News [Articles]

Hilary Duff: Nominations on World Music Awards!

22. července 2015 v 19:18 | Martina Duff

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky. Konečně jsme se dočkali nějaké nominace. Hilary byla totiž nominovaná do čtyřech kategorii na World Music Awards. Událost, která odměňuje umělce z různých kontinentů založených na popularitě a počtu prodejů. Hlasovaní odstartuje v řijnu tohoto roku.

Hilary byla nominovaná do těchto kategorii:
Best Album: Breathe In. Breathe Out. - Hilary Duff
Best Female Artist: Hilary Duff
Best Live Act: Hilary Duff
Best Entertainer of the Year: Hilary Duff

Doufám, že Hilary vyhraje aspon jednu kategorii, i když by si podle mě zasloužila všechny :)


Mix941's "Bite of Las Vegas" Festival with Hilary Duff and More on Sept. 12th!

14. července 2015 v 18:37 | Martina Duff

V letošním roce se dočkáme dalšího vystoupení naší skvělé Hilary a to v Las Vegas, kde Hilary vystoupí na Radio Mix 94,1. Hilary je právě jedna z potvrzených umělců k vystoupení na akci, která se bude konat 12.září 2015 v Desert Breeze Park, Las Vegas.Dále se akce zúčastní např. Third Eye Blind, Lifehouse, Andy Gramme. Níže se můžete podívat na propagační video.
Hilary Duff - Breathe in. Breathe Out Tracklist

9. července 2015 v 15:18 | Martina Duff
Jelikož jsem novinky za celou dobu nepřidala, tak se pokusím vrátit zpátky vše. Vůbec nevím, odkud mám začít, tak jsem se rozhodla, že vyberu takové ty důležité. Rozhodla jsem se, že candid přidávat nebudu, ale spíš jen články a fotky z akcích a photoshootu.


První novinkou je tracklis nového alba Hilary. Album, které má název "Breathe in. Breathe out" vyšlo v obchodech 16.června a vyšla jak standardní edice, která obsahuje dvanáct skladaeb, tak i deluxe edice, které obsahuje dvě bonusé skladby a to "Belong" a "Rebel Heart". Níže se můžete podívat na tracklist.

1. Sparks
2. My Kind
3. One in a Million
4. Confetti
5. Breathe in. Breathe Out
6. Lies
7. Arms Around a Memory
8. Stay in Love
9. Brave Heart
10. Tattoo
11. Picture, This
12. Night Like This ft. Kendall Schmidt

Deluxe edice
13. Belong
14. Rebel heart

Kiss 108 presents Kiss Concert 2015

11. dubna 2015 v 22:45 | Martina Duff
Byla potvrzena účast Hilary na hudebním festivale Kiss Koncert 2015. Tato zpráva byla potvrzena v americkém Rádiu Kiss 108. Hudební festival se bude konat 16.května v Mansfield, Massachusetts.

Akce se bude konat v Xfinity Center a představí se i další umělci jako je Kelly Clarkson, Ella Henderson, Nick Jones, Ne-Yo, Jason Derulo, Fifth Harmony, Flo Rida a Natalia la Rose. Vstupenky jsou v prodeji na internetových strankách. Pokud by přesto měl někdo zájem, stačí kliknout zde

.

Taylor Swift Just Called Hilary Duff a ‘Magical Princess’

29. října 2014 v 9:47 | Martina Duff

Říká se, že comeback Hilary nebyl tak úspěšný, jak všichni doufali, ale nám fanouškům to osobně nevadí. Bývalá Disney hvězda má ještě jednoho velkého fanouška a to zpěvačku Taylor Swift, která o ní prohlásila, že je to "kouzelná princezna". Taylor kdysi řekla, že byla fanouškem seriálu "Lizzie McGuire". Taylor vyjádřila svůj obdiv Hilary na stránce Tumblr, kde se jí jeden z fanoušků zeptal, jaký druh rtěnky používá "Dragon Girls od Nars. Další dobrý je Luxembourg od Nars, ale je o něco lesklejší. Koupila jsem si ho, protože jsem slyšela v rádiu, že ho používá Hilary Duff, A Hilary Duff je kouzelná princezna". Zdá se, že Taylor je i fanouškem filmu "A Cinderella Story" :)


Hilary Duff: 'Why Not' Film a Lizzie McGuire Reunion

11. října 2014 v 9:44 | Martina Duff

Hilary má toho v poslední době hodně. Věnuje se propagaci nového singlu "All About You", na podzim vyjde nové album a na příští rok chystá světové turné. Nejen novináří, ale i fanoušci si stále kladou otázku, zda by chtěla Hilary natočit nové díly seriálu "Lizzie McGuire".

Co takhle Lizzie McGuire setkání po tolika letech? Hilary řekla Huffington Post, že by byla naprosto otevřená k myšlence na show Disney Channel v obsaní. "Proč ne?" dodala Hilary.

"Myslím, že to tolik lidí miluje." pokračovala. "Milovala jsem jí. Upřímně řečeno, pracovala jsem na té show, byla jsem silná, s mou fyzickou komedii a všechny věci, které by se hodilk pro mě. Byla jsem tím pokryta každý týden. Myslím, že je to opravdu, ale opravdu zábavná show a samozřejmě lidí jí opravdu milovali...možná Lizzie...Kde je teď? Jako o 10 let pozdějí" řekla Hilary.


Hilary in the studio "Funny or Die"

10. srpna 2014 v 16:58 | Martina Duff
Už brzy se můžeme těšit na nové video, pač Hilary před několika dny navštívila studiu "Funny or Die". Ještě v době, kdy byla Hilary těhotná natočila krátký reklamní spot právě ve studiu "Funny or Die". O čem bude video a jak bude vypadat je zatím tajné a my se můžeme těšit na konečný výsledek.

Hilary & Mike: Dinner reconciliation

9. srpna 2014 v 20:33 | Martina Duff

Vrátila se Hilary zpátky k Mikovi? Tuto otázku si stále klade několik novinářů a TMZ o tom napsalo krátkou zprávu. Bývalá hvězda NHL Mike Comrie měl před několika dny večeři s Hilary a se svým synem Lucou v Beverly Hills. V květnu 2014 Hilary naznačila, že vztah není na úplném konci.
"Děláme veškeré plány" řekla Hilary Giuliana Rancic před několiak měsíci. "My nevíme, jaká bude naše budoucnost, ale oba děláme dobře a musíme jen přijít na to, co nás činí šťastnými." dodala Hilary.

Hilary on Radio Disney

8. srpna 2014 v 18:12 | Martina Duff

Hilary navštívila po několika letech velmi známe radio Disney, kde nejen mluvila o svém novém singlu "Chasing the Sun", který se mimochodem na radiu umístil na druhém místě, ale také o svém synovi.

"Luca mě hodně slyší", řekla Hilary. "Když jsem mu ukázala video, byl trochu zmatený, což bylo k smíchá. Ze začátku se koukal na televizi, pak se podíval na mě a zase zpátky na televizi. Myslím, že byl zmatený! Myslel si, jak můžu být na dvou místech najednou. Bylo to velmi hezké, jak reagoval" dodala.

Hilary prozradila, že Luca má rád zpěváka Sama Smitche. "Je posedlý Sam Smitch, ale on ho nazávý "Ham Mith", protože nemůže říct S" jak roztomilé :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hilary Duff: Teen Choice Awards 2014 - Comming soon

31. července 2014 v 8:10 | Martina Duff

Hilary se už brzy vrátí na červený koberec. Objeví se totiž na předávání cen Teen Choice Awards 2014, které se uskuteční 10.srpna 2014. Tuto zprávu oficiálně potvrdila facebooková stránka pořadu a napsala "Nemůžeme se dočkat, až uvidíme zpátky Hilary Duff na Teen Choice Awards"
Hilary se naposled objevila na akci TCA v roce 2010, kde zároveň i získala cenu za roli Olivii Burke v seriálu Gossip Girl. V celém článku se můžete podívat na video z roku 2010

Hilary Duff visit Billboard studio

28. července 2014 v 9:44 | Martina Duff
Jedna návštěva za druhou. Ten samý den byla Hilary navštívit kancelář "Billboard", kde se diskutovalo nejen o jejím novém singlu, ale také o jejím novém albu. Kritici album popsali jako zábavné a veselé. "Nová písnička Hilary je skvělá. Jsem velmi nadšený, že se vrátila a že pracuje ve velkým" napsal tento vzkaz Jason. V celém článku se můžete podívat na další fotky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hilary visit agency "People Magazine"

27. července 2014 v 15:57 | Martina Duff
Hilary je momentálně pracovně vytížená a navštěvuje různa studia a společnosti. Ve středu 23.7.2014 navštívila VEVO studio a hned další den a to ve čtvrtek 23.7.2014 byla navštívit agenturu časopisu People, kde si poprvé poslechli její singl "Chasing the Sun"Hilary Duff visit VEVO studio in NY

26. července 2014 v 13:42 | Martina Duff
Hilary ve středu 23.7.2014 navštívila v New Yorku studio VEVO, které určitě všichni znáte, pokud sledujete hudební videoklipy na YouTube. Před měsícem byl Hilary založen také profil VEVO, na kterém jsou prozatím nahraná dvě její videa a to "With Love" a "Play With Fire - Richard Vission Remix". Zde se můžete podívat na její YouTube profil.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Hilary have a new tattoo

25. července 2014 v 10:52 | Martina Duff
Hilary má opět další tetování a to v pořadí jedenácté. V tetovacím salóně byla Hilary společně se svojí nejepší kamarádkou Allanou, která si nechala vytetovat to samé, co Hilary. Tady jde opravdu vidět, jaké kaamrádky to opravdu jsou. Mně se to docela i líbí :)

Co si myslíte o novém tetování? Líbí se vám?


Charli XCX: ‘Boom Clap’ Nearly Went To Hilary Duff

21. června 2014 v 12:04 | Martina Duff

Zapomeňte Iggy Azalea, Charli XCX je poněkud posedlá Hilary Duff. Písnička "Boom Clap", kterou nazpívala pro soundtrack k filmu "The Fault in Our Stars", málem skončila na novém albu Hilary.

"Měla jsem tu píseň asi rok, napsala jsem jí s Patrick Berger", říká Charli s odkazem na její píseň. Berger pracoval s Hilary dříve, a když se lidé dostali do kontaktu s ní o jejím novém albu, Charli bláznivě zcvokla.

"Moje číslo jedna je jako skladatelka, psát pro Hilary Duff, takže když jsem o tom slyšela, byla jsem ráda "f**k" To myslíš vážně? Toto je moje "in" Chystám se udělat album Hilary Duff. Tak jsem jí poslala "Boom Clap", ale vrátilo se mi to zpátky a bylo to jako "toto není dost v pohodě pro Hilary"

Tady byl pohled na smutnou tvář Charlie, když nadále vyprávěla svůj příběh o odmítnutí Hilary. "Byla jsem ráda, zníčená" Charlie vzdychá. "Myslela jsem si, že jsem dobrá spisovatelka, ale možná nejsem, když Hilary nechtěla mou píseň". Tento rozhovor poskytla Charlie MTV.


Umíte si představit, že by tuto písničku zpívala Hilary?Hilary in IHeartRadio Music Awards 2014

30. dubna 2014 v 22:06 | Martina Duff
Každý rok se koná hudební ocenění IHeartRadio Music Awards a tento rok nebude vyjímkou. Dobrá zpráva je, že na internetu unikla fotografie, na které je rezervovaná židla pro Hilary a vedle ní bude sedět mladý zpěvák Austin Mahone. Předávání hudebních cen se bude konat 1.5.2014.
Hilary Duff March for Babies 2014 PSA (Commercial Poster)

21. ledna 2014 v 19:33 | Martina Duff
V tomto článku jsem vás informovala, že se Hilary připojila k nové kampaňi, která se nese název "March for Babies 2014 PSA", která pomáha dětem. Na internetu se objevil reklamní plakát právě pro tuto kampaň.

Do této kampaňe se připojila i známá herečka z telenovel a zpěvačka Thalia. Více informací naleznete na internetové stránce http://marchforbabies.org. Hilary vypadá na té fotce naprosto dokonale.

imagebam.com
(pro zvětšení klikněte na fotku)


Hilary Duff & Mike Comrie Split After Three Years of Marriage

11. ledna 2014 v 21:00 | Martina Duff


Už jsem včera psala, že mám pro vás jednu smutnou zprávu, kterou už nejspíš všichni víte. Ano, je to oficiální a to, že se Hilary a Mike definitivně rozešli a jejich vzájemné rozhodnutí bylo přátelské.

"Oni zůstanou nejlepšími přáteli. Věnují se milujícímu rodičovství svého úžasného syna a požádali o soukromí v této době" uzavřel zástupce. Hilary a Mike byli oddáni v srpnu roku 2010.

Krátcé poté Hilary napsala zprávu na twitteru, aby poděkovala svým fanouškům. "Mike a já spolu sedíme, jsme tak vděční za všechnu vaší laskavost a také přání. Nebyl to snadný den, ale my jsme přesto stále spolu"

Hilary maminka Susan Duff, řekla stránce TMZ, že se Hilary a Mike rozhodli o společné opatrovnictví Luca. Susan řekla, že miluje Mike "Jsou lepší přátelé, než manžele".


Hilary said about paparazzi

23. prosince 2013 v 16:36 | Martina Duff

Hilary už nejspíš dochází trpělivost a začíná jí vadit, že paparazzi fotí jejího syna. V nednávném rozhovoru Hilary řekla "Média se na mě dívají každý den a není to ideální, že je to fér, že se budou muset děti vypořádat s tím. Luca je příliš mladý, aby pochopil, co se děje...ale děti musí mít možnost být děti tak dlouho, jak je to možné a já chci opravdu za toto bojovat.". Před měsícem Hilary nahrála na svůj instagram fotku, na které je Hilary s Lucou a prosí paparazzi, aby jejího syna už nefotili.

Dle některých informacích by měl být v americe nový zákon a to ten, že by paparazzi neměli fotit děti celebrit. K tomuto tématu se také Hilary vyjádrila a to těmito slovy "Souhlasím s právními předpiss, aby prošlk v lednu, v němž je zákázano fotografovat děti celebrit. Nejsem si jístá, jestli se to stane nebo ne pro média, udržet pozitivní postoj...bude to dlouhá cesta". V tomto Hilary každápádně chápu. Chce pro své syna jen to nejlepší.New photos from the studio

12. října 2013 v 12:19 | Martina Duff

Jak už jsem psala v předešlém článku, Hilary se vrátila k hudbě a na svém oficiálním twitteru oznámila, jak se bude jmenovat její nový singl a to "Better Days". Na internetu se objevila jedna fotka ze studia, na které vypadá Hilary samozřejmě dokonale. Už teď se nemůžu dočkat nový hudby!.

V celém článku se můžete podívat na celou fotku.

Hilary Duff in Today Show

1. května 2013 v 17:59 | Martina Duff

Hilary nás informovala na svém twitteru, že bude hostem v pořadu Today Show. "Nenechte si ujít @todayshow & @theviewtv za dva dny. Budu mluvit o své práci s Johnson & Johnson Cares a o životě s mým můžem." napsala Hilary před třemi hodinami na svém twitteru a také nahrála i jednu fotografii. Druhá fotografie se objevila na internetu. Outfit a účes byl opravdu dokonalý. Hilary vypadala naprosto úžasně.

Na krátké video z Today Show se můžete podívat tady/here

AKTUALIZACE: Přidala jsem ještě dvě fotky, které se objevily na internetu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hilary: News from Twitter

6. dubna 2013 v 20:38 | Martina Duff

Už jsem vás informovala o tom, že Hilary bude hostovat v seriálu Dva a půl chlapa. Hilary se také o tuto radostnou zprávu podělila s fanoušky a napsala krátkou zprávu na svém twitteru.

"Jsem tak nadšená, že jsem se připojila k natáčení @TwoHalfMen_CBS tento týden. Mám hrát bláznivou dívku. funnn!" napsala Hilary v úterý na twitter. Ten den ještě napsala "Tak šťastná a vzrušená pracovat s krásnou a talentovanou @TheRealMarilu na @TwoHalfMen_CBS tento týden. Dnes byl výbuch!." Hilary už byla na natáčení a ještě včera napsala tuto zprávu. "Miluju práci @twohalfmen_CBS. Čtrnáct hodin. Dnes jsem skončila s prací :). Zamířím domů s Luc."

Hilary Duff Talks Sex After Baby

30. prosince 2012 v 10:22 | Martina Duff

V rozhovoru pro "Access Hollywood" Hilary mluvila o některých změnám v jejím životě poté, co se jí narodilo její první dítě, včetně jejího sexuálního života s Mikem.

"Je to rozhodně jíné. Na konci každého dne jsem tak strašně unavená a říkám si "Můžeme to dělat v noci, když jsem unavená?" řekla Hilary.Také řekla, že se chce dostat zpět do formy po těhotenství ale je si jístá, že v určítém okamžiku bude schopna tuto touhu splnit.

"Bojím se, protože každý chce své tělo zpět. Ale všechno je v dobrém čase. Trvalo mi to devět měsíců" řekla.

Hilary have a new tattoo

13. listopadu 2012 v 15:24 | Martina Duff

Jak už jsem psala v nedávném článku, Hilary si nechala udělat další tetování a to na předloktí. Celkově má Hilary deset tetování. Před několika týdny si Hilary nechala v tetovacím salónu Shamrock Social Club vytetovat holubici. Vypadá to opravdu moc pěkně :)

Hilary Duff Signs Talent/Development Deal With 20th Century Fox TV

14. srpna 2012 v 10:14 | Martina Duff

Hilary Duff se vrátí do televizního studia. Hilary podepsala smlouvu s 20th Century Fox TV. V rámci bohatého captu, bude studio rozvíjet půlhodinový komediální prostředek pro Hilary, bude hrát a produkovat.

O tuto radostnou zprávu se Hilary podělila i s fanouškama na svém twitteru: "OK. Je to oficiální. Jsem velmi nadšená z mého vývoje obchodu s 20th Century Fox! t.v. Tady přicházím! :)"


Nikon Small Moments

29. června 2012 v 12:46 | Martina Duff

Nikon představil svůj návhr "Small Moments", za pomoci celebrit jako je Hilary Duff a Ashton Kutchera.

@HilaryDuff: Dnes @NikonUSA spuštěno moje fotoalbum "Malé momenty". Jsou obrovské fotogalerie http://on.fb.me/NKIQiP d. Nahrajte taky!" napsala Hilary na svém twitteru.

Každá celebrita dostala kameru, aby zachytila okamžiky svého života. Každá fotografie byla propuštěna fanouškům na facebooku a $1 z každé fotky byl věnovanván domu Ronalda McDonalda na Long Insland.


EXCLUSIVE: Hilary Duff Sued Accused of Wreaking Range Rover Havoc

19. června 2012 v 13:40 | Martina Duff

Podle žaloby podané v pondělí 18.6.2012 v LA Krajského soudu zažalovala Rachel Owens zpěvačku a herečku Hilary Duff za to, že před dvěma lety způsobila nehodu a vážně jí zranila.

Hilary údajně v prosince roku 2010 narazila v Los Angeles svým autem Range Roverem do vozu Owens, která tvrdí, že utrpěla velkou fyzickou a psychickou bolest a že potřebovala více lékařů a chirurgů.

Owens také tvrdí, že její zranění způsobilo to, že nemohla na nějaký čas chodit do práce.

Owens žaluje pro nespecifikovanou škodu.

Hilary and Mike: Out at night to a Nightclub

2. června 2012 v 0:44 | Martina Duff
Hilary byla s manželem Mikem a s Lucou v na menší dovolené v Las Vegas.

Hilary si užila s manželem noc, když byli na párty v disco clubu Surrender Nightclub de Encore a Wynn Las Vegas. Hilary a Mike stáli ve VIP prostoru v blízkosti DJ, připojili se k přátelům a poslouchali DJ Tiësto. Časopisu People řekl jeden informátor, že Hilary vypadala velmi nadšeně a že měla se svými přáteli skvělou náladu. "Bylo tam spousta legrace a úsměvy", řekl.


Hilary in The Ellen DeGeneres Show!!

5. května 2012 v 14:13 | Martina Duff

Tato zpráva byla oficiálně potvrzena přes stránky The Late Night TV Pages, která uvedla, že Hilary bude hostem v televizní show The Ellen DeGeneres jako speciální host při příležitosti ke Dni Matek, který se bude vysílat 11.května na Warner Channel Americe. Budu se těšit na fotky a doufám, že se objeví i nějaké video.

Baby Luca's First Pictures!

5. dubna 2012 v 1:04 | Martina Duff
A je to tady. Hilary nahrála na svůj twitter dvě fotky svého syna Luca. K první fotce napsala "Dítě Luca - 2 týdny". Tato fotka byla pořízena Jennifer Wilson. K druhé fotce napsala "Ach ne. Povodňové brány se otevřely. Hrdá máma se dává na útěk! Nemohu si pomoci.. Zde je ještě jedna fotka".

Musím opravdu říct, že je to nádherný a roztomilý dítě :)

imagebam.com imagebam.com

 
 

Reklama