News [Articles]

Hilary: Tweets Motherhood Update: "This Job is No Joke!"

28. března 2012 v 19:16 | Martina Duff

Hilary se přízpůsobila mateřství, ale všechno není tak jednoduché. Herečka přívítala svého syna 20.března 2012. Od té doby Hilary sdílela aktualizace se svými fanoušky na Twitteru, jak se jí život změnil.

Hilary si začla uvědomovat, jak těžké může být mateřství "Luca krmím!. Mamma krmení. Je čas udělat všechno znova za 2 hodiny!" napsala včera. "Ach, jak se mi život změnil! Lol Takovým krásným způsobem"

Unavená Hilary brzy ráno tweeted. "4 ráno. Ospalé oči. Krmení dítěte.. Páni. Tato práce není legrace" napsala.

Hilary: Takes a Baby Break

25. března 2012 v 22:19 | Martina Duff


Hilary před několika dny přívítala svého syna Luca Cruz a je v režimu matky. Hilary odhalila všechny své oblíbené dětské knihy, když čištila garáž.

"V krabicích mám některé staré knihy, když jsem byla malá" říká Hilary. "Je to kniha, kterou tolik miluji - If You Give A Mouse A Cookie. S touto knihou jsem vyrůstala. Moje máma mi jí četla a byla to opravdu první kniha, kterou jsem milovala a pokračovala znovu a znovu."

Už za několik dní bude v Beverly Hills premiéra na červeném koberci filmu "She Wants Me". Ještě není dané, zda se Hilary na premiéře objeví a pokuď ano, jak to bude s hlídáním svého dítěte? "Samozřejmě. Já bych nikdy nenechala hlídat své dítě" říká. "Myslíš, že každý je opravdu opatrný, když musí opustit svojé dítě."

"Myslím, že je těžké, když jste připojena k něčemu - a ochranna nad ním. Chcete pro něj je to nejlepší a myslím, že je něco málo nesmírně přehnané."

Hilary a Lucas jsou v dobrých rukou a to proto, že se o ně stará její manžel Mike. "Můj manžel mě hýčká. Je velmi pozorný. On je opravdu nadšený dítě. Je to opravdu dobrý chlap. Cítím se tak velmi šťastná."

Hilary: Son Luca Is "the Most Wonderful, Sweet, Adorable" Baby

24. března 2012 v 10:51 | Martina Duff

Hilary a její manžel Mike přívítali na svět syna Luca Cruze Comrie a to 20.3.2012.

Hilary využila sociální sítě a tuto radostnou zprávu oznámila jak na twitteru tak i na facebooku.

"Wow. Nemůžu uvěřit, že mám dítě. Nejúžasnější, sladký, rozkošný dítě. Děkuji vám všem za zprávy a přání. Mám vás všechny tak moc ráda". Tuto zprávu Hilary napsala včera na svůj twitter.

Pyšný tatínek Comrie napsal dvě krátké zprávy na sociální síti Twitter. "Vítej do světa Luca Cruz Comrie". "Nelze vyjádřit své pocity pro vás právě teď" napsal.

Hilary Duff Welcomes a Baby Boy!

23. března 2012 v 15:12 | Martina Duff

Vítej na světě Luca Cruz!

Americká zpěvačka a herečka Hilary Duff porodila v úterý 20.3.2012 chlapečka jménem Luca Cruz. Své první dítě počala s manželem Mikem Comrie. S touto novinkou se Hilary pochlubila fanouškům na svém twitteru.

"Vítej na světě Luca Cruz Comrie. V úterý večer jsme se stali rodiči zdravého chlapečka"

Včera Hilary také svůj twitter aktualizovala a napsala, jak jsou šťastními rodiči.

"Jsme velmi šťastný a cítíme se jako nejšťastnější rodiče na světě." také dodala "Je obklopen tolik lásky. Mamince a dítěti se daří velmi dobře." napsala.

Její sestra Haylie vyjádřila svojí radost také prostřednictvím twitteru a to zprávou "Gratuluji Hilary Duff a Mike!. Jsme tak nadšeni přivítat Luca do světa"

Gratuluji Hilary. Jsme velmi ráda, že dítě i ona jsou v pořádku. Teď si jen počkáme na nějaké to foto :)

Hilary Duff's Baby Registry Revealed!

21. března 2012 v 22:12 | Martina DuffHilary se blíží konec těhotenství, což znamená, že je čas se připravit na malý příchod.

V průběhu měsíce Hilary a Mike nakupovali společně v Beverly Hills hračky pro malého a to 66 hraček, několik dudlíků, spoustu oblečení, ručníky, slona, bryndáky, noční světla, žirafu, dětskou sedačku a také postýlků za $369.99.

To musí být opravdu hezké. Tento malý chlapeček bude velmi milován! :)

"Massively Pregnant" Hilary Duff: I'm Like a Walking Dead Zombie

19. března 2012 v 19:47 | Martina Duff

Hilary se cítí v těhotenství jako zombie! Tento měsíc by měla Hilary porodit chlapečka. Má ale smysl pro humor, o jejím "masivním těhotenském" stavu.

"Ok! To není žádný vtip. Když si dopřávám svou ranní masivně těhotenskou procházku, vypadám jako kolemjdoucí "Walker" z filmu "The Walker Dead". No tak, dítě, pojď!". Tuto zprávu napsala na svém twitteru.

"Máme další dárek pro dítě. Rozmazlený malý chlap. Vypadá to tak pohodlně, chtěla bych jedno pro mě. Děkujeme @stokkebaby". Další zpráva z twitteru, kterou Hilary napsala v pátek.

Hilary Duff’s “Beautiful” Baby Shower!

8. února 2012 v 21:03 | Martina Duff

V neděli Hilary oslavovala společně se svojí rodinnou a přáteli oslavu, kterou pořádala starší sestra Hilary Haylie. Hilary ten den psala zprávu na twitter a to "Tak užásaný den", "To dítě už zkažené a to máma je zníčená" připojila kamarády Beverley Mitchell, Sophia Rossi, Erin Haggerty, Beau Nelson, Lauren Anderson a Marcus Francis.

Zdroj potvrzuje, že oslava se konala v domě Duff v Los Angeles s "40-50 lidí, malé a intimní". Haylie nahrála pár fotek na svůj twitter včetně fotky, na které je s Hilary a bryndákem, na kterém je napsáno "Moje teta je horká a jediná"

Jakmile skončila oslava, Hilary vyjádřila svou vděčnost prostřednictvím Twitter "Tak vděčná za všechny mé přátelé a rodinu, kterou miluju a podporují přes mě přes všechny tyto obrovské milníky v mém živote!" napsala Hilary v neděli. "Takové zvláštní vzpomínky dnes!"


Hilary Duff's "Adorable" Nursery -- All the Details!

10. prosince 2011 v 16:12 | Martina Duff

Chlapeček Hilary by měl vstoupit do světa v březnu 2012 a on se bude rád vracet domů

Na akci v Pasadeně řekla těhotná Hilary US Weekly, že už mají pokojík pro syna "Je to tak zábavné" zdobený jeho pokoj.

"Předělali jsme trochu dům takže to bylo docela ideální. Malíř našel tuto tapetu - Dívka v Anglii a to je magnetické. Má všechny tyto roztomilé postavy, takže se můžou pohybovat kolem něj"

"Jsou tam létajicí prasata a malé mraky a vy můžete psát věci uvnitř mraku. Je to rozkošný! Je to opravdu ale opravdu roztomilé" vysvětlila "Vím, že si s tím nebude moci na některou dobu hrát ale až vyroste, myslím že budeme muset vštípit kresbu na stěnách! Ale může pohybovat znaky na stěnách"

To bude první dítě Hilary a Mike hráče NHL 31, který se oženil v srpnu 2010 "Lidé mi pořád říkají - Spát rychle. Získat jeho spánek" smála se Hilary. "Chci dítě tady! Chci si hrát a jsem připravena"

Hilary řekla že mají s Mikem vybrané dvě jména pro dítě. "Máme dvě jména. Myslím, až budeme vidět, jak vypadá tak se pak rozhodnem"

Chtěly bych se omluvit za překlad. Vím, zní to všechno nějak divně :D


Hilary Duff: It's Better to Wear Tight Things!

16. listopadu 2011 v 23:08 | Martina Duff

Je to jedna z několika těhotných hvězd v Hollywoodu, která odmítla vzdát svoje nejoblíbenější vysoké podpadky.

U příležitosti zahájení akce "Kniha proti rakovině mozku", která se konala v pondělí 14.3. řekla Hilary "Na začátku mého těhotenství jsem si myslela, že budu nosit volné věci.". Ještě dodala "A teď, když se začíná zobrazovat je lepší nosit těsnější věci ale je to docela problém nějaké najít!"

Vzhledem k tomu, že Hilary a Mike oznámili v srpnu tohoto roku, že čekají první dítě, hvězda poskočila a s ní i sexy mateřský styl. Z těsných kožených kalhot na sukně a šaty. Hilary je hvězda, která se nestydí, pokud jde o předvádění její horké postavy.

"Chci celý den kořeněná jídla. Můj manžel bych vtipný druhý den."Dáš si vejce v pikantní omáčce?" Jsou tu jen tuny pikantních omáček" řekla Hilary Us magazínu.

Hilary in the studio!

10. listopadu 2011 v 19:07 | Martina Duff

Hilary se po čtyřech letech vrací zpátky do studia! Ano tuto zprávu Hilary oznámila na svém Twitteru a to zprávou:

"Jsem velmi ráda, že vám můžu oznámit, že jsem znova začla chodit do vokální skupiny abych se dostala do formy. Zatím je to jen pro zábavu. Ale yay!"

Tak to je skvělá zpráva. Třeba Hilary překvapí a vydá aspon nějaký singl :)


Halloween party in Los Angeles at Ashley Tisdale

5. listopadu 2011 v 13:01 | Martina Duff

Hilary byla spatřena ze svým manželem Mikem, jak šli na Halloweensou párty v Los Angeles za zloděje. Na fotky se můžete podívat: tady. Najdete tam také fotku, kterou Hilary dala na svůj twitter. A u koho že se párty konala? U kamarádky Hilary a Haylie - Ashley Tisdale. Jak Hilary tak i Ashley napsali zprávu na twitter:

@HilaryDuff: Btw. Měla jsem tolik zábavy na @AshleyTisdale Halloweenské párty minulo noc!. Děkujem, že jsi nás pozvala. Přísahám, že jsme nic neukradli ;) xxx"

@AshleyTisdale: Jsem ráda, že jste přišli. Ty a Mike jste byli nejroztomilejší zloději...Počkej, kde je Birkin? lol"

Hilary Duff wants son to avoid showbiz career

29. října 2011 v 10:30 | Martina Duff

Zpěvačka a herečka Hilary Duff chce, aby její syn byl od showbyznysu daleko protože vyrůstala s pocitem "izolace" jako dětská hvězda. 24.letá herečka, která čeká svoje první dítě (chlapce) s manželem Mikem Comrie, který se narodí příští rok chce tomu zabránit, protože ona si ve 14 zahrála rolj Lizzie v úspěšném seriálu Disney - Lizzie McGuire.

"Nemyslím si, že existuje způsob, jak tomu zabránit - myslím, že děti vědí co chtějí ale budu se modlit k bohu, aby můj syn nechtěl to, co jsem měla já. Průmysl je tak odlišný a chci říct, že někteří lidi jsou posedlí soukromých životu lidí." řekla Hilary servru contactmusic.com

Hilary Duff is having a baby boy!

17. října 2011 v 20:25 | Martina Duff

Bude mít Hilary chlapečka nebo holčičku? O tomto tématu se diskutovalo v pořadu Ellen DeGeneres Show, kde byla Hilary hostem aby propagovala svojí knihu Devoted.

Hilary přiznala v show, že neměla žádné ranní nevolnosti. "Měla jsem uplně normálni pocit. Ale je to v pohodě. Bylo to dobré". ještě dodala "Měla jsem pocit celou dobu, že to bude chlapeček".

Ano. Oficiálně potvrzeno. Hilary čeká chlapečka. Radostnou zprávu oznámila Hilary v pořadu Ellen DeGeneres.
Přidávám jsem video, ve kterém také uvidíte, jaký originální dárek věnovala Ellen Hilary. :)

Co myslíte vy? Jak by se mělo jmenovat dítě Hilary a Mike?


Hilary Duff in compilation of 15 years of radio disney

27. srpna 2011 v 19:45 | Martina Duff
V rámci oslav 15 let Radio Disney, Walt Disney Records vydává "Radio DisneyJams 15th B-Day Edition," což je kolekce 15 písní od popových hvězd jako jsou Justin Bieber, Britney Spears, Hilary Duff, Selena Gomez atd..

1. "Not Your Birthday," Allstar Weekend.
2. "Who Says," Selena Gomez & The Scene.
3. "Keeping Secrets," Kicking Daisies.
4. "Beautiful Soul" Jesse McCartney.
5. "Wake Up," Hilary Duff.
6. "21st Century Girl," Willow Smith.
7. "Watch Me," and Bella Thorne Zendaya.
8. "Determinate" Lemonade Mouth soundtrack.
9. "My Girl," Mindless Behavior.
10. "Baby," Justin Bieber.
11. "Waiting Outside the Lines," Greyson Chance.
12. "Tonight, Tonight," Hot Chelle Rae.
13. "Baby One More Time," Britney Spears.
14. "All Day," Cody Simpson.
15. "Forever Young," The Ready Set.

Hilary is pregnant

14. srpna 2011 v 23:33 | Martina Duff

Ano. Je to pravda. Hilary čeká své první dítě ze svým manželem Mikem Comrie.

"Ahoj všichni. Tento víkend jsem já a Mike oslavili svoje první výročí. Na památku tohoto speciálního dne, jsme se rozhodli poslat některé naších oblíbených fotek ze svatby! Nemůžu uvěřit, že je to rok, čas opravdu letí, když se bavíte. Také by jsme se chtěli podělit o zajímavou novinku. Čekám dítě a tak budem tři :). Jsme velmi šťastní začít s toutou kapitolou svého života. Díky všem za trvalé lásky a podpory během let."

Tento vzkaz Hilary napsala na svoje oficiální stránky

Jsem moc ráda, že Hilary čeká dítě. Bude moc dobrá mamka. Těším se :).
V celém článku se můžete podívat na fotky, které Hilary nahrála na svůj facebook.

Hilary Duff Hoping For New Album And Kids

7. srpna 2011 v 17:06 | Martina Duff

Hilary a Mike oslaví svoje první výročí svatby 14.srpna 2011 a herečka se stále považuje za novomanželé. Hilary a Mike mluví o dalším kroku, dítě.

Hilary řekla Access Hollywood Billy Bush, přes Celebuzz, že ona a Mike si užívají hodně manželského života.

"Začali jsme dlouhý vztah aby to fungovalo." řekla. "Jsme zvyklí, že jsme zaneprázdnění...Preferujeme být spolu."

Jste připraveni mít děti?
"Hovoříme o tom. Ano, jsme rádi z této myšlenky, ale myslím si, že chci pracovat o něco víc. Já jsem hodila myšlenku dělat další desku. Chceme to a jsme rádi za to, ale myslim si, že to může ještě chviku počkat. Oba jsme rádi ale jsme ještě mladý."

Tak jsem na to hodně zvědavá v kolika byc chtěla mít Hilary děti. A co se týče nové desky, tak doufám, že bude co nejdřív. Nemůžu se dočkat :)
Celebrity Engagement Rings

7. srpna 2011 v 11:14 | Martina Duff
Podívejte se na některé z nejvíce okouzlujících, drahých a diamantových prstýnků, které nosí nejkrásnější ženy v Hollywoodu. Hilary dostala nádherný 14-kárátový prten za 1 milión dolarů od svého manžela Mika.


Hilary se umístila s tímto nádherným prstýnkem na #6 místě. Celý seznam najdete zde

Hilary will be on Brazil on September 4th

29. července 2011 v 16:24 | Martina Duff
Na festivale "Bienal do Livro do Rio" v Brazilíí se bude konat 4.září 2011 autogramiáda knihy Elixir. Hilary svojí účast potvrdila a tak fanoušci z Brazilíe se můžout těšit na osobní setkání s Hilary a také si můžou dojít osobně pro podpis .Na sociální síti Twitter je napsáno, že Hilary potvrdila účast na festivale.


"Potvrdila svojí přítomnost Hilary Duff uvedení své první knihy "Elixir" od @editoraiD, na Bienal do Livro Rio"

Hilary account Youtube Update

29. července 2011 v 12:08 | Martina Duff
Hilary aktualizovala svůj profil na YouTube a napsala tam vzkaz pro fanoušky.


"Díky za všechny komentáře. Tady bylo takové drama. Na tomto účtu je všechno stejné jako dřív. Nebudu mít schránku pro komentáře. Ale vy jste víc než vítání mi posílat skvělé komentáře do zpráv. A já se budu opravdu snažit. Mám neuvěřitelné množstí zpráv ale určitě se budu snažit si je přečíst a na některé bych možná odpověděla. Takže i nadále skvělé fanoušky. Mnohokrát děkuji a hodně lásky."

Return To Music! - Official

4. července 2011 v 17:47 | Martina Duff
Hilary před nedávném napsala oficiálně na svůj twitter zprávu, že se vrací na pop scénu a tím pádem už začne natáčet co nevidět svoje nové albům. Ani nevíte, jak mě tato zpráva potěšila. Moc se těším a hlavně na novinky :)

"@twiscoot: Kde jsi? @HilaryDuff? Pop svět vás potřebuje! Už se to blíží! Lol. Chybělo mi to. Já jen chci, aby bylo všechno v pořádku. LáskaLáska"

Hilary Duff Kicks Up Her Heels For A Charity Auction !

22. ledna 2011 v 16:07 | Martina Duff
Hilary darovala pár svých podepsaných bot na letošní ročník akce "2011 Lancaster Opera House Kick Up Your Heels Celebrity Auction Fundraiser."100% výtěžku z této aukce bude pro rozvoj dílen pro děti a programování.Aukce se bude konat v historickém Victoriánském Divadle v blízkosti Buffalo ve Victorian Theater. Více informací najdete na Lanchaster Opera House. Je to od Hilary hezké :). Ty botky se mi hodně líbí.

Hilary's Twitter: Not true.

19. ledna 2011 v 20:15 | Martina Duff
Přečtěte si, co Hilary přidala na svůj twitter :)
http://martinashalova.blog.cz
Pro ty, co neumí anglick: "Wow. Jaké to probuzení, když zjistíte, že jste těhotná. Je to jen fáma. Nejsem těhotná! Ale děkuji za všechna ta pěkná přání. Lol".

Kylie Monigue about Hilary

17. prosince 2010 v 17:34 | Martina Duff
http://martinashalova.blog.cz
Zpěvačka Kylie Minoque řekla nedávno v rozhlasovém rozhovoru Rich & Kat na Jingle Bell, že by mohla hrát Hilary Duff její vlastní autobiografii.

"Kdo by mě hrál?" řekla. "Já nevím. Já ne. Žila jsem to jednou, nemám potřebu prožít svůj život v životopisném filmu".

"Bylo mi řečeno, že Hilary Duff se mi podobá.Kdyby mohla zvládnout ztratit americký přízvuk, možná by to šlo. Měli by jste vidět několik dílu seriálů Neighbours a Home and Away"

Hilary in Ellen DeGeneres Show

22. října 2010 v 22:41 | Martina Duff
http://martinashalova.blog.cz
Hilary byla hostem v pořadu"The Ellen DeGeneres Show", který se bude vysílat 25.10.2010. Hilary propagovala svojí knihu Elixir a taky si povídala s Ellen o tom, jaké měla neštěsti v den její svatby.

"Přišla jsem o zub" řekla Hilary. "Zub mi vypadl na ruku. Díky bohu že jsem ho nespolkla"

Novomanželce se uvolnil zub, když jedla bagetu.

"Co jste udělala?" se zeptala Ellen

"Vyhrkly mi slzy a pak jsem se začla smát sama sobě a pak mi opravdu vyhrkly slzy."

Official Twitter Hilary

12. října 2010 v 21:56 | Martina Duff
http://martinashalova.blog.cz
Ano je to tak. Podle informací si Hilary založila svůj účet na sociální síti Twitter. Je to neuvěřitelné!.Doufám, že to není zase fake :-(. Pokud chcete, můžete sledovat její statusy na @HilarybeeC.

@HilarybeeC

The Best and Worst Celebrity Perfumes - Total Beauty

7. září 2010 v 17:32 | Martina Duff

Americká stránka Total Beauty zveřejnil souhrn nejlepších parfému od celebrit a hodnotila nejlepší a nejhorší vůně. S ratingem 9, 8 se umístil parfém od Hilary "With Love". Těsně za ní pak jsou Paris Hilton - Can Can nebo Sarah Jessica Parker - Lovely.

Nejlepší vůně
1.Hilary Duff - With Love
2.Paris Hilton - Can Can
3.Sarah Jessica Parker - Lovely
4.Sean John - Unforgivable
5.Britney Spears - Fantasy
6.Jennifer Lopez - Live
7.Baby Phat - Goddess

Nejhorší vůně
1.Mariah Carey - M
2.Harajuku Lovers - Baby
3.Elizabeth Taylor - White Diamonds

Nick Zano - Twitter

13. srpna 2010 v 19:48 | Martina Duff
HD
Přítel Haylie Duff Nick Zano napsal na svůj Twitter:

"Spím v novomanželském apartmán Kennedyho.
Je mi ctí zde být"

Těmito slovy potrvdil Nick, že by se svatba Hilary a Mike měla konat již tento víkend. Svatební místo bylo potvrzeno.

Právě časopis In Touch potvridil, že se Hilary a Mike vezmou již tento víkend v San Ysidro Ranch což je v Santa Barbaře, Kalifornii. Uvidíme, co je na tom pravdy.


Kellan Lutz talks about Hilary

12. srpna 2010 v 13:31 | Martina Duff
HD
Kellan Lutz mluvil v rozhovoru pro OK! mazagazine o Hilary.

Jednou jste hrál v music videu Hilary Duff
Ano, hrál!

Jste v kontaktu s Hilary?
Ne

Bude se brzo vdávat
Já vím, mám zlomené srdce! A vtipné je, že jsem nikdy nechtěl jít na ten konkurz. Mám úžasného agenta a ten mi řekl "Jdi do toho" a já "Ne", já nejsem hezký chlap, který by mohl hrát v reklamě na parfém Hilary Duff. Ale je to jedna z těch chvil, kdy máte pocit jako že já nejsem ten typ takového toho chlápíka, nejsem ten studentík ve všech těch videoklipech, co má hezký vlasy jako Robert Pattinson - ale mám dolíčky. Nicméně můj agent mě přesvědčil, abych šel, zavolal jsem a oni mě vybrali. Byla to skvěla zkušenost a skvěle strávený čas.

Chcete jí vzkázat nějaké přání?
Víte co - bylo milé s ní pracovat. Neznám jejího snoubence, vím ale, že je to hokejista. Jsem ze Severní Dakoty a mám rád hokej. Je to jedna z těch věcí, když potkáte někoho, kdo je opravdu sladký a moje sestra byla jejím velkým fanouškem, když dospívala. Já nevím. Je to opravdu skvělé vidět jí pracovat. Manželství je velmi drahé mému srdci a doufám že se ožením, na tom trvám. Hilary přeji jen to nejlepší.

! News confirms: wedding this month

8. srpna 2010 v 9:47 | Martina Duff
Hd
E! News potrvdilo, že Hilary Duff zahájí tento měsíc přípravy, aby mohla projít uličkou k oltáři se svým snoubencem Mikem Comrie - ale ne na 14.srpna, jak se píše na internetu.

Hilary Duff to Wed at California Ranch?

30. července 2010 v 20:41 | Martina Duff
HD
Herečka a zpěvačka Hilary Duff se zasnoubila s hokejistou Mikem Comrie na dovolené na Hawaji. Mike koupil Hilary prsten za $ 1 milion a je to 14 karátový prsten. Hilary zasnoubení šťastně přijala.

Nyní se říká, že se chce vdát za Mike ještě v průběhu tohoto roku. "Doufá, v svatbu na 7.řijna" uvedl zdroj. "Hilary chce aby svatba byla malá, ale ona má velké potíže s škrtáním v seznamu hostů"

Hilary a Mike si začali hledat místo a zavažují Santa Barbaru, v Kalifornii. Mají se ještě podívat po několika místech, ale Hilary si je jistá, že už našla svoje favorizované.

"Hilary odcestovala na San Ysidro Ranch a zamilovala se. Je to neuvěřitelné krásné prostředí a má mnoho historie" tvrdí zdroj z přidané do National Enquirer.


Ranč je počítan jako ideální spojení "přírodní krásy a romantické dědictví" a jak bylo řečeno Hilarynou kamarádkou, neumí si představit kráčet uličkou kdekoliv jinde

 
 

Reklama