkyni. Když najde na internetu nick: martina.l napíše jí a Martina si začne psát s Tomášem. Uběhlo několik hodin a Tomáš a Martina si pořád píší. Až Tomáš napíše Martině že se chce sní sejít tak Martina pořád přemýšlí až dokonce napíše že ne. Tomáš je z toho smutný ale Martina není ještě uplně připravena na první rande.

V domě Lajalových žije Lucia,která od malička nemá ráda Martinu. Lucii babička Enriqueta píše inzerát do novin,že hledají novou služebnou do domu.

Je ráno a Elena si šla koupit dnešní noviny. Když prohlíží inzeráty tak hledá vhodnou práci pro Martinu. Když tam najde že rodina Lajalových hledají novou služebnou,jde se zeptat Martiny jestli by tuto práci chtěla. Martina stále přemýšlí ale když si představí že je její rodina chudá,rozhodne se že tuto práci vezme.

Mercedes,která je zamilovaná do Lujse Maria se dozví,že Lujs Mario má novou přítelkyní. Je to Mariana,která vyhrála první místo v soutěži Miss. Když uvidí Mercedes jak se Lujs Mario a Mariana líbají,vrhne se Mercedes na Marianu.

Jan,který pracuje ve firmě s Tomášem se domluví na zítřejší koncert který se bude konat na náměstí. Tomáš nabídku přijme a na koncert půjde. Tomáš pořád myslí na Martinu,na internetu najde její telefoní číslo a když se jí bude chtít pokoušet zavolat,moc se mu to nepodaří protože Martina má vypnutý telefon.

Lucia se nudí,a rozhodne se že se půjde projít do parku. V parku potká svojí nejlepší kamarádku Danielle. Lucia přijde k Danielle a řekne jí jestli někdy v životě viděla Rosauru. Danielle jí řekne že ano,Rosaura už je přesně rok zavřena ve vězení za vraždu. Ani Danielle přesně neví proč. Když se Lucia dozví že je Rousaura ve vězení,rozhodne se že jí přijde někdy navštívit.

Mercedes a Mariana už skončili s rvačkou. Lujs Mario je odtrhl. Naštěstí všechno dobře dopadlo. Mariana a Lujs Mario odejdou a Mercedes zůstane sama v domě.

Je večer a kamarádka Martiny, Gloria přijde a řekne jí že bude zítra na náměstí koncert. Martině se tam moc nechce ale Gloria jí přemluví až nakonec půjde. Ele na přijde do pokoje za Martinou a řekne jí že je večeře. Všichni šli večeřet a Martina oznámí Glorii že bude mít práci. Gloria je štastná a zítra půjde s Martinou na pohovor.

Gloria už odešla domů a Martina půjde spát. Tomáš je už doma a znova zkouší volat Martině,ta má pořád stále vypnutý telefon. Když už bude Martina v pokoji zapne si telefon a půjde se osprchovat. Když se sprchuje Tomáš znova zkouší volat Martině,když usliší že má Martina zapnutý telefon,je celý bez sebe. Bohužel Martina telefon nezvedla. Tomáš to už vzdal. Martina se osprchovala a půjde spát. Do pokoje přijde Maminka a popřeje Martině dobrou noc..

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ....

Nezkrotna Lucia / Mp3 ke stazeni

19. října 2008 v 12:23 | Martina |  Nezkrotná Lucia
Rogelio Martinez / Angel Rebelde


-----------------------------------------------------------

Scenicka melodie


----------------------------------------------------------


ROZHODLA JSEM SE ZE TENTO BLOG NEBUDU RUSIT. UZ BRZY SE MUZETE TESIT NA NOVOU AKTUALIZACI.

!! OZNÁMENÍ !!

3. října 2008 v 17:19 | Martina
JE MI MOC LÍTO ŽE TOTO MUSÍM NAPSAT ALE JE TO TAK. TENTO BLOG SE BUDE RUŠIT.


A DŮVOD? UŽ NEMÁM MOC ČASU DĚLAT NOVÉ AKTUALIZACE A NA BLOGU UŽ JE MALÁ NÁVŠTĚVNOST. DOUFÁM I KDYŽ TENTO BLOG NEBUDE AKTUALIZOVANÝ ŽE HO BUDETE POŘÁD NAVŠTĚVOVAT. JINAK BYCH CHTĚLA PODĚKOVAT VŠEM,KTEŘÍ NAVŠTĚŠVOVALI PRAVIDELNĚ MŮJ BLOG. MOC DÍKY


TAKY VÁS MOC PROSÍM NAPIŠTE VÁŠ NÁZOR DO KOMENTÁŘU CO SI O TOM MYSLÍTE.

Wall E

2. října 2008 v 15:22 | Martina
VALL-I (Víceúčelově Automatický Likvidační Lisovač - Imunizátor) je poslední robot na planetě Zemi, kterého to lidstvo zanechalo, aby ji vyčistil. Balí veškerý odpad do úhledných kostek. Po sedmi stech letech ale trpí jistou drobnou poruchou - vyvinula se u něj osobnost. Je příšerně zvědavý, do všeho strká nos, ale je také trochu osamělý. VALL-I byl jedním ze stovek podobných robotů, kteří měli planetu zbavit znečištění, zatímco se lidstvo vydalo na vyhlídkovou plavbu vesmírem. Teď je ale naprosto sám, jediným společníkem je mu šváb Hal.