News [Movie, Music, Project]

Younger: Hilary Duff Covers Fleetwood Mac's Little Lies

25. prosince 2015 v 17:51 | Martina Duff
A jedno velké překvapení. Před pár dny zveřejnil oficiální Youtube kanál TV Land video, ve kterém Hilary zpívá cover písničky "Little Lies" od skupiny Fleetwood Mac. Písnička slouží k propagaci druhé sezóny seriálu "Younger". Snad jen můžu dodat, že i tuto píseň přezpívala i anglická zpěvačka Cheryl a píseň pojmenovala "Boy Like You. Pod článkem si můžete poslechnout ukázku z nového singlu Hilary a v celém článku pro porovnání verzi od Cheryl.
Hilary Duff - Breathe in. Breathe Out - News about new album!

21. května 2015 v 23:37 | Martina Duff

Jelikož příští týden maturuju, tak jsem bohužel neměla možnost nic moc přidat. Teď tu mám pro vás strašně moc novinek ohledně nového alba Hilary. Tento dlouhý článek bude jen o tom.

Minulý týden Hilary odhalila přebal i název alba. Nové album se bude jmenovat "Breathe in. Breathe Out" a v obchodech bude v dostání 12.6.2015. Někteří fanoušci měli štěstí a možnost si předobjednat album na oficiální stránce Hilary, kde byla i možnost mít napsané vlastní jméno na Bookletu. Ještě nebyl zveřejněn traclist ale jedno je jasné a to, že se na albu objeví letní hit "Chasing the sun" taneční pecka "All About You" a nedávno uvedená novinka "Sparks", ke které byl i zveřejněn i vizuál. Z potvrzených songů značně vyčnívají dva další a to skladba s názvem "This Heart", kterou Hilary napsala pro svého tříletého syna Luca, a dále "Tattoo", kterou Hilary nazpívala s Eden Sheeranem. Nedávno na koncertu Kiss 108.fm Hilary prozradila, že vybrala i dvě bonusové skladby. Píseň "Sparks" bude Hilary momentálně propagovat u sebe doma v Americe a to například v pořadech Good Morning America, Live with Kelly and Michael nebo The Wiev. A pokuď jste ještě neviděli vizuál "Sparks", tak máte možnost právě pod článkem.


"One In a Million" co-written by Tove Lo

19. dubna 2015 v 10:15 | Martina Duff


Jedna další skvělá zpráva. Prostřednictvím show "Extra" s Mario Lopez Hilary prozradila další název nové písně, která se objeví na jejím novém albu. Píseň napsala společně s Tove Lo, která také mimochodem napsala pro Hilary píseň "Sparks". Píseň nese název "One In a Million" a bude součástí alba, které je již dokončené, ale není prozatím známo jeho datum vydání. Nyní máme celkem 30 písní z kterých Hilary určitě vybere jen půlku pro její nové album.

News about her new album!

14. dubna 2015 v 22:20 | Martina Duff

Během rozhovoru s moderátorem Mario Lopez v rozhlasovém pořadu "On With Mario Lopez", který se vysílal před několika dny, Hilary prozradila nějaké další informace ohledně jejího nového videoklipu k písni "Sparks", která se bude natáčet příští týden.

"Budu natáčet videoklip k písni "Sparks" příští týden. Bude to velký výbuch, světlé barvy a hlavně zábavné. Nejen, že to bude vysoký koncept, ale i velké překvapení." řekla Hilary.

Také Hilary krátce hovořila o dokončení alba. "Několik věcí bylo zahájelo v minulém roce. Celý proces (album) byl opravdu náročný, ale je to konečně dokončené" prozradila. Rozhodně se máme na co těšit :)


Hilary Duff - Sparks - Oficial Audio

6. dubna 2015 v 22:12 | Martina Duff
Netrvalo to dlouho a Hilary nahrála na svůj oficiální účet YouTube celou písničku "Sparks". Pokud jste jí ještě neslyšeli, tak neváhejte s pusťte si jí právě teď :). V celém článku najdete i text.Hilary Duff - Sparks - New Song!

6. dubna 2015 v 17:02 | Martina Duff
Veliká omluva za to, že jsem se strašně dlouho neozvala, ale za měsíc mě čeká maturita, tak se učím :(. Musím se s váma podělit o novinku a to, že Hilary oficiálně vydala nový singl, který nese název "Sparks" a vy si ho můžete poslechnout ZDE. Byla bych ráda, když napíšete svůj názor do komentářů!
Hilary Duff interview with Tim Romeo - IHEARTRADIO COUNTDOWN

7. listopadu 2014 v 15:16 | Martina Duff

Hilary před měsícem poskytla rozhovor rádiu iHeart Radio Countdown. V doprovodu Tim, mluvila Hilary o svém novém albu, turné ale i o seriálu "Younger" Přečtěte si níže hlavní události!

  • O "Younger" řekla, že dívky budou milovat jejich módu. Je to docela zábavné
  • Když Hilary natáčela "Younger", polovina alba byla napsaná.
  • Hilary řekal, že miluje písen "Amnesia" od 5 Seconds Of Summer a miluje kluky z One Direction.
  • Miluje kapelu Coldplay, přiznala, že jejich písničky poslouchala celý den.
  • Hilary řekla, že nemá stále datum na vydání nového alba a to kvůli seriálu "Younger" Je možné, že by album mělo vyjít letos na Vánoce a brzy bude připraven ke startu.
  • Řekla, že si její syn Luca uvědomuje, že jeho maminka je slavná. "Je to, kdo jsou oni? Proč s nimi mluvíš?" ptá se Luca.
  • Bylo zábavné natáčet videou pro "All About You" a dělat celou tu choreografii. Bylo to zábavné.
  • Pro Halloween bude Luca oblečený jako Jake. Dokonce dostal i paruku.
Zde se taky Hilary vyjádřila o svém turné, které by mělo být příští rok "Nemohu se dočkat, až znovu vyrazím na cestu". Řekla, že to bude velmi zábavné a že Luca bude s ní jezdit. Má v plánu udělat show na 3 týdny, pauza a začít znovu (hlavně, aby ta pauza nebyla dalších sedm let :D)

Hilary: News about new album!

3. září 2014 v 6:25 | Martina Duff

Opět smutná zpráva pro fanoušky Hilary. Na internetu unikla informce, že by nové album mělo vyjít v řijnu tohoto roku. Hilary ale tuto zprávu na twitteru vyvrátila a napsala, že musíme počkat ještě několik měsíců. Tak uvidíme, kdy nakonec to nové album vyjde. Vy si můžete teď pustit nejnovější singl All About You

Hilary Duff - All About You - Lyrics video

20. srpna 2014 v 17:57 | Martina Duff
Konečně se objevilo lyrics video k písničce "All About You". Oficiální stránka Sony Music oznámila, že už brzy se můžeme těšit na videoklip. Jaký je váš názor na video? Mně osobně se líbí hodně ;)Hilary Duff Talks Music, Marriage and Motherhood

17. srpna 2014 v 16:21 | Martina Duff

Hilary Duff a Ed Sheeran - tato dvojice nazpívala singl, který bude mít název "Tattoo" a objeví na novém nadcházejícím albu Hilary, které vyjde letos na podzim. Hilary prozradila, že jí bylo ctí pracovat právě s Edem.

"Bylo úžasné ho mít tam a zapojit ho. A to vyděsilo S.... ze mě taky" řekla Hilary magazínu People. A co Hilary přimělo se vrátit k hudbě? "Zbývalo mi dva měsíce do porodu a najednou jsem začla hodně psát. Nevím, jestli to bylo kvůli hormonům a mému emočnímu rozpoložení, ale vzala jsem to jako znamení, že mi chybí část mého života".


Hilary about her husband

16. srpna 2014 v 16:34 | Martina Duff

Hilary bude mít na svém novém albu singl o vztahu s Mikem Comrie.

"Právě žijeme odděleně, ale stále je mezi námi spousta lásky. Máme spolu krásné dítě, takže je to hodně těžké pro nás oba", řekla Hilary magazínu People. "Je to píseň o Luca a o mém oddělení a mé lásce k této osobě, že možná nejsme souzeni, možná ano" dodala. "Je to velmi osobní".


At RCA Records office [7.8.2014]

15. srpna 2014 v 19:19 | Martina Duff
Hilary navštívila ve čtvrtek 7.8.2014 svůj "druhý domov" a tím je studio RCA Records. Pod touto společností Hilary vydá na podzim své nové album. Hilary vypadala opět dokonale. Ty šaty jí moc slušely :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hilary Duff - All About You - Official Audio

13. srpna 2014 v 11:46 | Martina Duff

Oficiální premiéra nového singlu proběhla včera a vy si už teď můžete zde poslechnout celý song. Zajímá mě každopádně váš názor, jestli se vám písnička líbí. Já osobně bych zvolila tuhle píseň jako první singl a myslím, že by k tomu mohl být i pěkný videoklip.Hilary Duff - All About You - New Single

11. srpna 2014 v 19:33 | Martina Duff
Hilary před pár dny oznámila, že její druhý singl z nadcházejícího alba bude "All About You", který bude mít, jak jsem už psala oficiální premiéru zítra. A vy si singl můžete před-objednat na itunes.com.

V předešlém článku jsem psala, že úryvek z písně zazněla na předávání cen Teen Choice Awards 2014 a vy si ukázku můžete pustit v celém článku. Píseň začne hrát v čase 01:49 a bohužel toho moc slyšet nejde.

Hilary chtěla znát i názor svých fanoušků a na twitteru tak napsala zprávu, co jsi myslí z toho, co slyšeli. Já osobně jsem z toho kousku velmi nadšená a nemůžu se nového singlu dočkat!. Co říkáte na cover? :)Name's the new songs "Feel Alive" and "17"

2. srpna 2014 v 8:27 | Martina Duff

Jsou potvrzeny další dva nové singly, které se objeví na novém albu Hilary. První písnička má název "Feel Alive", kterou společně napsala s Toby Gad a Lauren Christy. Druhý nese název "17"


Hilary Duff - Chasing The Sun - LISTEN HERE

28. července 2014 v 14:31 | Martina Duff
Premiéra nového singlu a videoklipu je stanovena na úterý 29.7.2014 a vy máte tu jedinečnou možnost si právě TEĎ poslechnot nový singl "Chasing the Sun"!. Před hodinou jeden fanoušek nahrál skladbu na soundcloud.com. Nemůžu přestat tu písničku poslouchat, pač je dokonalá. Taková letní oddechovka. Však posuďte sami a budu ráda, když napíšete svůj názor do komentu.

LISTEN HERE

RCA Records about Hilary!

24. července 2014 v 9:01 | Martina Duff

Včera se uskutečnila tisková zpráva RCA Record, což je hudební vydavatelství, pod který Hilary vydá své nové nadcházející album. RCA Records: Její první singl "Chasing the Sun" napsal Colbie Caillat, Jason Reeves a Toby Gad a produkoval ho Toby Gad. Singl bude k dispozici digitálně 29.7.2014. Hudební video pro "Chasing the Sun" bude mít premiéru na VEVO ve stejný den."

Hilary řekla: "Jsem velmi nadšená, že jsem se připojila k rodině RCA. Miluji svůj tým a cítím se tak šťastná, že jsem ve společnosti mezi dalšími talentovanými umělci. Jsem velmi hrdá na toto. "Chasing the sun" je první singl z mého nového alba. Pracovala jsem tvrdě a album skvěle reprezentuje spoustu mých zážítků ze života."

Poté, co měla Hilary dlouhou přestávku od hudebního průmyslu, Hilary v současné době dokončuje ve studiu svůj velmi očekávaný debut s RCA Records. Bude to páté studiové album, které bude propuštěno letos na podzim.

"Vzala jsem si dlouho pauzu od hudby, ale dalo mi to sílu k mým dalším krokům. Jsem velmi hrdá na svojí hudbu, kterou jsem vytvořila. "Chasing the Sun" je píseň plná světla a letní zábavy." řekla Duff.

"Jsme potěšeni přivítat Hilary Duff do RCA Records rodiny" říká Petre Edge, prezident a generální ředitel společnosti. "Ona je velmi talentovaná mladá žena, která po dosažení masivního úspěchu v mladém věku, je stále mimořádně kreativní a relevantní"

"Hilary Duff je na celém světe superstar, talentovaná zpěvačka, herečka a perfomerka a my jsme potěšeni jí přivítat v RCA Records." řekl prezident společnosti Tom Corson.


Hilary Duff: Chasing The Sun - Pre-Order Her New Single

23. července 2014 v 15:18 | Martina Duff

Ano, je to tady! Ode dneška si můžete předobjednat nový singl "Chasing the Sun" na itunes. Dnes o tom informovala Hilary na svém účtu na twitteru "Můj singl #ChasingTheSun je k dispozici na předobjednání na itunes!!!! Ano, určitě je!!! ahhh jsem tak nadšená" Bohužel pro Českou Republiku zatím nebyla stanovena premiéra. Zde se můžete podívat na cover, který vypadá naprosto dokonale.

Nezapomeňte, že zítra Hilary představí svůj nový singl v klubu Marquee v New Yorku. Oficiální premiéra singlu je stanovena na úterý 29.7.2014. Jeden zdroj uvádí, že i tento den by měla být premiéra nového videoklipu. "Chasing the Sun" si zatím nejvíce vede v Brazílii, kde je na čísle 59 a v Mexiku 55.


New single Hilary: released 7.24.2014

18. července 2014 v 11:00 | Martina Duff

Manager Hilary nám sděluje, že máme být příští čtvrtek velmi pozorný k jedné události! Ve čtvrtek 24.7.2014 představí Hilary svůj NOVÝ SINGL v klubu Marquee v New Yorku. Na interentu se šíří informace, že nový singl by se měl nazývat "Chasing The Sun", což bych tomu i věřila, pač před několika dny Hilary natáčela videoklip na pláži v Malibu. Necháme se každopádně překvapit, ale už teď můžu říct, že jsem VERY EXCITED!

Jste připraveni slyšet po sedmi letech novou hudbu od Hilary?


Hilary Duff Looks Gorgeous In a Bikini, Films Music Video

14. července 2014 v 22:39 | Martina Duff

Po více než sedmi letech se chce Hilary vrátit zpátky do světa pop music a po fyzické stránce je velmi připravena. Šestadvacetiletá zpěvačka Hilary byla spatřena v pátek 11.července se svým týmem na pláži v Malibu, kde byli natáčet nový videoklip! Tuto zprávu potvdil zdroj E! News. O režii se postaral Declan Whitebloom, který pracoval s Taylor Swift, Demi Lovato nebo One Direction.

Hilary sdílela fotku na twitteru, kde sedí na kameni na pláži a dívá se směrek k oceánu. Na pláži samozřejmě nesměli chybět ani bikini a Hilary si vybrala černé. Na place byla společně se svým synem Lucou a natáčení se zúčastnil dokonce i Mike.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Wings: Sky Force Heroes - Trailer

12. července 2014 v 12:10 | Martina Duff

Hilary znova propujčila svůj hlas animované postavičce Windy k filmu "Wings: Sky Force Heroes". Film opět bude uveden na DVD a přesný datum není určený. Zde se můžete podívat na trailer a tady na video z natáčení, kde uvidíte Hilary.


Could This Be Hilary Duff’s Album Cover?

3. července 2014 v 21:52 | Martina Duff

Hilary před několika měsíci oznámila, že svůj nový singl vydá na jaře tohoto roku. Je červenec a s ním i léto a nový singl nikde. Podle některých zpráv, které kolují na internetu říkají, že singl by měl vyjít již tento měsíc. Hilary je ze svého návratu velmi nadšená a proto napsala i tuto zprávu na twitteru "Probudila jsem se a jsem tam vděčná! Jsem tak připravena na tuto další kapitolu. Tak připravená k vám všem, kteří usluší mojí 🎶🎶❤️. Je to už dlouhá doba. Doufám, že to je kouzlo." Včera na svůj instagram nahrál fotograf Harpes Smith fotku, na které je s Hilary a k ní napsal i popisek, že byli fotit některé fotky na její nové album.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hilary Duff Teases New Song On Instagram – Listen Here!

28. června 2014 v 13:58 | Martina Duff

Další bývala Disney hvězda se snaží dostat do pozornosti toto léto. Po měsících očekávání z hudebního světa je Hilary pevně rozhodnuta vrátit se zpátky na scénu.

Včera Hilary nahrála na instagram krátké video, na kterém uslyšíte hraní na kytaru a v pozadí něčí zpěv. Dokonce bych si tipla, že je to Hilary, ale jde to velmi špatně rozeznat. Hilary k tomuto videu napsala i krátký popisek "Je to docela v pohodě zvuk vycházející z této věci @tobygadmusic". Muž, který je označený v příspěvku je hudební producent Toby Gad, který spolupracoval s lidmi jako Beyonce, One Direction, Alicia Keys, Miley Cyrus, Selena Gomez, Kelly Clarkson a nebo Fergie.

Řekla bych, že to bude celkem chytlavý a už teď jsem velmi zvědavá na výsledek. Chtěla bych znát i vás názor, tak budu ráda, když napíšete komentář :)Name the new songs "It All Starts Tonight"

15. června 2014 v 16:34 | Martina Duff
Stránka ascap.com odhalila další název nového songu, který se objeví na novém albu Hilary, které by mělo vyjít na podzim tohoto roku. Písničku s názvem "It All Starts Tonight" napsala Hilary společně s Toby Gad a Wayne Hector. Wayne Hector je anglický písničkář, který napsal songy např. pro zpěvačku Nicki Minaj nebo pro skupinu One Direction. Jsem maximálně zvědavá jak na spolupráci, tak na celkové album :). V celém článku se můžete podívat na předběžný tracklist.

Name the new songs "This Heart"

23. května 2014 v 9:24 | Martina Duff

Na stránce ascap.com byl potvrzen název nového singlu, který se objeví na novém, již připravovaném albu Hilary. Singl s názvem "This Heart" napsala Hilary společně s Toby Gad a Lindy Robbins. V celém článku se můžete podívat na předběžný tracklist nového alba.

Hilary Duff Is Recording An Ed Sheeran

21. května 2014 v 14:55 | Martina Duff

Před týdnem jsem vás informovala, že Hilary oznámila, že bude spolupracovat s anglickým zpěvákem Edem Sheeranem. Ke spolupráci už došlo a ve středu 14.5.2014 Hilary tuto radostnou zprávu oznámila na twitteru a následně nahrála i fotku, ke které napsala tento krátký popisek "Tak se to stalo a bylo to docela v pohodě". Jelikož je už jaro a Hilary v rozhovoru pro Today show oznámila, že na jaře vydá nový singl, tak pevně doufám, že se tak stane. Podívejte se na všechny fotky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Hilary Duff Is Recording An Ed Sheeran Song

7. května 2014 v 12:15 | Martina Duff

Ed Sheeran je anglický zpěvák a textař, který natočil duet se zpěvačkou Taylor Swift, ale může se stát, že Ed bude mít duet s Hilary Duff. Brzy bude Hilary natáčet záznam s Ed Sheeran - a právě Ed napsal song pro její nadcházející album. Hilary mluvila na červeném koberci s MTV News a zmínila se, že pracuje s rúznými skladateli a producenty. "Je to dobrý pocit být zpátky ve studiu" řekla. "Pracuji s mnoha lidmi. Píšu stále, aby proces dále pokračoval" řekla MTV News. Hilary pracuje se skladateli a producenty jako Lindy Robbins a Toby Gad spolu s Savan Kotecha, který psal pro umělce jako One Direction nebo pro Arianu Grande.

"Budu pracovat s Ed Sheeran, písnička příští týden a jsem opravdu velmi nadšená" řekla. Popisovala také, že album bude jako "zemité", indie - s pop atmosférou. "Opravdu chci být upřímná a být otevřená kniha pro mé fanoušky, aby věděli, kde jsem byla a co jsem dělala, jak se cítím a že všechny věci jsou dobré, takže bych měla mít jeden singl už brzy a nové album na podzim" prozradila Hilary.


Hilary Duff Reveals Lyrics to New Unreleased Song and Tracklist!

3. dubna 2014 v 5:18 | Martina Duff


Už se to pomalu, ale jistě blíží. Už brzy vydá Hilary své nové album a my už známe pár potvrzených názvu písní. Objevilo se celkem devět, dosud potvrzených názvů písní, které Hilary postupně potvrzovala na svém twitteru. V celém článku se můžete také podívat na kousek textu, který byl odhalen.

1. Better Days
2. Outlaw
3. Tearing Down Walls
4. Breathing Room
5. Hurts
6. Take It For What It Is
7. Northern Star
8. Night Like This
9. Snow Globe

Hilary Duff’s new single could be “Breathing Room”

30. března 2014 v 19:51 | Martina Duff

Včera jsem vás informovala, že Hilary podepsala smlouvu s nahrávací společností, ale doposud není známo, o kterou se konkrétně jedná. Hilary potvrdila na instagramu, že pracuje na novém albu a spolupracuje s americkým producentem Kizzo. Britský deník DailyMail potvrdil, že první singl Hilary se bude jmenovat "Breathing Room" a je naplánován na propuštění letos na jaře.


Hilary Duff Gets Record Deal!

29. března 2014 v 22:00 | Martina Duff

Hilary svůj návrat k hudbě opravdu myslí vážně a proto včera oznámila na twitteru, že právě podespala smlouvu s novou nahrávací společností! Před několika lety Hilary spolupracovala se společností Hollywood Records a nyní se říká, že by se měla k této společností znova vrátit. Hollywood Records má na kontě alba např. Demi Lovato nebo Seleny Gomez.

Stránka HilaryNews na twitteru napsala zprávu, kterou Hilary následně sdílela na svém profilu "Vypadá to, že tweet @HilaryDuff byl včera její nejoblíbenější tweet VŮBEC s více než 9K retweets + 25K oblíbených"


 
 

Reklama