Interviews [Videos]

Hilary Duff Dishes On Her ‘Heartfelt’ New Album

19. dubna 2015 v 14:55 | Martina Duff
Hilary potvrdila v nedávném rozhovoru pro MTV News, že na svém novém albu bude mít singl, který bude o jejím synovi Lucovi a píseň ponese název "This Heart". Podívejte se na rozhovor, ve kterém bývalá blondýna dává více podrobností o svých písních...Hilary Duff on Her Eye-Catching Instagram Photo

12. dubna 2015 v 12:10 | Martina Duff
Ještě přidávám další video rozhovor. Hilary 30.března navštívila svojí kamarádku Ellen DeGeneres, kde opět došlo k tématu na její nový vzhled. Mluvilo se tako o jejím synovi a tetování. "Myslím, že část mého já miluje tetování" řekla Hilary. Na konci videa se můžete podívat, jaké překvapení si Hilary připravila pro Ellen (i když ho už v náhledu můžete vidět :D :) celkem vtipné.Hilary Duff Makes a Comeback with New Music, TV Show… and Hair!

11. dubna 2015 v 21:42 | Martina DuffPropagace nového singlu "Sparks" je v plném proudu a Hilary navštěvuje různá show. Nedávno, před několika dny navštívila show Maria Lopeze "Extra", kde si povídala o svém velkém comebacku, domácí život s Lucou a jejím novým vzhledem. Podívejte se na video. Hilary vypadala naprosto dokonale!Hilary Duff on Sunrise - Interview 2

10. října 2014 v 14:47 | Martina Duff
Přináším vám další rozohovor, který Hilary poskytla hned druhý den opět pořadu "Sunrise", kde také mimochodem zazpívala i akustickou verzi písničky "All About You". Hovořilo se o jejím velkém comebacku. Na rozhovor se můžete podívat v celém článku. Dokonalá byla.Hilary Duff on Sunrise - Interview

3. října 2014 v 23:55 | Martina Duff

Hilary se objevila 18.srpna 2014 v pořadu "Sunrise", kde se nejen samozřejmě hovořilo o jejím novém albu, o kterém řekla, že bude velmi popové. Doporučuji se na video určitě podívat :).
Hilary Duff - The Riff (Interview)

26. září 2014 v 5:55 | Martina Duff
Hilary v poslední době poskytovává samé různě rozhovory a to proto, že propaguje svojí novou hudbu. V rozhovoru se proto samozřejmě mluví o její nové hudbě a také singlu "All About You".
Hilary Duff visits "Good Day New York" [2.5.2013]

14. května 2013 v 20:59 | Martina Duff

Hilary byla před pár dny hostem v pořadu Good Day New York, kde mluvila o svém synovi, o spolupráci s Johnson's Baby Cares ale také i o hudbě, kde řekla, že pomalu ale jistě pracuje na nové hudbě :)

Hilary On The Better Show

14. května 2013 v 15:14 | Martina Duff

Hilary se objevila v pořadu "The Better Show", kde poskytla rozhovor a mluvila o svém prvním roce mateřství. Moderátoři se zeptali Hilary, zda se vrátila do studia a Hilary odpověděla takto: "V současné době jsem nenahrávala, ale jsem stále připravená" Na rozhovor se můžete podívat zde/here.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hilary On The “Rachael Ray Show” [Photos and videos]

12. května 2013 v 21:35 | Martina Duff

Hilary se před několika dny objevila v "Rachel Ray Show". Mluvila o svém životě jako nová maminka a také o tom, jaké bude mít plány na Den matek. Zde se můžete podívat na pár fotek a v c. č najdete odkazy na videa.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hilary in The View

5. května 2013 v 20:37 | Martina Duff

Hilary nás informovala před pár dny, že bude hostem v pořadu Today Show a The View. Před pár dny se objevilo video, které je bohužel nekvalitní. Hilary v pořadu mluvila o svém synovj, o spolupráci s Johnson's Baby Cares a o seriálu Dva a půl chlapa, ve kterém Hilary ztvárnila roli Stacey.

Mario Lopez: Interview with Hilary

3. května 2013 v 12:04 | Martina Duff

V pátek 19.4.2013 zavolal moderátor Mario Lopez zpěvačce Hilary Duff a mluvili o zbrusu nové knize "True". Je to třetí a zároveň poslední román ve své Elixir sérii knih. Hilary dále mluvila o dítěti a také o hudbě.

Rozhovor si můžete poslechnout zde/here

Hilary on Ellen show [Video]

16. dubna 2013 v 15:53 | Martina Duff
Konečně se objevilo první krátké video z pořadu "The Ellen DeGeneres", ve kterém byla Hilary hostem a zároveň propagovala svojí třetí a zároveň poslední knihu "True". Hrozně moc jí to slušelo.


Interview: SheKnows

3. srpna 2012 v 22:39 | Martina Duff
SheKnows zvolil v sekci Girl Crush na měsíc srpen Hilary. Tato stránka se setkala se zpěvačkou, když pomáhala v kampaňi Johnson's Baby Cares. Zde se můžete podívat na krátký rozhovor.


Hilary on Access Hollywood: Video interview

24. června 2012 v 11:47 | Martina Duff
Hilary byla před několika dny hostem v Access Hollywood, kde poskytla video rozhovor, ve kterém mluvila o mateřství a také o svém synovi, který jí překvapuje každý den.

"Je mnohem větší a nyní roste každý den" řekla Hilary Billy Bush a Kit Hoover na Access Hollywood.

(pro zobrazení videa stačí kliknout na fotku)

Hilary Duff on Baby Weight

22. června 2012 v 21:13 | Martina Duff

Hilary navštívila Bethenny, které poskytla menší rozhovor.

"Svět mateřství jsem přijala ale může to být také velmi důlěžité. Někteří lide jsou jako: "Pokud nechcete kojit, je to špatně!" Pro své dítě musíte dělat jen to nejlepší. Jsem šťastná a je to pro mě snadné" přiznává Hilary. "Miluji, když ho držím v náruči. Je to velký závazek. Být matkou je obrovská životní změna a já si užívám každou chvilku z toho."

Bethenny se zeptala Hilary, jestli jedla hodně během těhotenství.
"Samozřejmě. Ke konci (smích)" řekla Lizzie McGuire. "Celý život jsem pracovala a byla v očích veřejnosti a vždy sledovali, co jsem jedla. Byl to jako volný průchod a já měla výbuch. Příště bych se pokusila získat příliš velkou váhu. Teď cvičím a diety, ale když kojím tak celkem moc dietu nemám"

Interview: The Insider

22. května 2012 v 21:44 | Martina Duff
Hilary poskytla exkluzivní rozhovor pro The Insider.

Hilary řekla o porodu "Je to opravdu úžasné. Máte pocit, tolik lásky. Je to okamžitý a opravdu žádná slova. To bylo opravdu ale opravdu úžasné a speciální pro mého manžela a mě.". Hilary také říká, The Insider, že vztah s Mikem roste každý den od narození Luca a že změnil její život k lepšímu. "Většina z legrace, kterou máme doma je pohled na Luca a všechny nové tváře, které dělá. Je to nádherná doba a moc se nám to líbí.

Brooke se ptá Hilary, jak byla schopna se dostat do formy tak rychle po těhotenství. Hilary odpověděla takto: "Cítím se skvěle a civčím pravidelně.". Hilary ukázala, že je zpátky rutině jógy,pilates a spinning.


Hilary Duff Talks Pregnancy, New Record and More (Video)

6. ledna 2012 v 15:16 | Martina Duff

Všichni víme, že Hilary čeká první dítě s manželem Mikem Comrie ale přemýšleli jste někdy, co bude dělat poté, co uvítá na svět své první dítě? Máte štěstí!. Čtenáři Celebuzz položili Hilary pár otázek.

Hilary odpověděla na otázky týkajicí se těhotenství a dítě se slovy:
"Super nadšená. V mé rodině jsou jen dívky, takže si nejsem jistá, co budu dělat s malým chlapcem, ale je to vzrušující. Myslím, že hluboko uvnitř jsem chtěla tak trochu kluka"

Hilary byla dotazovaná co jí děsí na jejím mateřství, Hilary byla velmi upřímná:
"Cokoli, co je neznámé je děsivé pro nás a já mám opravdu trochu strach. Není to něco, co bych chtěla zkazit a není to něco, co bych brala na lehkou váhu. Samozřejmě chci být dobrou matkou. Myslím, že nejdůležitější věc, kterou uděláte za celý svůj život. Mám pocit, že já a Mike budem v pořádku. Budeme muset na to přijít jako všichni ostatní."

A jedna skvělá zpráva, kterou Hilary řekla "Ráda bych znova učinkovala v komerčních filmech a brzy budu trávit mnoho času ve studiu, pracuji na novém albu"

Pokud jde o tajemství krásy, Hilary říká "Pijte hodně vody!" A ještě jedna věc. Hilary řekla, že poslouchá zpěváka Bruna Marse "Jsem velmi posedlá Bruno Mars. Jsem ráda, za všechny singly a věřím, že je to velký talent".

V celém článku se můžete podívat na video, ve kterém Hilary odpovídala na otázky, které ji položili fanoušci prostřednictvým stránky Celebuzz.

Entrevista exclusiva 'Giro 89' [6.9.2011]

19. září 2011 v 21:22 | Martina Duff
Další video. Tentokrát ze Sao Paula. Hilary byla pozvaná do rádia "Giro 89" aby poskytla rozhovor. Hilary mluvila o pobytu v Brazílii, Elixiru, těhotenství a také o hudbě.


Hilary - Interview - MTV Acceso Brazil

14. září 2011 v 16:38 | Martina Duff
Hilary byla pozvaná v Brazílii do MTV a poskytla menší rozhovor.
Na fotky se můžete podívat zde


"Try Everything" Interviews

4. června 2011 v 10:01 | Martina Duff
Hilary poskytla na akci "Try Everything" mensi rozhovor, ve kterem mluvi jak stravila spolecne s Mikem a s Haylie dovolenou na Hawaii. Take mluvila o Story of Bonnie and Clyde a neco o sve kamaradce Jessica Szohr.


Take se zeptali Hilary, jestli mesto ma nejlepsi fanousky NHL, ktery byl lepsi a horsi. Hilary trochu pochybovala a nakonec si vybrala "Pittsburgh team"


A jeste jeden rozhovor, ve kterem mluvi take o jejim filmu She Wants Me.


Radio Interview with Billy Bush Show

28. května 2011 v 19:36 | Martina Duff
Hilary před nedávnem udělala menší rozhovor s rádiem pro Billy Bush Show. Hilary mluvila o svém projektu The Story of Bonnie and Clyde a taky o tom, že její manžel Mike Comrie toleroval romantické scény z filmu Bloodworth.

Interview with Piper Reese!

3. května 2011 v 8:46 | Martina Duff
Hilary poskytla rozvovor Piper Reese na premiéře filmu Soul Surfer.
Hilary prozradila, že v září tohoto roku bude natáčet další nezávislý film v New Yorku.

Global Action Forum Awards [Interview]

24. února 2011 v 12:21 | Martina Duff
Jak už víte, Hilary se zůčastnila v pátek 18.2 akce Global Action Awards, kde předávala cenu Miley Cyrus a mluvila o Blessing in a Backpack. Jednomu reportérovi poskytla menší rozhovor.


TV Interview with Mag

22. února 2011 v 15:11 | Martina Duff
Hilary poskytla rozhovor ve Francii pro Show Mag.


Hilary on Qmusic Radio [11.2.2011]

16. února 2011 v 18:35 | Martina Duff
Hilary 11.února poskytla rozhovor v rádiu Qmusic


Hilary On Paris C'est Fou! [9.2.2011]

11. února 2011 v 9:18 | Martina Duff
Elixir je v Paříži. Hilary navštívila ve středu 9.2.2011 Marií Inbona, Audrey Sarrat, a Anne Denis v pořadu "NRJ TV 'Paris C'est Fou!". Diskutovalo se o románu Elixir, také o její lásce k psaní, o hudbě a také o módě a fotografování. Pro zobrazení videa stačí kliknout na obrázek :)


Hilary Duff on Daily Mouloud

10. února 2011 v 11:16 | Martina Duff
Hilary navštívila v Paříži moderátora jedné show Dailyho Moulouda. Hilary odcestovala do Paříže, aby podporovala svojí knihu Elixir. Daily udělal s Hilary menší rozhovor "na útěku". Určitě se podívejte na video. Já osobně jsem se hezky pobavila :). Škoda, že nejsem v Paříži. Pro zobrazení videa, klikněte na obrázek


Hilary Duff on RTL Boulevard Holland! - Interview [7.2.2011]

8. února 2011 v 19:50 | Martina Duff
Hilary se objevila na RTL - Holandsko. Této televizi Hilary poskytla menší rozhovor. Vypadá kouzelně.


NRJ radio - Interview's

6. února 2011 v 19:21 | Martina Duff
Mám tu pro vás 4 videa z NRJ rádia z Paříži. Hilary tomuto rádiu poskytla rozhovor a mluví například o své knize Elixir :), také o filmu Twilight, o herečce Lidsay Lohan nebo o zpěvákovi Justinu Biebrovi a o zpěvačce Seleně Gomez.  A dobrá zpráva je, že se chce Hilary vrátit na jeviště. Byla úžasná :)


 
 

Reklama