Září 2013

Happy Birthday Hilary Duff

28. září 2013 v 0:00 | Martina Duff |  Ostaní novinky
Dnes slaví 26.narozeniny úžasná zpěvačka a talentovaná herečka Hilary Duff! Za tuto dobru toho zvládna opravdu hodně. Vydala čtyři studiové desky, hrála v úspěšném seriálu Lizzie McGuire, ale také v populárních filmech jako Moderní popelka, Nikdy to nevzdávej či Holky v balíku. Nyní se chystá na velký comeback. Pomalu, ale jistě začíná pracovat na nové hudbě a natáčí film "Flock of Dudes".
Hilary také ráda pomáhá lidem. Důkaz je o tom, že několikrát věnovala jak svoje boty, tak i šaty do aukce na pomoc dětem. Věnovala se programu "Blessings in a Backpack" a nebo také AIDS Walk. Stala se také hrdinkou hurikánu Katrina pro charitu a děti, kde věnovala $250,000 dolarů na pomoc, což bylo od ní opravdu hezké.
Každopádně bych chtěla Hilary popřát mnoho štěstí, jak v osobním, tak i v profesionálním životě. Aby její syn Luca jí dělal samé radosti a hlavně, aby byla zdravá!

HAPPY BIRTHDAY HILARY DUFF!


Instagram 036

25. září 2013 v 15:22 | Martina Duff |  Instagram
Hilary je "závislá" na sociální síti instagram a proto vám přináším dalších pět fotek. "Z nějakého důvodu mám pocit, že jsem v Hunger Games dnes s mým @the2bandits" napsala Hilary k první fotce. Jak už jsem psala, Hilary byla ve vlasovém salónu, a tak nám přináší dvě skvělé fotografie. K druhé fotce napsala "Bye Bye ombré vlasy! Jen rovný blond 💘 @uppercasey". Třetí fotka je ze salónu a k té napsala "To se musí stát @uppercasey". A k čtvrté fotce "Velký den s tátoi @mattyrose23 @haylieduff Mikey a munchkin". Jak se vám líbí nové vlasy? :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Shopping in Culver City [17.9.2013]

24. září 2013 v 16:12 | Martina Duff |  Candids [2013]

Nahrála jsem celkem patnáct fotek, které jsou z úterka 17.9.2013, když paparazzi viděli Hilary v Culver City, jak měla namířeno na nákupy. Hilary vyrazila s moc pěkným outfitem a přijde mi, že byla bez make-upu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


At a Hair Salon in Studio City [16.9.2013]

24. září 2013 v 9:45 | Martina Duff |  Candids [2013]

Mám tu pro vás poslední fotky z pondělka 16.9.2013, kdy si Hilary zašla do vlasového studia ve Studio City. Hledala jsem někde kvalitnější fotky, ale žádné jsem nenašla. Jeden fanoušek měl to štěstí spatřit Hilary osobně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Leaves the Studio [16.9.2013]

23. září 2013 v 16:55 | Martina Duff |  Candids [2013]

Hilary byla tak aktivní a v pondělí 16.9.2013 vyrazila do vlasového studia ve Studio City. Hilary nás informovala na svém twitteru, že se chystala jít ke kadeřníkovi. Nechala si hezky prosvětlit vlasy a musím říct, že jí to opravdu moc sluší. Líbil se mi jak její outfit, tak i její vlásky :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Kontrola Affiliates!

23. září 2013 v 11:00 | Martina Duff
Jak už jsem psala, rozhodla jsem se udělat po dlouhé době kontrolu affiliates.
Kdo chce nadále zůstat proto, že ho blog a Hilary zajímá, budu ráda, když se zapíše

Máte na to čas do neděle 29.září 2013
Pokud chceš být pořád moje affiliates tak napiš

↓↓↓
1) Svojí přezdívku
2) Adresu blogu
3) Co se ti tu nejvíc líbí x nelíbí?
4) Souhlasíš s podmínkama?

PODMÍNKY
Na můj blog bys měl/a chodit aspon 2-3 do týdne
Při každé návštěvě musíš napsat komentář
Zprávy typu "jak se máš" nebo "obíhám" NEPIŠ!!

Pokud budeš mít pozastaveno nebo budeš rušit blog, napiš mi to prosím!At Ralph's in Studio City [15.9.2013]

22. září 2013 v 12:32 | Martina Duff |  Candids [2013]

A aby toho nebylo málo, tak do třetice všeho dobrého. Středu měla Hilary opravdu pěkně nabitou. Odpoledne měla namířeno do Studio City, aby navštívila obchod Ralph's.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


At a Friend's House in Los Angeles [15.9.2013]

21. září 2013 v 12:23 | Martina Duff |  Candids [2013]

Paparazzi byli opět v patách Hilary a spatřili jí opět v neděli 15.9.2013, když měla namířeno kekamarádům v Los Angeles. Objevilo se deset fotek, tak se určitě podívejte na všechny.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Out & About in Los Angeles [15.9.2013]

20. září 2013 v 20:00 | Martina Duff |  Candids [2013]

V neděli 15.9.2013 trávila Hilary venku v Los Angeles. Zašla si na kafe a pak nejspíš vyrazila na nějaké schůzky. Vypadala naprosto úžasně. Tento outfit se jí opravdu povedl.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Dovolená - 20.9. - 1.10 2013

19. září 2013 v 22:25 | Martina Duff |  Blog & Me

Zdravím své affiliates a také návštěvníky tohoto blogu. Chtěla bych vám oznámit, že tu opět nebudu, protože se chystám s přítelem na dovolenou do Chorvatska, tudíž nebudu moc přidávat ani novinky. Aby to tu nebylo tak prázdné, tak jsem se opět rozhodla a přednastavila jsem pár článků. Většinou se to jedná o candid fotky. Pokud bude ještě čas před odjezdem, tak bych přednastavím možná ještě nějaké starší photoshooty, uvidím podle času.

Konstatovala jsem, že bych také mohla po dlouhé době udělat kontrolu affiliates, abych si "zjistila", kdo sem vůbec chodí. Mrzí mě od některých affiliates, že na blog moc nechodí, a když už přijdou, tak proto, že jsem jejich blog navštívila já. Celou dobu jsem si myslela, že jsem spřátelená s blogama proto, že mě jejich blog zajímá a nebudu přeci obíhat jen proto, abych měla větší návštěvnost. Proto bych chtěla poprosit všechny affiliates, aby se zapsali proto, že je tento blog a HLAVNĚ HILARY zajímá. Myslím, že mi určitě všichni rozumíte.


Mějte se tu hezky a budu se těšit na vaší návštěvu! V řijnu pááááá
Adminka - Martina Duff


Out in Beverly Hills [14.9.2013]

18. září 2013 v 20:51 | Martina Duff |  Candids [2013]

Po dlouhé době se objevily nové candid fotky, které jsou ze soboty 14.9.2013, kdy spatřili paparazzi usměvavou Hilary se svým manželem Mikem a s Lucou v Beverly Hills.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Questions and Answers: Hilary Duff about a new album and Metamorphosis

15. září 2013 v 19:13 | Martina Duff |  Interview

Před 14 dni Hilary oslavila výročí a to, že před deseti lety vydala své první album "Metamorphosis". Vzhledem k tomu, že její deska slaví výročí, tak se Hilary rozhodla, že bude odpovídat na otázky od svých fanoušků. Konkrétně napsala na twitteru "Sednou si a zodpovědět vaše dotazy pro 10 roků mého prvního alba "metamorphosis" s @idolator #IdolatorAsksHilary". A nakonec napsala tuto krásnou zprávu "Vázně, díky za všechnu lásku!.

Otázka: Co si myslíte, když první deska Metamorphosis vyvrcholila na #1?
Hilary: Byla jsem velmi hrdá, že všechny mé snazy byly nakonec tak, aby všechno do sebe zapadalo! Byla jsem velmi vděčná za jejich podporu.

Otázka: Jaká je vaše oblíbená písnička z alba Metamorphosis?
Hilary: " 'Where I Did go Right a i Metamorphosis

Otázka: Co se stalo s písní "I need a Sunday", kterou jste napsala se svojí sestrou Haylie?
Hilary: "I Need a Sunday" Byl to skvělý koncept, ale mnohokrát jsem skončila měnit to a skončilo to tak, trochu znechucení s ním.

Otázka: Myslíte si, že byste byla dnes, pokud by jste zůstala s Lizzie McGuire?
Odpověď: Jsem si jistá, že by můj život byl jiný, ale já bych ještě v LA byla a snažila se, aby to fungovalo.


Instagram 035

14. září 2013 v 0:17 | Martina Duff |  Instagram
Další várka fotek, které Hilary přidala na svůj instagram. K první fotce Hilary napsala "Toto díte posedlé svým stínem. Je to docela povedene" Luca tak roztomilý. Na druhé fotce je naše roztomilá Hilary, která se pochlubila svým obočím "Do tmavě hnědé" napsala na instagramu. K páté fotce napsala menší poděkování "Díky bohu za mou krásnou sestru v zákonech. @ecomrie zlý latte dovednosti umožňující". Na další skvělé fotky se určitě podívejte. Najdete se jak jinak, než v celém článku. Která se vám nejvíc líbí a proč?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Project - Real Girl's Kitchen / Photo's

12. září 2013 v 18:51 | Martina Duff |  News [Movie, Music, Project]

Na internetu se objevily tři fotky Hilary s Haylie. Určitě se jedná o projekt "Real Girl's Kitchen", ve kterém spolupracuje Haylie. Na některých stránkách se píše, že jedná o TV Show, tak uvidíme, jak to nakonec bude.

Jen pro zajímavost: Haylie vydala před několika měsíci svojí první kuchařku s názvem "Real Girl's Kitchen".
Pro více informací klikněte na tento odkaz.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Instagram 034

12. září 2013 v 18:39 | Martina Duff |  Instagram
Přináším vám dvacet skvělých fotek, které Hilary nahrála na svůj instagram. Nezapomeňte se podívat na všechny fotky, které jsou v celém článku a napiště, která fotka se vám líbí nejvíc.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Happy Birthday Mike Comrie!

12. září 2013 v 16:54 | Martina Duff |  Mike Comrie

Včera oslavil Mike Comrie své 34. narozeniny. Co k tomuto napsat. Snad jen to, že mu přeji Všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a mnoho úspěchů. Snad to pořádně oslavil se svojí rodinkou :)


Hilary Duff's Dog Does a Mean Miley Cyrus Impression

11. září 2013 v 18:55 | Martina Duff |  Candids [2013]

Určitě jste všichni zaznamenali nový styl (bývalé) disney zpěvačky a herečky Miley Cyrus. Styl vyplazovaní jazyka, kontroverzní vystoupení atd...Jeden ze psů Hilary umí také pěkně vypláznout jazyk a proto se Hilary pochlubila s fotkou na svém twitteru. K fotce napsala tento popisek "Dubois and Cabo! Cabo vytáhl nejlepší Miley". Na celou fotku se můžete podívat v celém článku.


At Starbucks in Culver City [6.9.2013]

10. září 2013 v 17:41 | Martina Duff |  Candids [2013]

Hilary plná optimismu a dobré nálady byla spatřena v pátek 6.9.2013 v Culver City, když si zašla do své oblíbené kavárny Starbucks. Fotky jsou opravdu úžasný. Skoro na každé se krásně usmívá.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Stomp Out Bullying - New Campaign

7. září 2013 v 8:51 | Martina Duff |  News [Movie, Music, Project]

Hilary se připojila k nové organizaci, která je určena pro děti a mládež v USA. Jedná se o projekt, který se zaměřuje na prevenci šikany a kyberšikany. Do této kampaně se připojila i Hilary a natočila krátké video, na které se můžete podívat v celém článku. Hilary je opravdu úžasný člověk.

Hilary ve videu mluví také o světovém dni Blue Shirt Day, který se bude konat v pondělí 7.řijna 2013. Lidé, kteří se zapojí budou nosit ten den modrou košili. Určiě se nezapomeňte podívat na video.

EDIT: Přidala jsem video, které je funkční.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


At the Veterinary Clinic in Sherman Oaks [5.9.2013]

6. září 2013 v 19:45 | Martina Duff |  Candids [2013]

Nejnovější candid fotky jsou ze včerejška, kdy Hilary musela zajít se svým pejskem Duboisem do veterinární kliniky, která se nachází v Sherman Oaks. Hilary se hezky usmívala, tak to určitě všechno dobře dopadlo.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com