Blog & Me

Comeback?

3. května 2017 v 18:32 | Martina Duff

Zdravím všechny návštěvníky mého blogu. Už jsem se tu několik měsíců nepřihlásila ani nepřidala žádnou novinku. Jistě mě omluvíte, ale za tu dobu toho bylo opravdu spoustu. Během té doby jsem se chtěla vrátik k blogu, ale nějak jsem nemohla najít tu cestu se vrátit. Nyní se vše změnilo a já bych se chtěla v plném proudu vrátit. U Hilary toho vzniklo za tu dobu opravdu spoustu a já jí nepřestala sledovat. Vím, že dnešní doba je jiná, blogování už není "in" a všechno je na sociálních sítích, ale já bych všechny novinky chtěla přidávat právě sem. Přeci nenechám blog zrušit po tolika letech. Takže, jak jsem se zmínila, pokud bych se vrátila, tak by tu nastala velká změna. Chtěla bych nové jednoduché pozadí a už bych nepřidávala žádné starší novinky, photoshooty, jen čerstvé novinky z jejího světa. Doufám, že se můj "comeback" podaří a já vás budu moci naplňovat čerstvýma novinkama, jako jsem to dělala v předešlích letech.

Pokud by jste někdo někoho znal, kdo vyrání layouty, design na blogy apod...kontaktukjte mě zde v komentářích, Jsem ochotná si i layout zaplatit. Děkuju moc a budu se na vás všechny těšit.

Maritna Duff

Nová éra!

2. ledna 2015 v 12:23 | Martina Duff

Nová éra začíná!

Blog jsem v poslední době hodně zanedbávala, pač jsem měla nějaké menší probléms. Letos mě čeká matura, ale na blog si určitě čas udělám a v roce 2015 bude pro Hilary velký comeback. Nejen, že chystá vydat nové album, ale bude (snad) celosvětové turné, bude se vysílat nový seriál "Younger" a nový film, který natočila "Flock of Dudes". Novinek proto bude opravdu dost a Hilary by si zasloužila, aby o ní český fanoušci věděli. Během Ledna se můžete těšit na velkou změnu. Chtěla bych nový layout / design a to bude trošku trvat. Mějte trpělivost a doufám, že i vy se budete těšit!

Rozhodnutí

3. října 2014 v 14:04 | Martina Duff
Zdravím vás opět po dlouhé době :(. Omlouvám se za další neaktiitu, ale je škoda, letos budu maturovat a učení je přednější. Každopádně jsem na vás nezapomněla. Vždy, když mám přístup k internetu, snažím se aspoň nějaký článek přednastavit. A co se týký obíhání, stydím se, že jsem se na vás vykašlala, ale určitě to chápete.

Rozhodla jsem se pro jednu věc. Blog samozřejmě rušit nebudu. Budu nadále přidávat novinky, články apod...ale bez candid fotek. Myslím si, že tak důležité nejsou. Stejně je to pořád všechno dokola. Budu přidávat důležitější články, novinky, ale také fotky z akcí. Ty candid fotky budu některé přidávat na facebook. Pokud nejste přidani, tak se přidejte zde :).

Doufám, že se na mě nezlobíte a že to chápete. Děkuji
Martina Duff

Jsem zpět :)

15. září 2014 v 22:00 | Martina Duff
Zdravím všechny návštěvníky a také affs. Velice se omlouvám, za mojí delší nekaktivitu, ale měla jsem bohužel k tomu nějaké důvody. Jedním z nich byl vážný a to osobní problémk, které jsou už teďka o něco lepší a druhý byl ten, že se mi někdo naboural do účtu a tím mi i změnil heslo. Všechno se naštěstí vyrešilo v pořádku a já už jsem konečně zpátky. Budu se snažit přidávát všechny novinky a že jich je opravdu dost. Jsem zvědavá, jak to všechno stihnu :(. Velice se také omlouvám všem affs, že jsem je neobíhala, napravím to :))). Snad se nezlobíte a věřím, že to chápete :)

Děkuji, Vaše adminka Martina Duff :))

Kontrola Affs

8. května 2014 v 21:56 | Martina Duff
Už dlouho jsem neudělala kontrolu affiliates a tak jsem se rozhodla, že je teď ten pravý čas. Minule jsem byla velmi zklamaná, pač se do kontroly zapsalo pouze pár affiliates. Pokud nechcete být affs, stačí napsat do komentu a nebudeme to nějak dále komplikovat. Já osobně ráda k vám chodím, pač mě vaše blogy zajímají a proto doufám, že je to tak i z vaší strany.

Takže, pokud chcete zůstat, tak stačí se zapsat do 16.května 2014.

Pokud chceš být nadále affs, tak napiš:

1) Svojí přezdívku*
2) Adresu blogu*
3) Proč chceš zůstat?*
4) Tvůj oblíbený song a film Hilary?
*povinné

New layout

16. dubna 2014 v 14:22 | Martina Duff

Po nějaké době jsem si objednala nový layout od Lexi a chtěla bych jí moc poděkovat, protože se mi tento layout opravdu líbí. Do nového layoutu jsem nechtěla starší fotky, ale novější a proto jsem vybrala fotky z letošního roku. Jsou z akce MusiCares Person Of The Year Gala, kde Hilary vypadala absolutně nádherně. Budu ráda, když svůj názor vyjádříte do komentu.

Během dnešního dne se můžete těšit na novinky, a že jich není opravdu málo ;)


New layout from Smile Jane

19. ledna 2014 v 17:55 | Martina Duff

Po půl roce jsem se rozhodla, že tento blog přestrojím do nového kabátu a myslím si, že se to velmi povedlo. Tímto bych chtěla poděkovat Smile Jane za tento nádherný layout. Doufám, že se vám taky líbí.

Nový layout jsem chtěla, protože tento blog bude brzy slavit další narozeniny a to už sedmé :)


Official Links to this blog

4. ledna 2014 v 16:52 | Martina Duff
Tak jsem se rozhodla, že si také založím profil na některých sociálních sítích. Takže, pokud budete chtít, můžete si mě přidat buď na facebooku, instagramu, google+ a nebo ask.fm.

Facebbok: Pokud jsi fanoušek Hilary Duff, tak neváhej a přidej se do jedinečného CZ a SK fanklubu, který je na facebooku. Instagram: Na instagram budu vkládat samozřejmě nějaké zajímavé fotografie. Google+: Ten ještě moc neznám, ale je to něco podobného jako facebook, tak pokud máš email nebo účet na googlu, můžeš si mě přidat do okruhu. Ask.fm: Ten určitě zná každý. Pokud tedy budeš mít nějaký dotaz, budu ráda, když ho napíšeš.

Budu se na vás všechny těšit!New Years Eve & Happy New Year

31. prosince 2013 v 20:00 | Martina Duff

Tak už se nám to blíži. Dnes je Silvestr a velikááá oslava. Copak budete dělat vy? Vyrážíte někam nebo budete doma a koukat na televizi. Každopádně se moc neopijte, užijte si ho a chtěla bych Vám do Nového roku popřád hodně štěstí, hlavně to zdraví a také láásku. Ať ten Nový rok je lepší a lepší.

TAK TEDY ŠŤASTNÉHO SILVESTRA!


Merry Christmas!

24. prosince 2013 v 11:31 | Martina Duff
Milý affiliates a návštěvníci tohoto blogu. Jelikož se blíží vánoce, tak bych vám chtěla popřát Krásné prožití Vánočních svátku plné pohody a radosti. Ať se vám vše splní co si přejete a mnoho dárku pod stromkem. Budu ráda, když se pochlubíte, co vám "Ježíšek" nadělil :). Mějte se hezky a užívejte si volna.

Během 25.12 a 26.12.2013 se můžete těšit na spoustu novinek ohledně Hilary!
Tuto fotku Hilary nahrála před pár dny na svůj twitter a napsala k ní i krátký popisek "Oooh Vánoční stromek, vánoční stromek". Musím říct, že se mi moooc líbí.
Zpět z dovolené a kontrola affiliates

2. října 2013 v 15:34 | Martina Duff
Zdravím své affiliates a návštěvníky. Tak jsem se spokojeně vrátila z dovolené, kde jsem si to opravdu užila. I sluníčko nám krásně přálo. Bohužel jsem se musela vrátit zpátky do reality a věnovat se učením a taky tomuto blogu. Už dnes večer se můžete těšit na pár novinek ohledně Hilary, a že jich není opravdu málo.

Co se týká kontrols affiliates, tak jsem opravdu, ale opravdu velmi zklamaná. Týden jste měli na to, se zapsat a ze 17 affiliates se zapsali pouze 2. Bohužel si teďka myslím, že články na blogu skoro vůbec nečtete. Někteří dělají to, že přijdou na blog, podívaj se na jeden článek, který okomentujou a tímto hasne. Já, když už obíhám, tak se koukám, co zajímavého přidáváte. No, nebudu to raději dál rozebrírat, jen se musím přiznat, že jsem byla opravdu zklamaná. Tak jsem se rozhodla, že ještě na blogu bude jedna kontrola, která bude trvat maximálně týden. Tak doufám, že se zapíšete všichni, protože žiju v domnění, že na blog chodíte ráds a že vás baví sledovat novinky ohledně Hilary.

Ten, kdo bude chtít nadále zůstat affiliates, tak ať se prosím zapíše. Čas máte do 10.10.2013 Do komentů napište:

1. Přezdívka
2. Adresa blogu
3. Co se vám tu líbí a co ne (nepovinné)

Dovolená - 20.9. - 1.10 2013

19. září 2013 v 22:25 | Martina Duff

Zdravím své affiliates a také návštěvníky tohoto blogu. Chtěla bych vám oznámit, že tu opět nebudu, protože se chystám s přítelem na dovolenou do Chorvatska, tudíž nebudu moc přidávat ani novinky. Aby to tu nebylo tak prázdné, tak jsem se opět rozhodla a přednastavila jsem pár článků. Většinou se to jedná o candid fotky. Pokud bude ještě čas před odjezdem, tak bych přednastavím možná ještě nějaké starší photoshooty, uvidím podle času.

Konstatovala jsem, že bych také mohla po dlouhé době udělat kontrolu affiliates, abych si "zjistila", kdo sem vůbec chodí. Mrzí mě od některých affiliates, že na blog moc nechodí, a když už přijdou, tak proto, že jsem jejich blog navštívila já. Celou dobu jsem si myslela, že jsem spřátelená s blogama proto, že mě jejich blog zajímá a nebudu přeci obíhat jen proto, abych měla větší návštěvnost. Proto bych chtěla poprosit všechny affiliates, aby se zapsali proto, že je tento blog a HLAVNĚ HILARY zajímá. Myslím, že mi určitě všichni rozumíte.


Mějte se tu hezky a budu se těšit na vaší návštěvu! V řijnu pááááá
Adminka - Martina Duff

Ask Me!

22. srpna 2013 v 12:00 | Martina Duff

Pokud máte nějaký dotaz, budu ráda, když ho napíšete na tuto stránku nebo stačí kliknout na logo.

Dovolená: 17.8 - 24.8.2012

16. srpna 2013 v 22:26 | Martina Duff

Přeji hezký pátek. Jak jste si užili dnešní den? Venku bylo krásně, akoráf tak na koupání, tak doufám, že jste strávili dnešní den u vody. A teď proč píšu. Pišu proto, že tu příští týden nejsem, protože jedu s přítelem na dovolenou a tudiž nebudu moc přidávat články ani obíhat svoje affs. Až přijedu z dovolené, všechno vám to vynahradím ;). Včera jsem si řekla, že nejspíš přednastavím nějaké články, aby to tu nebylo prázdné.

A na co se můžete těšit? Celkem jsem přednastavila 35 článků ;)

Sobota 17.8 - Žádný příspěvek
Neděle 18.8. - Nové candid, novinky, videa
Pondělí 19.8. - Photoshoot fotky z roku 2004
Úterý 20.8. - Fotky z turné Most Wanted
Středa 21.8 - Fotky, videa z filmu Moderní popelka
Čtvrtek 22.8 - Ask me (Dotazy ohledně blogu apod...)
Pátek 23.8 - Žádný příspěvek
Sobota 24.8. - Žádný příspěvek

Mějte se tu hezky a užívejte si prázdniny!
S láskou Martina Duff


New design from blazulka

8. července 2013 v 16:09 | Martina Duff

Autor: blazulka | Spokojenost: 99%

Tak jsem se rozhodla, že bych mohla po dlouhé době změnit layout na tomto blogu. A tak se stalo. Objednala jsem si layout od blazulky a během týdne byl hotový. A tu je výsledek. Myslím, že se maximálně povedl. Moc se mi líbí a doufám, že i vám :).

Jsem zpět a odpovědi k otázkám.

26. srpna 2012 v 19:43 | Martina Duff
Ciao! Ozývám se proto, že jsem se dnes odpoledne vrátila z dovolené. Byla jsem s přítelem na Krétě a musím říct, že to tam bylo opravdu nádherné. Ještě bych tam klidně zůstala další týden :D. Už za chvilku končí prázdniny a zase do školy, do které se vůbec netěším. No, nechám zatím školu stranou a vrátím se k blogu. Jak jsem koukala, tak novinek je celkem dost. Ještě dnes přidám nějaké ale na všechny se můžete těšit již zítra.

Začnu pěkně po pořádku a to, že nejdřív odpovím na otázky a pak se vrhnu na novinky.
Předem bych chtěla všem poděkovat za zajímavé dotazy a odpověďi najdete v celém článku :)

Dovolená: 20.8 - 25.8.2012

19. srpna 2012 v 19:32 | Martina Duff

Přeji pěkný nedělní večer Určitě se ptáte, proč vlastně píšu, protože já jen tak žádné zprávy nepíšu. Píšu proto, že se zítra ráno se chystáme na dovolenou, na které budu pět dní. Bohužel nebudu mít přístup k netu a tak nebudu jak přidávat novinky tak i obíhat affiliates. Tímto bych se chtěla předem omluvit z kontrol.

Během víkendu jsem měla možnost udělat měnší rekonstrukci a aktualizovala jsem sekci diskografii a filmografii. U diskografie najdete všechny alba, které Hilary vydala. Kliknutí na požadované album se vám zobrazí seznam skladeb i s texty. S filmografii jsem měla víc práce, tak snad se vám bude líbit výsledek.

Na co se můžete v nejbližší době těšit? Rozhodla jsem se, že budu nadále postupně přidávat starší fotky z photoshootu, z tour a akcích. Začnu přidávat videa z předávání cen a také s perfomances.

Tak a to je snad vše, co bych vám chtěla říct. Mějte pěkný slunečný týden.
pa XoXo Martina Duff :-*


Dovolená: 17.5 - 20.5 2012

16. května 2012 v 23:34 | Martina Duff

Milé návštěvníci a affiliates. Chtěla bych se předem omluvit za to, že teď nebudu přidávat žádné novinky. Mám k tomu jediný důvod a to, že se chystám opět na další dovolenou, na kterou jedu zítra ráno. Přijedu v neděli odpoledne, kdy i ten den přidám všechny novinky a oběhnu affiliates. Mějte se tu hezky a nezlobte se.

Vaše adminka Martina Duff :)

Merry Christmas - Veselé Vánoce

24. prosince 2011 v 12:42 | Martina Duff
Dnes je 24.12 - Štědrý den a svátek má Adam a Eva - Přeji Všechno nejlepší :)

Jak si užíváte Štědrého dne? Určitě máte zabalené všechny dárky, koukáte na pohádky a někteří i pomáhají rodičům s přípravami bramborového salátu. Já se na večer moc těším. Jsem zvědavá, co mi Ježíšek přinese :D

Chtěla bych popřát všem Šťastné a Veselé Vánoce. Hlavně ať najdete pod stromkem vše, co jste si přáli :)Oznámení

23. června 2011 v 15:08 | Martina Duff


Ahoj zlatíčka. Tak se po dlouhé době vracím. Bylo to těžké období ale naštěstí se už vše vyřešilo a je všechno už tak jak má být. A to znamená, že už se budu plně věnovat blogu, tak jak jsem se věnovala dřív. Jelikož za tu dobu, co jsem tu nebyla, skoro všechny affiliates mě nejspíš opustili a proto už brzy bude na blogu nábor a třídění affiliates. Novinkou bude nový design, který jsem si objednala a měl by být co nejdřív hotový. Během příštího týdne se můžete těšit na novinky a taky začnu už obáíhat všechny affiliates. Termín kontroly a náboru affiliates bude: 24.6.2011

Moc se na vás těším!
Martina Duff :)

Oznámení

23. dubna 2011 v 17:51 | Martina Duff
Ahoj zlatíčka. Chtěla bych se vám ještě jednou omluvit za mojí neaktivitu. Ještě stále nemám přístup k netu a když už jo, tak jen na chvilku. Pár nových fotek candids jsem přidala u kamarádky a kdy přidám zase další, to už nevím :(. Moje situace je stále stejná a doufám, že už všechno bude brzy v pohodě. Zatím to vidím hodně špatně :(. Mrzí mě, že nemůžu přidávat novinky a taky to, že nemůžu obíhat svoje milovaná Affs, o které asi stejně dřív nebo později přijdu. Rozhodně, tento blog se rušit nebude a pokud bude aspoň chvilka času, tak přidám pár novinek. Chtěla bych poděkovat všem svým Affs, které navštěvuji můj blog i za to, že jsem málo chodím. Budu se snažit co nejdřív svojí situaci vyřešit. Mějte se hezky a přeju vám hezké velikonoce. Mám vár ráda Martina Duff

New design & reconstruction

13. srpna 2010 v 10:31 | Martina Duff
Design
A je tu opět nový design. Je nádhernej a chtěla bych za něj poděkovat Josemu Lujsovi. Děkuju :-). Mám hrozně ráda fotky z videoklipu Reach Out tak jsem se rozhodla že bych chtěla právě design s těmito fotkami. A jak se vám líbí?

Chtěla bych ještě říct že bude taková menší rekonstrukce. Můžete se těšit na jednu novou rubriku "Tours" kde najdete fotky z Hilaryných turné. Pak přidám jeden free design, který si budete moc objednat a možná přidám ještě fotky ze starších photoshootů. Každopádně se můžete těšit každý den na novinky :-)

A ještě jedna novinka. Zamilovala jsem si seriál Gossip Girl (Super drbna) a proto jsem si založila i blog :-). Kdo bude chtít, můžete se stát mým affiliates :-).


I'm here

3. července 2010 v 14:31 | Martina Duff
Hd

Ahojky zlatíčka. Chtěla bych se vám omluvit za to, že jsem tu nebyla ale měla jsem k tomu svoje důvody. Moc mě to mrzí. Všechno už je zase v pořádku, tak budu moct přidávat novinky. Tak se máte na co těšit :-)

Jedu pryč

25. června 2010 v 14:39 | Martina Duff
Haylie
Ahojky SBéčka. Jsem už strašně ráda že už je pátek, protože jedu s mýma nejlepšíma kamarádkama na víkend do Skalice. Hrozně se tam těším, doufám že si to pořádně užijem. Taky bych chtěla říct, že bohužel nic o víkendu nepřidám, protože tu nebudu. Stejně nejsou žádné novinky, tak pokud se něco objeví tak všechno přidám buď v neděli nebo v pondělí. A obíhat budu asi až v neděli. Doufám, že vám to nebude vadit. Tak to by asi bylo všechno :). Chtěla bych vám popřát moc hezký víkend, a ať se nám vydaří počasí :)

Martina Duff

I'm Here

14. května 2010 v 7:23 | Martina Duff
HD

Konečně!!! Jsem tady. Je pátek a to znamená že končí tří denní hiatus. Měla jsem dost nabitý týden a jsem ráda že je zamnou. Dnes oběhnu všechny affiliates a přidám nějaké novinky, které se objevily. Tak se můžete aspoň na něco těšist. :-). Novinky se tu objeví během odpoledne.

Martina Duff

So sorry :-(

11. května 2010 v 21:42 | Martina Duff
HD
Ahojky zlatíčka. Je mi to tak líto ale budu to tu muset pozastavit do pátku z osobních důvodů.  To znamená, že vás nebudu bohužel moct obíhat ani přidávat novinky o Hilary. Musím se docela hodně učit a ještě k tomu chodím do práce kde je to dost náročný. Jsem ráda že vůbec dorazím domů, vykoupu se a lehnu si do postele. Snad to bude do pátku všechno v pohodě. Každopádně bych chtěla poprosit svoje milované SB, aby si mě nesmazaly. V pátek tu budu jako na koni :D. Užijte si zbytek týdne a v pátek přidám všechny novinky.  Mějte se moc hezky. pa. Martina Duff :)

Please help him

27. února 2010 v 21:19 | Martina
Ahojky zlatíčka. Můj kamarád vás prosím o vaše hlasy. Na faceboku si přihlasíl do soutěže "Virtuální Make-Up studio Oriflame" a potřeboval by hlasy. Kdo by byl tak ochotný a dal mu hlas, pokračuj kliknutím na celý článek.

New design with Hilary :)

11. února 2010 v 13:56 | Martina
Ahojky zlatíčka. Tak jsem po týdnu udělala nový design s Hilary. Použila jsem fotky f premiéry filmu Provinces of Night. Vypadá jednoduše, ale mě se líbí :-) Doufám že se vám taky líbí. Napište prosím svůj názor do komentů.

Design?

30. ledna 2010 v 23:03 | Martina

Ahojky zlatíčka.
Chtěla bych od vás radu. Mám udělat nový design nebo ne?
Svoje názory prosím pište do komentářů

Studying

13. ledna 2010 v 20:59 | Martina

Hello. Chtěla bych se opět omluvit svým SBečkám, že jsem včera neobíhala, ale nemám poslední dobou moc času. Musím se hodně učit, navíc píšu zítra pololetku z matiky. Nebudu pozastavovat blog. Pokud budou novinky, tak je přidám, ale nebudu obíhat. Všechno vám to vynahradím v pátek :-). Doufám, že se nezlobíte
 
 

Reklama