Červenec 2013

Who’s Your Favorite Disney Girl?

31. července 2013 v 21:48 | Martina Duff |  Vote and Nominated

Na stránce hollywoodlife.com můžete hlasovat v anketě "Kdo je vaše oblíbená Disney holka?". Mezi Disney holky samozřejmě patří i naše Hilary a my jí musíme také podpořit. Tak nezapomeňte hlasovat!

VOTE / HLASOVAT


With Fans #6

31. července 2013 v 18:50 | Martina Duff |  With Fans
Nakonec se objevily tři fotky s fanoušky. První fotka se objevila včera a je z natáčení filmu "Flock of Dudes". Na druhé fotce je s fanoušky vyfocena Hilary s Mikem a třetí fotka je pořízena z letiště v Los Angeles.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Instagram 032

31. července 2013 v 18:45 | Martina Duff |  Instagram
Jelikož nejsou žádné novinky ani candid, tak aspon přidám dvě fotky, které Hilary nahrála včera nahrála na svůj instagram. K první fotce prostě jen napsala "Slunce/zábava". Druhá fotka patří k propagaci k Jonhnson's Baby Cares. Na té první fotce vypadá naprosto úžasně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Casper Meets Wendy - Disney Channel

31. července 2013 v 12:49 | Martina Duff |  In Television

Nenechte si ujít fantastické dobrodružství ducha Caspera a čarodějky Wendy ve filmu CASPER A WENDY. Určitě všichni víte, že Hilary v tomto filmu ztvárnila hlavní roli a to Wendy.

Pokud jste ho ještě neviděli, nebo ho chcete vidět, tak máte možnost. Tento film bude vysílat televize Disney Channel a to ve středu 7.8.2013 v 11:00 hodin.


Instagram 031

29. července 2013 v 22:09 | Martina Duff |  Instagram
Přidávám čtyři fotky, které Hilary nahrála na Instagram. Strašně se mi líbí první a druhá fotka. K té druhé fotce Hilary napsala "Potřebuji to. Pak můžu bruslit s Mikey a Luca ;)". K té třetí fotce napsala "Podívejte se na toto video z mé práce http://bit.ly/19kGf8h na podporu maminkám." a ke čtvrté fotce "Tak šťastná @leahmillergreen a sladké mini Alabama"

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Out & About in Los Angeles [25.7.2013]

29. července 2013 v 15:30 | Martina Duff |  Candids [2013]

Paparazzi byli opět Hilary v patách a spatřili jí se svým synem ve čtvrtek 25.7.2013 v Los Angeles. Hilary nejspíš během dne měla namířeno na cvičení, protože měla na sobě sportovní outfit. Vypadala úžasně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Hilary Duff talks about her baby Luca at FIJI Water party

27. července 2013 v 1:34 | Martina Duff |  Other [Videos]
Včera odpoledne se objevilo jedno krátké video z akce FIJI Water party, kterou sama Hilary pořádala. V krátkém videu hovoří Hilary o svém synovi a to konkrétně toto "Miluji léto, miluji teplo, miluju trávit den u bazénu. Nyní je to velmi legrační. Mám syna, kterému je patnáct měsíců, a dělám všechny věci s ním a vidím ho, jak prožívá věci poprvé". Určitě se podívejte na video.At the Luca's Graduation Ceremony from Mommy & Me Class [24.7.2013]

26. července 2013 v 13:14 | Martina Duff |  Candids [2013]

Hilary nesla svého roztomilého chlapečka Luca z jejich závěrečné "Babies First Class", která se konala ve středu 24.7.2014 v Sherman Oaks, Calif. Hilary a její syn Luca oslavili jeho dokončení studia "mommy-baby class" spolu s Mikem a s maminkou Susan. Velká gratulace. Určitě se podívejte na všechny fotky :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


With Fans #5

24. července 2013 v 18:45 | Martina Duff |  With Fans
Mám tu pro vás několik fotek, na kterých je Hilary se svými fanoušky. První dvě fotky jsou z natáčení filmu "Flock of Dudes", další tři jsou z akce "FIJI Water Days Of Summer" a ostatní jsem našla na internetu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


FIJI Water Days Of Summer [20.7.2013]

22. července 2013 v 10:48 | Martina Duff |  Events & Appearances [2013]

V těchto letních dnech je potřeba udržovat pitní režim a proto je dobré své tělo hydratovat. Hilary sama pořádala akci, která nesla název FIJI Water Days Of Summer se konala v sobotu 20.7.2013 na soukromém pozemku v Sag Harbor, New York. Také se připojila i její BFF Lauren Bannock.

"Právě jsem se dostala do New Yorku. Tak nadšená Hamptons dívčí víkend w/ @FIJIWater!. Ještě jsem tu nikdy nebyla, a je to tu tak nádherné" napsala Hilary v pátek na svém twitteru. Hned druhý den napsala další status a připojila i fotku "Udržovat hydrataci v Hamptons s @ fijiwater"

Hilary byla naprosto dokonalá. Její šaty, úsměv, vlasy, make-up prostě všechno úžasný. Měla na sobě šaty Jen Kao, náhrdelník Julia Cohen a kroužek Stephen Dweck. Určitě se podívejte na všechny fotky

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Instagram 030

22. července 2013 v 10:19 | Martina Duff |  Instagram
Přináším vám patnáct svkělých fotek, které Hilary před několika dny přidala na svůj Instagram. Některé fotky jsou ze zákulisí filmu "Flock of Dudes". V celém článku se můžete podívat na dvě fofky malého a nebo třeba na fotky, jak Hilary maká na svém těle. Určitě nezapomeňte napsat, která fotka se vám líbí nejvíc :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Mike and Luca playing at a park in Beverly Hills [15.7.2013]

22. července 2013 v 9:23 | Martina Duff |  Candids [2013]

Omlouvám se za neaktivitu na blogu, ale byla jsem několik dní mimo Prahu. Každopádně tu mám pro vás jedny candid fotky ne Hilary, ale jejího manžela Mike, který byl spatřen v pondělí 15.7.2013se svým synem Lucou v parku Coldwater v Beverly Hills. Fotky jsou parádní.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Hilary dubs character Windy in the new movie "Wings"

18. července 2013 v 13:30 | Martina Duff |  News [Movie, Music, Project]

Hilary propůjčila svůj hlas animované postavičce Windy k filmu "Windy" (Ot vinta 3D). Na filmu spolupracují další celebrity jako například Rob Schneider, Jesse Pruett, Jesse McCartney a Josh Duhamel.

Film byl uveden na DVD v Rusku 9.srpna 2012 a v USA je plánovaná premiéra na 6.srpna 2013.

Na internetu se objevila jedna fotka Hilary ze studia. Druhá fotka je oficiální obal k filmu. V celém článku se můžete podívat na krátké video, ve kterém mluví Hilary o filmu.

Zde je menší obsah filmu:
Několik týdnů před velkou airshow dostane jeden mladý bojovník letadla dopis, kde se může zúčastnit této prestižní soutěže. Rozhodl se být příští vítěz, Ace se pustí ven a začne trénovat s plukovníkem. Plukovník stanový plán. Ace nacvičuje nové triky a rychlost. Jak dále pokračuje výcvik, Cyclon zřizuje dábelský plán. Windy použije jako návnadu, aby odvrátila Ace a ujistit se, že on bude další mistr airshow šampionátu...

imagebam.com imagebam.com
(pro zvětšení klikněte na fotku)


At a Mommy & Me class in Los Angeles [17.7.2013]

18. července 2013 v 11:45 | Martina Duff |  Candids [2013]

Po dlouhé době spatřili paparazzi Hilary s Lucou v Los Angeles, když měli namířeno na další hodinu "Mommy and Me". Hilary měla na sobě moc pěkný outfit a bylo vidět, že byla v dobré náladě :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Haylie Duff published your book "The Real Girl's Kitchen"

15. července 2013 v 23:25 | Martina Duff |  Ostaní novinky

Novinka ne o Hilary ale o její starší sestře Haylie. Právě Haylie před několika dny vydala svojí první knihu. Jedná se o kuchařku, která nese název "The Real Girl's Kitchen", kde najdete jak recepty, tak i užitečné rady a tipy. Už nějakou dobu existuje i webová stránka The Real Girl's Kitchen.

Hilary chtěla svojí sestru podpořit a prostřednictvím svého účtu na instagramu přidala fotku, ke které napsala tento popisek. "@HilaryDuff: @haylieduff @realgirlskitchen #‎realgirlskitchen tak krásná kniha. Jsem tak hrdá na svojí sestru". Knihu si můžete objednat na stránce Amazon.com.

imagebam.com imagebam.com
(První fotka je z Instagramu a druhá je oficiální obal knihy)

Twitter message about Cory Monteith

15. července 2013 v 12:33 | Martina Duff |  Ostaní novinky

Smutná zpráva otřásla celým světem. Hvězda seriálu Glee Cory Monteith zemřel v jednatřiceti letech. Jeho tělo bylo nalezeno v hotelovém pokoji ve Vancouveru. Příčina smrti zatím není známá.

Tato smutná zpráva zasáhla nejen fanoušky seriálu, ale také známe osobnosti, které prostřednitvím sociální síti twitter posílají rodině Monteith mnoho sil a podpory.

Hilary napsala tuto zprávu na svém twitteru:
"Opravdu smutné o Coryho Monteitha. Modlím se pro přátelé a rodinu...je to těžká doba..."


Shopping at Fred Segal in West Hollywood [13.7.2013]

15. července 2013 v 12:15 | Martina Duff |  Candids [2013]

Hilary vyrazila v sobotu odpoledne se manželem Mikem a s Lucou na nákupy do "Fred Segal" v Západním Hollywoodu. Novinářům Hilary i zamávala. Vypdala jak jinak než úžasně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


At a date night in West Hollywood [12.7.2013]

15. července 2013 v 11:47 | Martina Duff

Konečně tu mám pro vás nové paparazzi fotky. Ty jsou z pátku 12.7.2013, kdy byla Hilary spatřena s manželem Mikem v Západním Hollywoodu, když opouštěli restauraci. Hilary vypadala naprosto úžasně. Jde vidět, že se opravdu pěkně bavila. Škoda, že se neobjevilo krátké video.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


"Flock od Dudes" - On the set

12. července 2013 v 22:29 | Martina Duff |  Flock of Dudes [Behind the scenes]
Dnes se na internetu objevila jedna fotka ze zákulisí filmu "Flock of Dudes". Jsem ráda, že už se objevují nějaké fotky. Hilary každopádně na této fotce vypadá strašně hezky.

imagebam.com
(pro zvětšení klikněte na fotku)

"Flock od Dudes" - New photos

12. července 2013 v 22:24 | Martina Duff |  Flock of Dudes [Stills]
Mám tu pro vás exkluzivně dvě fotky z nového filmu Hilary "Flock of Dudes". Nejsou bohužel v moc dobré kvalitě, ale aspoň něco. Hilary včera přidala fotku na Instagram, kde měla na sobě stejný svetr, jako její herecký kolega Skylar Astin. Už teď se těším na další fotky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com