Interview

Hilary admits her biggest musical mistake and why shy...

7. září 2015 v 11:32 | Martina Duff


Hilary v roce 2015 zažila velký comeback. Nejen, že se vrátila na televizní obrazovky, ale také i do světa hudby. Před několika měsíci vypustila nové album "Breathe in. Breathe Out", které kritici přijali velmi kladně. Zahrála si hlavní roli v televizní show "Younger", kdy pro velký úspěch se bude natáčet na podzim druhá série a nyní chystá na rok 2016 světové turné. Billboardu postkytla menší dotazník.

Můj oblíbený nový track na albu
"One in a Million. Je to f---you hymna o muži, který neumí vyléčit pravdu"

Můj největší hudební boj
"Nalezení zpátky svého hlasu. Pokud nejste schopni, můžete ztratit důvěru"

Můj pop hrdina
"Britney Spears. Byla jsem její velký fanoušek a vyrůstala jsem s ní.

Moje největší chyba
"Hrozná píseň "The Math" na mém prvním albu. Byla jsem nucena tuto nahrávku nazpívat. Je to super kýčovité.

Moje největší emocionální nová píseň
"Je to píseň "Tattoo", kterou pro mě napsal Ed Sheeran. Je to krásná píseň o konci vztahu a co zanechává.

Můj oblíbený Disney kolega
"Miley Cyrus. Musím jí pochválit za to, že dává f--- co si lidé o ní myslí"

Moje reality kontrola
"Zpívala jsem "Come Clean" v rádio show. Zaznamenala jsem, když mi bylo 16. To teď pro mě znamená něco jiného, než tomu bylo tenkrát.


Hilary Duff: Lizzie McGuire Would ‘Love’ My New Album — Interview

16. srpna 2014 v 7:12 | Martina Duff

Hilary poskytla rozhovor stránce hollywoodlife.com, kde s ní mluvili samozřejmě o návratu k hudbě.

Poslední album, které Hilary vyšlo bylo v roce 2007 "Dignity". Od té doby se toho hodně změnilo. Proč to herečce trvalo tolik let, než se vrátila zpátky do studia? "Myslím, že jsem cítila , chtěla jsem udělat několik věcí, které jsem udělala a bohužel jsem vynechala tuto část mého života." řekla Hilary. "Stýskalo se mi být na jevišti a interakci se svými fanoušky. Byla jsem připravena se podělit o své zkušenosti. Stýskalo se mi po nahráváním, vynechala jsem celý tvůrči proces vytváření záznamu. Cítila jsem se, jako bych byla doma a starala jsem se o svého syna a naučila jsem se, jak být svkělá máma."

Během posledních šesti let byla Hilary zaměřena na normální život a stala se matkou. Hilary porodila syna Luca v březnu 2012. Žije odděleně s Mikem Comrie ale jsou stalé blízko u sebe. Nicméně, Hilary připustila, že má několik obav z návratu do hudebního světa. "Víte, chci aby lidě chtěli slyšet hudbu, aby se jim líbila a aby rozumněli, co tím chci říct. Je to děsivé se vrátit do studia, ale je to také vzrušující, protože mám v sobě tolik důvěry, protože se cítím mnohem víc sebejistě jako osoba."

Zatímco se Hilary pohybuje dopředu a dává ven zcela nový zvuk, že nesmíme zapomenou, jak to všechno začalo - s trochou jako něco Lizzie Mcguire. Fanoušci byli z přehlídky velmi "loajální" řekla.

Myslím si upřímně, že měla Lizzie Mcguire opravdu velkou roli v tom, protože mám pocit, že to znamenalo, že tolik dívek v tomto klíčovém okamžiku v jejich živote, kde jste se měnila a cítila jste se nepříjemně" řekla. "Myslím, že to má trochu zvláštní místo v jejich srdcích. A samozřejmě, že za mnou v mé hudební kariéře a některé z mých filmů jsou připraveni na to, co budu dělat dalšího. Ale myslím, že mám trošku jinou fanouškovskou základnu. Jsem mladá maminka a vidiím spoustu věci z mladých maminek, které mě podporují. To je úžasné. Myslím, že jsme všichni pořád tam a jsem nadšená, že můžu opravdu ukázat jim, kdo jsem teď.


Hilary: Opens Up: "I'm Not Lizzie McGuire Any More!"

22. června 2014 v 21:25 | Martina Duff

Hilary před několika týdny poskytla menší rozhovor časopisu OK! Magazine.

OK! Máte pocit, že lidé očekávají, že budete navždy Lizzie McGuire?
H: Nemyslím si to, že to lidé očekávají, ale zdá se, že tento obraz budou mít stále v hlavě, takže je to těžké pochopit, že jsem rychle vyrostla. Nebudu si hrát s barbínama.

OK! Jaká je vaše jedna lekce, jak jste se naučila k dospělosti?
H: Chcete-li jedno, co si ostatní myslí. Když jsem byla mladší, tak jsem si četla věci o sobě online. Ale uvědomila jsem si, že vím, kdo jsem, moji přátelé, vím kdo jsem, moje rodina ví, kdo jsem a pro mě to je vše, na čem mi záleží.

OK! Jaký je největší omyl o vás?
H: Lidé očekávají, abych byla dokonalá a faktem, že nejsem. Jdu po celý život, stejně jako všichni ostatní. Najít si svou vlastní cestu. A já dělám chyby, ale já se od nich učím a nemám žádné výčitky.


Hilary Duff’s three tips for success (and how not to become a celebrity train wreck)

6. ledna 2014 v 18:40 | Martina Duff

Bývalá Disney hvězda "Lizzie McGuire" Hilary Duff už vyrostla a je pevně rozhodnuta se vrátit zpátky do studia po sedmi letech. Hilary sdílila některá svoje tajemství z jejího úspěchu a také, jak se stát celebritou troska.

Chcete být originální, být sama
"Já pracuji s producentem Billy Mann a dal mi tolik skvělých rad a moudrostí. Jedna z věcí, které mi řekl "Musíš dělat vše. Hudba hodně změnila". Existuje mnoho umělců tam venku a je opravdu provokativní nosit určité oblečení a hrát v některých ohledech, ale teď to prostě nejsem já. Vždycky jsem se snažila zůstat být věrná. Pokud každý dělá to samé, pak i provokace je opravdu provokativní"

Nebojte se říct dost
"Jsem šťastná, že se mi podařilo zůstat z mnoha dramatu, mladý a slavný. Žádné správné nebo nesprávné. Myslím, že jsem měla štěstí, že když hodně mých vrstevníků, když dosažilk výšky jejich kariéry, jsem se rozhodla udělat krok zpět. Byla jsem na turné čtyři roky, bylo mi 19 a řekla jsem "dost". Je tam tolik tlaku. Byla jsem zaměstnaná tolika lidma, můj průvodce a paparazzi se vymklo kontrole a já jsem neměla žádnou svobodu mít svůj osobní život. Zůstala jsem pryč na 3,5 roku jsem se setkala s mým manželem a vdala jsem se. Teď jsem připravena se vrátit."

S názvem odpovědnost
"Dát zpět byla vždy součást života. Vyrostla jsem v Texasu a máma v nás vštípla, jak je důležité udělat zpět. Ona bude dělat vždy dělat věci, jako například sbírat plenky a vzorce. Zvláště s prací s dětskými charity. Proto jsem začla pracovat s charitativními organizacemi, když jsem byla mladá a moje fanouškovská základna je také mladá. Právě teď pracuji s Duracell v kampani Powering Holiday Smiles campaign. Dostala jsem se na návštěvu k nemocným dětem a zpívat s nimi. Pokud můžu použít mé jméno a můj postoj k šíření do povědomí o významných přičinách. Jsem tak šťastná, jak to všecnno udělám"


Hilary: Interview / part 2 (About movies)

27. prosince 2013 v 23:06 | Martina Duff

Jak jsem psala v předešlém článku, zde vám přináším druhou část rozhovoru, ve kterém Hilary mluví o filmech, které natočila a nebo také o tom, jak přišla k filmu "War, inc). Předem se omlouvám za překlad, ale snažila jsem se, aby to dávalo smysl. Je to celkem složitý přeložit takový rozhovor.

J: Nyní se budem pohybovat na hraní

H: Moc se tam toho děje

J: Poté, co jste udělala mainstream filmy, několik nezávislých filmů. Jaký film z tého skupiny je pro vás ten nejdůležitější. Jak jste se naučila pracovat s Ellen Burstyn a Melissa Leo poté s John Cusack?

H: Mám ráda všechny film hlavního proudu, které znamení pro lidi tolik. Lidé ke mně přijdou a řeknou "A Cinderella Story je moje oblíbená věc na světě" nebo "Raise Your Voice , nebo podle toho, co jeden. Pokaždé, když je v televizi "The Perfect Man", tak moje sestra řekne "The Perfect Man" já právě pláču"

Hilary: Interview / part 1 (About music)

26. prosince 2013 v 13:26 | Martina Duff

Tým #HilaryNews na twitteru měli tu možnost a udělat s naší hvědnou Hilary Duff rozhovor. Hilary nyný potvrdila, že po dlouhých pěti letech je oficiálně připravena se vrátit zpátky k hudbě!. Rozhovor jsem rozdělila do dvou článků. Zde se dozvíte, co Hilary říkala o hudbě a v tom druhým zase i fimech apod...

Jeden ze čtyř členu HilaryNews Josh LeClair udělal s Hilary velmi upřímný rozhovor a rozhovor nabízí odpovědi fanoušků na minulost, současnot a budoucnost.

J: Co vás inspirovalo k návratu do studia a co doufáte dosáhnout?
H: Myslím, že to byla jen taková malá přestávka. Napsla jsem spoustu knih (Elixir, Devoted, True). Byla jsem s Mikem a hodně jsme cestovali. Chtěla jsem si dát pauzu. Cítila jsem se, jako bych byla unavená. Neměla jsem moc osobního života. Byl to takový rozhodující čas pro růst a zjistit kdo jste.

J: A vy máte malého chlapce. On je tak rozkošný.
H: On je moje všechno. Je to ten nejsladší malý kluk. Je to takový dobrý, čístý. Je to prostě úžasné být s ním každý den. Ale já nechci být jen máma. Je toho mnovem víc ve mně. Tak jsem začala psát, když jsem byla těhotná a dokonce jsem i trochu nahrávala. Byla jsem velmi nadšená. Bylo to prostě úžasné se dostat zpátky. Bylo to pět let a jsem stále v tomto procesu. Pak jsem ho jednou měla (Luca). Myslel jsem, že se budu chtít zpátky vrátit do studia a nevyšlo to tak...Jen jsem opravdu šťastná, že jsem máma a že si můžu užívat s ním čas. Když bylo mému synovi
měsíců, bylo to dost dobré pro mě. Je hezké vidět tu pozornost od svých fanoušků jako "Kdy přijde nová hudba zpátky?" nebo "Kdy se vrátíš s hudbou?". Bylo to pro mě velmi hezké a bylo to jako, že lidé mě chtějí znovu vidět.

Questions and Answers: Hilary Duff about a new album and Metamorphosis

15. září 2013 v 19:13 | Martina Duff

Před 14 dni Hilary oslavila výročí a to, že před deseti lety vydala své první album "Metamorphosis". Vzhledem k tomu, že její deska slaví výročí, tak se Hilary rozhodla, že bude odpovídat na otázky od svých fanoušků. Konkrétně napsala na twitteru "Sednou si a zodpovědět vaše dotazy pro 10 roků mého prvního alba "metamorphosis" s @idolator #IdolatorAsksHilary". A nakonec napsala tuto krásnou zprávu "Vázně, díky za všechnu lásku!.

Otázka: Co si myslíte, když první deska Metamorphosis vyvrcholila na #1?
Hilary: Byla jsem velmi hrdá, že všechny mé snazy byly nakonec tak, aby všechno do sebe zapadalo! Byla jsem velmi vděčná za jejich podporu.

Otázka: Jaká je vaše oblíbená písnička z alba Metamorphosis?
Hilary: " 'Where I Did go Right a i Metamorphosis

Otázka: Co se stalo s písní "I need a Sunday", kterou jste napsala se svojí sestrou Haylie?
Hilary: "I Need a Sunday" Byl to skvělý koncept, ale mnohokrát jsem skončila měnit to a skončilo to tak, trochu znechucení s ním.

Otázka: Myslíte si, že byste byla dnes, pokud by jste zůstala s Lizzie McGuire?
Odpověď: Jsem si jistá, že by můj život byl jiný, ale já bych ještě v LA byla a snažila se, aby to fungovalo.

Hilary Duff on the Pains of Paparazzi-tracked Motherhood

9. června 2013 v 16:02 | Martina Duff

Hilary je už jeden rok v mateřství a to není všechno. Má spoustu zábavy, když žijete v Hollywoodu a máte fotografy stále před očima, když vycházíte z domu. "Je těžké mít dítě. Paparazzi jsou jsou s vámi po celou dobu", vysvětlila Hilary v novém rozhovoru pro "OMG! Insider".

"Nemohla jsem to vysvětlit svému synovi, co se děje. Oni mě respektují a dodržují určitou vzdálenost, ale je to těžké být vždy fotografována" vysvětlila Hilary. Také dodává, že její syn nedávno oslavil první narozeniny: "Jsme opravdu teď v zábavné fázi" říká. "Mému synovi je 13 měsíců, takže jsme právě oslavili jeho první narozeniny. Všechno to rychle utíká. On ví, co chce a také, co nemá rád."


Hilary Duff Admits 'It's Been Hard' Balancing Work And Motherhood

2. března 2013 v 14:36 | Martina Duff

Hilary stále usiluje o rovnováhu mateřství a její kariéru.

"Je těžké být daleko od Lucy." řekla Hilary Life & Style. "Hostovala jsem v seriálu Raising Hope...Byla jsem tak šťastná... ale bylo to těžké. Také jsem měla den, kdy jsem si řekla, musím se dostat domů. Co mám dělat dál, když nemám u sebe svoje dítě?", řekla Hilary

A co myslíte? Má Hilary v plánu mít další dítě? Zde je odpověď "Nesnážím se mít další dítě v dohledné době"


Hilary talks about her husband

26. února 2013 v 17:17 | Martina Duff

Hilary na akci TOUR Wives Association poskytla časopisu Us magazine menší rozhovor.

"Jsme opravdu dobrý", řekla Hilary. "Vždycky dělá všechno pro mě. On je vážně nejsladší, většinou přemýšlivý, romantický člověk. Reportér se zeptal Hilary na to, zda plánuje další dítě. A takto odpověděla "Nesnažím se mít dítě v dohledné době" vykřikla.

"Je to nejlepší táta. Když jsem ho viděla s Lucou, je to tak krásné, je to jako radost, je to blaženost, je to úžasné, takže je to opravdu ale opravdu sladké" řekla Hilary o svém manželovi.


Interview with Hilary

24. listopadu 2012 v 18:03 | Martina Duff

Bývála Disney královna Hilary vyrostla a je z máma, která má 8 měsíčního syna Luca. Stránce parenting.com Hilary poskytla krátký rozhovor, který si můžete zde přečíst.

Můj úspěch, když jsem máma je.."Že jsem se konečně naučila dělat věci jak zavinout dítě. Na začátku jsem používala " The Miracle Blanket" děku. Ukáže vám, jak velmi snadno zavinout dítě.

Fotoaparát plus je moje go máma.."protože můžu poslat spoustu fotek Lucy své rodině a přátelům."

Komedie nebo drama? "Mám ve zvyku se dívat na spoustu vážných televizních pořadů jako je Walking Dead a The Killing jak na AMC. Dostala jsem na toto závislot ke konci svého těhotenství"

Spánek nebo cvičení? "Rozhodně cvičení. Upřímně jsem vděčná za to, že si můžu jít každý den na hodinu vyčistit hlavu. Mám pocit, že je to pro mě jako matku lepsí."

SheKnows Girl Crush: Hilary Duff

4. srpna 2012 v 11:24 | Martina Duff

Hilary se stará o svého syna, vaří pro manžela Mika a udržuje intenzivní cvičební program. Hilary má stále ještě čas na pomoc v charitativní organizací Johnson's Baby CARES.

RODINNÝ ŽIVOT

"Toto je můj první den daleko od Luco pro tuto dobu" stěžovala si Hilary. Řekla nám, že to byla pěkná přestávka z reflektoru a je zvyklá být pecivál.

"Já už šla, šla, šla, protože mi bylo 10 let." říká Hilary. "Takže je to trochu změna. Ale já jsem zvyklá být doma a bavím se. Dělám víc domácích věcí kolem domu"

Jedna z jejích nových povinností v domácnosti je vaření. "Já jsem hlavní kuchař" řekla Hilary. "Mike není tak velký kuchař. Jednou zpackal makarony se sýrem. Jsem stále přesvědčena. že to udělal schválně, nic víc."

DÍTĚ

"Snažím se dostávat hodinu v posilovně, nebo jdu na procházku s malým." řekla. "Mám trochu spinning a pilátes"

Přes její důsledné cvičební plány, Hilary chytila vlnu kritiky za to, že po těhotenství ztloustla. "Je to trochu problém"

DATUM NOC

No, my si myslíme, že vypadá báječně! A naštěstí je zaměřena na důležité věci v životě.

"Pečujeme o dítě a on je prosperující a přišli jsme na to ven." říká Duff. "Pocit síly a cítit tolik lásky. Je to opravdu zvláštní".

"Snažíme se mít datum noc jednou týdně" řekla Duff. "Myslím, že to dělá máma lépe a nechá mě a Mike, abychom si jednou denně zašli ven a dali jsme si dobré víno."

"Mike je opravdu dobrý a překvapuje mě, takže jsme velmi šťastný. Šli jsme na koncert Coldplay, kde byla hodně legrace. Snažíme se dělat zábavné věci a ne jen jít na večeři každý večer".

BUDOUCÍ PROJEKTY

I když nemá časový harmonogram pro její příští projekt, Hilary říká, že se vrací zpátky do hudby a nakonec chce vydat nové album.

"Ke konci mého těhotenství jsem začala pracovat na záznamu a chci se dostat zpátky do studia. Neexistuje žádný tlak, když chci vydat album, ale jsem nadšená že chci znovu do práce."

VRACET ZPĚT

Hilary věnuje pomoc všem maminkám. Jako pracovník pro Johnson's Baby CARES pomáhá Hilary dávat dohromady "sady", které budou distribuovány do rodin, v době přírodních katastrof.

"Pomáhám tolik maminkám" říká Hilary. "Jsem nová máma a jsem ráda, že jsem součástí tohoto procesu"

Interview: Hollyscoop

17. června 2012 v 22:27 | Martina Duff

Hilary poskytla stránce Hollyscoop rozhovor, ve kterém řekla, jak se po narození jejího syna posílilo její manželství a mluvila také o tom, že nechce prodávat první fotky Luca.

"Bylo naše manželství silnější" řekla Hilary Hollyscoop. "Mít dítě je těžká práce a závisí to na spousta věcí. Tam je tolik lásky. Můžete si představit, jak se to stane, podíváte se na manžela a řeknete. Udělali jsme to spolu!. Je to krásná věc a my jsme si jí užívali.Neexistují slova"

Hilary komentovala před několika měsíci na svém twitteru, jak těžké je být matkou. Nyní říká něco jiného.

"Žádný vliv. Měla jsem uplně jinou úroveň. Mám velkou radost a nadšení každý den. Připouštím, že jsem měla hodně tvrdé práce ale je to fantastické. Poté co dítě udělalo mnoho pro naší rodinu."

Hollyscoop říká, že Luca je na světě několik měsíců a stále není Hilary rozhodnuta prodat fotografie Luca do časopisů. "Chápu, proč lidé prodávají fotky. Mám mnoho nabídek, ale nechci teď prodát fotografie. Je to nás syn a skutečně ho chceme chránit. Já tweeted fotografie a ukázala jsem světu, že se snažíme poskytnout co nejlepší šanci na normální spuštění."

"Dělám spustu věcí. Jsem závislá na běhání a začala jsem dělat kruhový trénink se svým trenérem na Pilátes a jsem fyzicky aktivní. Bydlím v obci, která má mnoho kopců."

Hilary chce do budocna i druhé dítě :)


New Interview: POP Sugar

7. května 2012 v 20:19 | Martina Duff

Hilary poskytla další rozhovor a to POP Sugar.
Mluví o mateřství, jak chodí cvičit po porodu a také o novém životě s Luca.

Jaká byla pro tebe nejvíce překvapujicí věc v mateřství?
"Zamilovala jsem do Luca od chvíle, kdy jsem ho viděla. Je to skvělé, že se vaše dítě mění každý den"

A nejtěžší?
"Plány s Luca. Pracujeme oba dva, bylo to těžký ale zlepšujem se každý den."

Komu je víc Luca podobný?
"Vypadá hodně jako já, když jsem byla já. Ale má nos po tátovi!"

Jak jste přišli na jméno Luca?
"Mike a já jsme byli na lyžích a mluvili jsme na sebe jmény Luca. Oba jsme věděli od okamžiku, kdy jsme slyšeli toto jméno, že je jedinečný"

Vy a Mike jste se setkali po porodu?
"Ano, měli jsme nějaké termíny od příchodu Luca. Zpočátku to bylo stresující ale po druhé to bylo mnohem lepší. Je důlěžité, aby maminka a tatínek měli čas spolu."

Co se dítě narodilo chodíte cvičit. Máte nějakou radu pro ostatní maminky o tom, jak zůstat fit během/po těhotenství?
"Dělejte co, co je vám pohodlné. Každý člověk je jiný. Trvat na to, jít denně na hodinu ven a běhat."

New Interview: Hilary Duff talks about motherhood

5. května 2012 v 0:55 | Martina Duff

Mám tu pro vás další rozhovor, který Hilary poskytla stránce blogs.babycenter.com.

Co vás nejvíce překvapilo o mateřství?
"Množství lásky, kterou můžete mít pro někoho tak okamžitě. Mám čtyři psy, které miluji a myslela jsem, že to může být tak podobné, ale je to opravdu mnohem větší než to"

Jaký druh psa?
"Burmese mountain dog, yorkie a dvě chihuahuas."

Jsi majitelka čtyř psů, herečka, zpěvačka a autorka. Aktivně se zapojuješ do charitativních akcích a teď jste matka. Jak se vám to všechno zvládáte?
"Nechci dělat všechno najednou. Když jsem psala svojí první knihu Elixir tak jsem psala nebo nahrávala. Jen jsem psala. Totéž s tím, že jsem máma. Když jsem s Luca, tak se zaměřuji pouze na něj. Je důlěžité být přítomna. Krmení každé dvě hodiny, přebalovaní. Tyto věci opakuji ale snažím se být přítomna, protože vím, že všechno půjde rychle"

Jak se zapojíte do kampaně Johnson's Baby Cares?
"Budu pomáhat sestavovat soupravy. Jsem tak nadšena!"

Používáte Johnson's Baby šampón?
"Vyrostla jsem s tím a teď i toto používám. Tato vůně mě vrací zpět.."

Proč jste se rozhodla připojit se k této kampani?
"Nyní já a maminka. Jsem se dotkla a chci pomáhat dalším maminkám a dětem po celém světě. A tak žijí děti v oblastech, které jsou v riziku přírodních katastrof. Každý rok Save the Children reaguje na nejméně 30 krize globálně menších, místních událostech, které se můžou jednat ve zprávách. Mají obrovský vliv na kojence a děti, které jsou vždy nejzranitelnější v těchto časech."

Kdo tě inspiroval, aby ses zapojila do této charitativní akce?
"Moje máma vštípila, že ve mně v mladém věku. Moje máma mi řekla, že mám hlas a že je nutný jej použít pro dobro."

Tvoje máma zní úžasně. Bydlí poblíž?
"Ano, je to jen 15 minut od mého domu. Přijde dnes večer hlídat, takže já a Mike si můžem někam zajít."

Před odjezdem se připravíte na noc ven. Co chcete říct maminkám, které čtou BabyCenter?
"Miluji BabyCenter. Byl to můj go-to, když jsem byla těhotná"


Hilary: Having A Baby Helped Me Appreciate My Imperfections

15. dubna 2012 v 13:14 | Martina Duff

Hilary před několika dny poskytla rozhovor stránce parade.com. Hilary a její manžel přívítali na svět 20.března 2012 svého syna Luca Cruz a Hilary zůstává v údivu vzhledu, způsobených tím, že má dítě.

"Je neuvěřitelné, co vaše tělo dokáže. Můžete ocenit všechny své nedokonalosti, protože máte krásné dítě, které přišlo od vás a vše, čím jste prošli."

Hilary se snaží pomáhat ostatním maminkám a proto spolupracuje s Johnson's Baby Cares partnerství v organizaci Save the Children. Tato iniciativa představuje "Chtít sady" výrobky pro malé děti do rodin postižených přírodními katastrofami, pomáhá financovat pronájem prostorů, kde mohou maminky získat domov a vrátit se zpět svými dětmi a školí zdravotnické pracovníky v rozvojích zemích o způsobech, jak zabránit (za)dušení u novorozenců prostř. programu "Helping Babies Breathe".

"Byla jsem šokováná statistiky, že 90% amerických dětí žije v oblastech se zvýšením rizikem přírodních katastrof" říká Hilary. "Teď, když mám dítě, cítím se víc inspirovat pomoc ostatním maminkám v nouzi"


Nejvíce překvapující věc o mateřství
"Seznam by mohl pokračovat dál a dál. Cítila jsem, že mé srdce roste. Máte pocit ochrany hned. Cítíte se milovat a vychovávat hned. Všichni mluví o tom, jak nevíte, lásku, dokud nepotkáte svoje dítě a pocit, že neexistují slova. Bylo to opravdu nádherné překvapení. A neexistuje způsob, jak se připravit na nedostatek spánku a co s ním."

Na tlak se dostat zpět do formy
"Nemám projekt, který by na mě čekal, kvůli kterému bych padla na zadek abych se dostala do formy, tak je to spíš o tom, jak se cítím. Líbí se mi zpracování, protože se cítím více pozitivní. Během mého těhotenství jsem chodila na pilátes a jógu, ale opravdu mi chybělo si toho pořádně nandat, ale pak jsem si přečetla komentáře na twitter o tom, jak jsem se kolébala na pilátes a já jdu, "wow" to je vlastně znamení něco říct. Před třemi týdny se mi narodilo dítě. Jsou tam trochu tlaky, ale většina z nich pochází ze mě."

Na dítě číslo dvě
"Abych byla zcela upřímná, měla jsem opravdu snadné těhotenství. Ale část mě není jako ty ženy, které milují těhotenství. Miluji svoje dítě a chybí mi ten pocit, že bude připojeno k ho, když kope ale byla jsem připravena. Právě teď jsem se zaměřila na to, že nejlepší máma může být a když jsem začala pracovat znovu, uvidím jak to všechno zvládnu, ale pak znova moje sestra Haylie a já jsme velmi blízko, takže chci Luca mít někoho blízko (ve svém věku) - ale ne příliš blízko!"

Na kariérové plány pro malého Luca
"Ještě jsme o tom nemluvili ale od té doby Mike a já nejsme velcí lidé. Žertovali jsme, že by občas byl žokej. On byl vlasntě větší než jsme si mysleli. Ale budeme ho podporovat v tom, co bude chtít dělat jako naši rodiče s námi.

Na to, jak Luca dostal své jméno
"Nemáme žádnou básničku nebo důvod, proč jsme zvolili tento název. Měli jsme na našem seznamu jména Cruz a Luca a i s několika jmény a nakonec jsme se rozhodli na poslední chvíli, co to bude. Neexistuje žádný dobrý příběh, což je trochu smutné. Líbilo se nám, jak to znělo dohromady. Přemýšleli jsme Czuz jako křestní jméno a právě to míchání a odpovídající věci na našem seznamu a přišel s ním. Líbilo se nám jméno Lukáš ale chtěli jsme udělat něco jinéno. Pak jsme zjistili, že jeho jméno znamená "nositel světla" Jsme rádi."

Na to, jak rodičovství posílilo jejich manželství
"I přes mé nejlepší úmysli, musím se naučit pustit tak, jak jsem dělala věci. Moje máma byla s Luca, zatímco já jsem byla na hodině pilátes a musela jsem přestat jí dávat pokyny. I s Mike, že to bude všechno dělat tak, jak bych to udělala a naopak ale my prostě chceme to nejlepší pro Luca. Mike a já ocenujem jakoukoli malou pomocnou ruku, kterou získáme.


Hilary talks Pregnancy, Paparazzi and Getting Back to Her Singing Career

9. prosince 2011 v 22:01 | Martina Duff

Hilary řekla v exkluzivním rozhovoru pro E!, že plánovala návrat k hudební kariéře ještě dřív, než čekala miminko a dokonce taky přemýšlela o možný odkloz od Hollywoodu.

I přes děsivé události, kdy byla bombardována paparazzi při přistání v Kanadě začátkem tohoto týdne. Hilary řekla, že z velké části i během těhotenství, když je ještě požadovaným předmětem pro objektiv, tak se jí podařilo udržet civilní vztah paparazzi.

"Jsem teď docela příjemná a oni jsou ke mně velmi laskavý" řekla "Takže doufám, že je tam trochu více respektu, který jde do toho. Nejsem první, kdo v Hollywoodu bude mít dítě. Jiný lidé našli způsob, jak se s tím vyrovnat a myslím, že budu taky. Pokud je toho příliš hodně, tak bychom se sbalili a přesunuli řekla bych. Mike o tom někdy mluví"

Kam byste se chtěla přestěhovat?
"Já nevím...Toronto?" řekla před změnou její mysl poté, co byla informovaná, že město má nyní svou vlastní flotilu "Možná Edmonton!"

"Někdy je situace mnohem příjemnější, kdy to je OK mohu řešit to" pokračovala. "Duševně jsem připravena, že se to stane a tak trochu jsem předpokládala, že se tam bude... a stačí popadnout a můžem jít, protože je to nutné, protože to, co ještě chci dělat. A pak některé dny vás to naštve. Kdo chce být fotografován každý den?"

"Jde o to, že každý vytváří hluk kolem sebe, všichni ostatní, které stojím kolem, je to trapné, protože jsou rádi, kdo je to a co se tam děje a vy jste jako, oh, cítím se tak bezmocný právě teď. A pak normální lidé začínají užívat fotografie paparazzi. Je to dominový efekt situací, které se dějí."

"Myslím, že je to takový zázrak. Cítím se tak šťastná, že mám snadné těhotenství a doufám, že to tak zůstane. Myslím, že mám pocit že se dítě pohybuje a dostávám ty malé kope... Vidět se to stalo přes košili nebo při pohlednu na břicho. Je to jako wow, tam je život ve mně. Je to kus mého manžela a mě a je to opravdu divoké. Je to opravdu zvrušující přemýšlet o budoucnosti ale je taky trochu děsivé.. ale tak vzrušující zároveň"

"Zatočila se mi hlava, když jsem o tom promluvila. Sním o tom, co naše budoucnost. Bude líbit a co naše dítě bude vypadat tak malá osobnost. Myslím že to bude nejbláznivější role."

Mezitiím Hilary otevřela možnosti o návratu do své hudební kariéry v příští letech.

"Zpívám si občas v autě a tak máme vždy hudbu v domě" řekla " Myslím, že opravdu líbí. Nedávno jsem začla brát znova hlasové lekce. Chci nakonec udělat nový záznam"

"Prostě to vypadá na dobrý čas, protože jsem seděla a byla jsem trochu líná. Cítím se velmi šťastně, že nebudu moci pracovat během mého těhotenství. Hodně jsem vařila a malovala. Přestěhovali jsme se a po celou dobu cvičím a právě jsem byla schopna být v klidu a velmi jemná během této doby. Užívat si pohodu a klid"

"Ale jsem tak ráda. Nechci ztrácet čas, protože chci aby byl můj hlas ve formě. Kope mě"

KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!


Interview: Hilary Duff’s Baby Bump Is on the Move!

30. listopadu 2011 v 21:14 | Martina Duff

Maminka Hilary Duff je stále těhotná ale její chlapeček si nemůže stěžovat na nedostatek pozornosti.

"Dnes jsem vylezla ze sprchy a najednou se mi zvednul žaludek, je to větší z druhé strany. Bylo to poprvé, co jsem viděla dítě, jak se vážně pohybuje" řekla autorka knidy Devoted na akci uvedení knihy The Beauty Book.

"Bylo to, jako bych měla něco trochu cizího uvnitř mě. Doufala jsem, aby se to nestalo, když bych byla na červeném koberci" Hilary zvolila krátké zelené šaty a je připravena odhalovat svojí bříško.

"Zpočátku jsem měla na sobě volnější věci, aby to nebylo moc vidět ale stejně se to nakonec ukazuje"

Přes jednoduché těhotenství, Duff přivíta svého syna příští rok - připouští, že má pár zděšení po cestě.

"Cítím se jako první těhotná žena na světě. Pokaždé, když jsem něco cítila a já na to "Co je to? Co se to děje?" Já jsem googling a zjistila jsem, že každý má stejné příznaky a nejsem uplně originální" směje se.

Ale i přesto, že nastávající maminka trpí typckým roztahováním "Což zní opravdu děsivě, ale není to tak strašidelný". Hilary je připravena pro manžela Mikea Comrieho provést některá zatížení - doslova!

"Víš co jsem slyšela? Myslela jsem, že to byla tak zábavné - lidé mají skutečně tyto protetická břicha, které můžete dát na své muže, které váží tolik jako dítě" vypráví.

"Tlačí to na močový měchýř a zpět, takže manžel ví, co žena prožívá

I když Comrie"rozhodně nesouhlasil to udělat" Duff vtipkuje že to není uplně z obliga. "Mohla bych to zkusit později, protože tam je soucit, ale chci, aby hloupěji pochopil, co a jak." vysvětluje.

Hilary in Access Hollywood [14.10.2011]

18. října 2011 v 20:16 | Martina Duff

Hilary byla v pátek 14.10. hostem v pořadu Access Hollywood aby propagovala svojí knihu Devoted. Nemluvilo se nejen o knize ale také došlo k tématu těhotenství. Hilary vypadala nádherně :)

VIDEO AND INTERVIEW

imagebam.com
(pro zvětšení klikněte na obrázek)

Interview in Ellen DeGeneres

18. října 2011 v 15:52 | Martina Duff

Mám tu pro vás menší rozhovor z pořadu Ellen DeGeneres

Na pohlaví dítěte.

Ellen: "Víte co máte?"
Hilary: "Vím to, ale chtěla jsem to říct jako první"
Ellen: "Opravdu Wow"
Hilary: "Ano, právě jsem to zjistila"

Více v celém článku :)

Hilary Duff - Interview in Paris

7. února 2011 v 19:38 | Martina Duff
http://martinashalova.blog.cz
Hilary poskytla rozvovor v Paříži. Mluví například o své knize Elixir, o Lizzie McGuire a Hanně Montaně a nebo o tom, jestli má facebook nebo ne. Je to zajímavý rozhovor a určitě vám ho doporučuju si ho přečist. Předem se omlouvám za překlad. Celý rozhovor najdete v celém článku.

Ahoj Hilary. Jak si dostala nápad napsat knihu?
Při natáčení Gossip Girl jsem měla představu o psání románu o dobrodružstvích reportéra Clea Raymond a mluvila jsem o tom ze svými přáteli a oni řekli, že je to dobrý nápad. Jednou mě napadlo skontaktovat spoluautora, kterí mi pomohl napsat tento román. Pak obdržel tři návrhy pro vydavatele a nakonec se podepsal Simon & Schuster.

Když mluvíme o Gossip Girl, jak se váš manžel tvářil, když vás viděl se líbat s Pennem Badgleyem?
To byly jeho oblíbené scény! Nebyl tak docela rád, ale chápe to, že je to moje práce.

Východiskem knihy je Paříž. Proč jste si vybrala právě toto město?
Paříž je město, které mě nutí přemýšlet nejromantičtěji. Byla jsem v Paříži několikrát a měla jsem možnost tady zůstat dlouho. Miluju tohle město!

Hilary Duff - NRJ, Paris France [3.2.2011]

4. února 2011 v 18:22 | Martina Duff
Ještě tu mám pro vás dvě videa z rádia NRJ ve Francii. Na prvním videu se Hilary fotí s moderátorama z rádia a na druhém videu Hilary mluví o své knize Elixir, o manželovi Mikovi a taky o Twilight :)


Interview for E!

15. ledna 2011 v 18:52 | Martina Duff
http://martinashalova.blogc.z
Jak už jsem psala v předchozím článku, reporter E! Brett Malec se zeptal Hilary na akci Kentucky Derby Prelude Party na několik otázek.

Jak jste na tom s formováním rodiny?
"Jsme velmi nadšeni mít děti. Mike pochází z velké rodiny. Ale já mám jen 23 let. Dejte mi trochu času."

Jak se vám líbí váš společný život?
"Věřím, že navzdory všemu máme stále podivný pocit z toho, že jsme se vzali. Ach můj bože! Je to můj manžel a já jeho manželka. Je to velmi hodný muž.

Připravujete nějaké projekty?
"Chci dělat v televizi. Nějakou pilotní epizodu. Mohlo by to být vzrušující. Jsem rozhodně připravena na zpěv a přemýšlela jsem o tom, že můj život je a bude fit."

Interview about her book "Elixir"

9. prosince 2010 v 20:53 | Martina Duff
Na akci "Lucky Shops" poskytla Hilary vydavatelství Simon and Schuster rozhovor, ve kterém mluví o své knize Elixir.


Associated Press Interview

17. října 2010 v 20:57 | Martina Duff
Přidávám ještě jeden rozhovor, který Hilary poskytla Associated Press. Moc jí to slušelo :-)


The Everyday Show - Interview [13.10.2010]

17. října 2010 v 19:55 | Martina Duff
Mám tu pro vás další rozhovor, tentokrát pro Everyday Show, který se konal ve středu 13.10.2010. Mluvilo se o knize Elixir. Moderátor pořadu se zeptal Hilary, jestli chystá nějakou cover píseň a Hilary odpověděla "Uvidíme, jestli bude nějaká inspirace".


Hilary in "Live Regis & Kelly" [12.10.2010]

14. října 2010 v 21:43 | Martina Duff
imagebam.com
(pro zvětšení klikněte na obrázek)

Hilary byla v úterý 12.10. hostem v pořadu "Live Regis & Kelly" v New Yorku na podporu svojí první knihy "Elixir". Vypadala jak jinak než nádherně :-). Moc se mi líbí ty šaty.


Hilary in The Zoo radio

12. října 2010 v 22:41 | Martina Duff
http://martinashalova.blog.cz
Hilary byla včera ráno v rádiu The Zoo 98.5. KLUC, kde mluvila o svojí matce Susan, její knížce Elixir, Lidsay Lohan a také se mluvilo o tom, jestli plánuje mýt děti :-).
Zde si můžete poslechnout rozhlasový rozhovor.

Hilary - The Today Show 11.10. 2010

12. října 2010 v 22:04 | Martina Duff
Hilary byla včera 11.10 hostem v pořadu Today Show. Diskutovalo o její nové knížce Elixir, která už také včera vyšla. Zde se můžete podívat na celý rozhovor. Vypadala úžasně. Ty šaty jsou nádherný a účes měla dokonalý :-)ET News - Interview

18. dubna 2010 v 15:00 | Martina Duff
A další rozhovor, tentokrát pro ET News. Mluvilo se o filmu Beauty and the Briefcase a dokonce i o plánování svatby. Moc jí to slušelo :-)

 
 

Reklama