News [Movie, Music, Project]

Hilary: News about new album

1. února 2014 v 16:49 | Martina Duff

Jak jsem slíbila, tak přidávám další pikantní novinky o novém albu Hilary. O něm promluvila na akci 2014 MusiCares Person Of The Year Gala, která se konala v pátek 24.1.2014

"Jsem už v polovině svého nového alba, je to čtyři roky a bylo to šíleně zábavné" řekla Hilary. Také se zmínila o stylu hudby "Je to přímočard pop music s trochou vlivu EDM, velmi lyricky řízena jako moje hudba v minulosti". Hilary je ze své hudby velmi nadšená a to dokazuje to, co řekla "Nemůžu se dočkat, až to lidé uslyší. Trochu tance, to je všude" také dodala "Je to pro mě opravdu důležité, co jsem psala hodně. Cítila jsem se tak dobře"

Tak ráda čtu takové zprávy a už se nemůžu dočkat!


Hilary Duff to star in darren star's TV Land Pilot "Younger"

19. ledna 2014 v 19:00 | Martina Duff

Hilary v rozhovorech prozradila, že se vrátí nejen do hudby, ale také na televizní obrazovky. Objevila se zpráva, kterou i také Hilary oficiálně potvrdila na twitteru a to ta, že se objeví v pilotu komedie "Younger"

Hilary se ve filmu objeví společně s herečkou Sutton Foster, která si zahrála v seriálu společnosti ABC "Bunheads". Pilot napsal a bude produkovat Darren Star, který psal pro seriály Beverly Hills, 90210, Merlose Place nebo Sex ve městě. Hilary si ve filmu zahraje postavu Kelsey, inteligentní a ambiciózní 20letou dívku, která přivíta Lizu do nakladatelství, aby ji začlenila do svého společenského života, nemá tušení, že je Liza o deset let starší.


Hillary in the recording studio. New song called "Hurts"

12. ledna 2014 v 18:29 | Martina Duff

Hilary v poslední době opravdu tráví čas v nahrávacím studiu. Důkazem je i další fotografie, kterou Hilary před několika dny nahrála na svůj twitter a zároveň oznámila název nového songu.

Na fotografii v plné velikosti se můžete podívat tady. A samozřejmě napsala i krátký popisek "Jednou pozdě v noci ve studiu w/ @tearcekizzo and @fransiscahall píseň s názvem "Hurts".

"Předtím, než jsem otěhotněla jsem opravdu začínala pracovat na svém novém albu" řekla Hilary. "Nemohla jsem se ještě dostat do studia, ale setkala jsem se s mnoha lidma a přijít na to, kde jsem nyní a jakým směrem chci jít a pořád to dělat" řekla Hilary MTV News.


Hilary Duff - I'm The Best (Dora's Ice Skating Adventure)

25. prosince 2013 v 13:08 | Martina Duff
Hilary kdysi v minulosti hodně spolupracovala se společnosí Nickelodeon, což i existuje televizní stanice, ve které se vysílají televizní seriály pro děti jako např. "Dora's Ice Skating Adventure". Ke spolupráci s touto společností se Hilary po několika letech vrátila a dokonce natočila i menší nahrávku a to právě pro tento zmíněný seriál. Zda se vám tato nahrávka líbí musíte posoudit vy.

Mně osobně se líbí a doufám, že i vyjde plná verze.

Hilary: News about new album and singl

20. prosince 2013 v 14:19 | Martina Duff


Hilary před několika týdny navšítivila nemocné děti v nemocnici Sick Kids v Torontu, Kanadě. Hilary na této akci také mluvila o svém novém albu a písničkách. Mluvila například o tom, že se chce vrátit do světa pop music. Přiznala se, že napsala sedm nebo osm songů pro její nové album a také pro její nový singl, který by měl vyjít na jaře roku 2014. Co se týká stylu, tak řekla, že bude v EDM, pak jsou některé písně tak trochu Indie a velmi těžké piano.

Hilary také promluvila o svých kolegyní a to o Miley Cyrus a Taylor Swift. Konkrétně řekla "Nebudu se sama srovnávat k Miley Cyrus. Opravdu se snažím přijít a být tím, kým jsem...A ten koho si myslím, že dobrým příkladem tak je to Taylor Swift. Ona je velmi upřímný člověk. Myslí si, že to, co dělá Miley Cyrus je velmi dobré a myslím si, že ona je ten, kdo chce být a to je důležité. Tak já to respektuji" řekla Hilary.


Hilary Duff: Hoping to Release New Single for Spring 2014!

19. prosince 2013 v 14:23 | Martina Duff

Hilary byla hostem 4.prosince 2013 u Dina Pugliese a to v televizním pořadu Toronto's Breakfast Television, který se vysílá na TV stanici Citytv. Hilary v tomto pořadu odhalila několik novinek. Jedna z nich je i ta, že by měli fanoušci očekávat nový singl na jaře roku 2014.

"Myslím si, že bych na jaře mohla mít jeden" řekla Hilary v show. "Napsala jsem prvních šest písní a jsou všechny opravdu taneční a pozitivní. Takže jsem se teď dostala do nálady" dodala Hilary o svém nadcházejícím albu. "Je důležité mít tu správnou rovnováhu a ukázat všechny své strany. Je to trochu indie taneční pocit."

Na celý rozhovor se můžete podívat v celém článku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hilary: Slams Reports That She's Trying for a Girl: "The Only Baby I'm Working on Is My Album"

27. listopadu 2013 v 16:31 | Martina Duff

Hilary řekla v nedávném rozhovoru, že by chtěla do budoucna další dítě a to holčičku. "Jsem ráda, že jsem udělala rozhovor a lidé se ptají, jestli chci další dítě. Já říkám ano. Né teď ale nečekaně se snažit pro holčičku. Co?" napsala Hilary před několika týdny na svém twitteru. Ten den napsala ještě jednu zprávu "Je to směšné...jen dítě a já pracuji na novém albu".

"Kdybych měla ještě chlapce, byla bych ráda, ale chtěla bych se pokusit o dívku a nejsem si jístá, že bych chtěla mít tři děti." řekla Hilary. Nyní tedy pracuje na svém pátém albu.


New singl? "Tearing Down Walls"

24. listopadu 2013 v 17:21 | Martina Duff

Už nyní známe dva názvy nových singlů Hilary "Better Days" a "Outlaw" a tentokrát se objevila fotka, na které Hilary drží v ruce papír, na kterým je napsáno "Tearing Down Walls". Zdá se, že to bude název pro její další nový singl. Na internetu kolují zprávy, že je název oficiální.

Necháme se tedy překvapit a uvidíme, jak to nakonec bude.


New photos from the studio #2

28. října 2013 v 12:43 | Martina Duff

Hilary během svého volného času tráví v nahrávacím studiu. Důkazem jsou tyto dvě fotogragie, které Hilary během minulého týdne nahrála na sociální sítě jak instagram, tak i twitter.

V celém článku se můžete podívat na fotku ze studia, na které je Hilary s producentkou Lindy Robbins, která spolupracovala s Demi Lovato a Selenou Goméz.

Hilary is back in the studio!

9. října 2013 v 16:48 | Martina Duff

Už několikrát jsem tu psala, že se Hilary vrátila k hudbě. Sama se k tomuto tématu vyjádřila, když pořádala akci FIJI Water Days Of Summer. Je to cca. týden, kdy Hilary nahrála na instagram dvě fotky, kde je důkaz, že se opravdu do studia vrhla aby mohla něco nového nazpívat.

Hilary k té první fotce napsala jeden krátký popisek a to "Better Days". Na twitteru je jeden profil "Hilary Duff News", kde se přidávaj různé novinky o Hilary. A právě jsme se díky tohoto profilu dozvěděli, že název "Better Days" je pro nový singl, který se objeví na novém albu Hilary. Dá se říct, že je tato zpráva oficiální, protože příspěvek Hilary na twitteru přímo retweeted. Kdo se těší na novou hudbu? Já určitě ano :)Project - Real Girl's Kitchen / Photo's

12. září 2013 v 18:51 | Martina Duff

Na internetu se objevily tři fotky Hilary s Haylie. Určitě se jedná o projekt "Real Girl's Kitchen", ve kterém spolupracuje Haylie. Na některých stránkách se píše, že jedná o TV Show, tak uvidíme, jak to nakonec bude.

Jen pro zajímavost: Haylie vydala před několika měsíci svojí první kuchařku s názvem "Real Girl's Kitchen".
Pro více informací klikněte na tento odkaz.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Stomp Out Bullying - New Campaign

7. září 2013 v 8:51 | Martina Duff

Hilary se připojila k nové organizaci, která je určena pro děti a mládež v USA. Jedná se o projekt, který se zaměřuje na prevenci šikany a kyberšikany. Do této kampaně se připojila i Hilary a natočila krátké video, na které se můžete podívat v celém článku. Hilary je opravdu úžasný člověk.

Hilary ve videu mluví také o světovém dni Blue Shirt Day, který se bude konat v pondělí 7.řijna 2013. Lidé, kteří se zapojí budou nosit ten den modrou košili. Určiě se nezapomeňte podívat na video.

EDIT: Přidala jsem video, které je funkční.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hilary Duff Is Returning to Music: ‘I’m Finally Buckling Down’.

8. srpna 2013 v 10:29 | Martina Duff

Hilary nejen, že se pilně věnuje mateřství, ale stihla hostovat v seriálu "Dva a půl chlapa" a teď momentálně dokončuje práci na novém nezávislém filmu "Flock of Dudes". Teď se cítí dobře a je rozhodnuta vrátit se zpátky do studia. Na akci "FIJI Water party", kterou sama pořádala se k této věci vyjádřila a to takto "Budu se soustředit na svou novou hudbu. Je to už dlouho. Myslím, že jsem konečně zpět dole a dostat se do studia.". Na internetu koluje zpráva, že by měla Hilary vydat singl již v listopadu tohoto roku a nové albům by mělo vyjít na začátku roku 2014. Zda je tato informace pravdivá si zatím musíme nějakou dobu počkat.

A jaký je její důvod se vrátit zpátky k hudbě? Říká, že jí chybí spojení s fanoušky. "Moc my chybí turné, spojení se svými fanoušky prostřednictvím mé hudby".

V celém článku se můžete podívat na rozhovor, ve kterém Hilary mluvila o filmu a o hudbě.

Hilary dubs character Windy in the new movie "Wings"

18. července 2013 v 13:30 | Martina Duff

Hilary propůjčila svůj hlas animované postavičce Windy k filmu "Windy" (Ot vinta 3D). Na filmu spolupracují další celebrity jako například Rob Schneider, Jesse Pruett, Jesse McCartney a Josh Duhamel.

Film byl uveden na DVD v Rusku 9.srpna 2012 a v USA je plánovaná premiéra na 6.srpna 2013.

Na internetu se objevila jedna fotka Hilary ze studia. Druhá fotka je oficiální obal k filmu. V celém článku se můžete podívat na krátké video, ve kterém mluví Hilary o filmu.

Zde je menší obsah filmu:
Několik týdnů před velkou airshow dostane jeden mladý bojovník letadla dopis, kde se může zúčastnit této prestižní soutěže. Rozhodl se být příští vítěz, Ace se pustí ven a začne trénovat s plukovníkem. Plukovník stanový plán. Ace nacvičuje nové triky a rychlost. Jak dále pokračuje výcvik, Cyclon zřizuje dábelský plán. Windy použije jako návnadu, aby odvrátila Ace a ujistit se, že on bude další mistr airshow šampionátu...

imagebam.com imagebam.com
(pro zvětšení klikněte na fotku)

Hilary Duff in the film "William and Kate: A Royal Arrival"

10. července 2013 v 19:16 | Martina Duff

Výrobce a distributor ve Velké Británii "Electric Sky" zavedli mezinárodní práva na film "William and Kate: A Royal Arrival", což bude document o narození miminka vévody a vévodkyně Cambridge.

Dokument, který bude trvat 1 hodinu a 52 minut bude vyroben britským producentem FutureSight Entertainment. Dokument bude obsahovat příspěvky od celebrit např. od Eltona Johna, Dame Helen Mirren,HILARY DUFF a Kelly Osborne. Producent také dodal, že by chtěl rozhovory s Brucem Willisem a Catherine Zeta Jones. Jsem na to opravdu zvědavá :)

Hilary Duff Filming A New Movie "Flock of Dudes"

4. července 2013 v 22:35 | Martina Duff
Jedna skvělá zpráva. Před měsícem jsem vás informovala, že Hilary bude spolupracovat na novém nezávislém filmu. Nyní tu mám pro vás menší info, ale hlavně dvě fotky z natáčení.

Jedná se o komedii, která nese název "Flock of Dudes" a herecké obsazení vypadá takto: Ray Liotta (Hannibal), Bryan Greenberg (One Tree Hill), Hilary Duff (A Cinderella Story), Skylar Astin (Pitch Perfect), Lea Michele (Glee), Hannah Simone (New Girl), Eric Andre (The Intership), Chris D'Elia (Whitney) a další... Natáčet by se mělo v Los Angeles a mělo by probíhat do konce července. Premiéra je předběžně stanovena na rok 2014.

Jak už jsem zmínila. Mám tu pro vás dvě fotky z natáčení. První je z natáčení, kdy Hilary byla na scéně s Skylar Astin a Chris D'Elia. Na druhé fotce je Hilary s Franki Doll. Právě Franki přidala tuto fotku na svůj instagram a napsala "Toto je úžasná a inspirativní mladá žena...Miluji svůj život. Miluji tento projekt.

imagebam.com imagebam.com

Hilary: New movie?

15. května 2013 v 21:44 | Martina Duff

Mám tu pro vás jednu svkvělou zprávu.
Hilary v nedávném rozhovoru potvrdila, že už brzy bude pracovat na novém nezávislém filmu.


Hilary about new music

3. května 2013 v 12:17 | Martina Duff

Už před několika měsíci Hilary oznámila svůj hudební comeback a prostřednictvím twitteru nás informovala, že je ve studiu a nahráva novou hudbu. V posledních rozhovorech Hilary mluvila o návratu k hudbě a to konkrétně takto: "Začínám pracovat na nové hudbě. Ale kdo ví, jak dlouho to bude trvat"

"Pracuji na hudbě. Mám nějaké písničky připravené ale bude to pomalý proces. Většina písní, jsem napsala v době těhotenství, takže to budou velmi osobní písně"

Hilary Duff to Romance Ashton Kutcher on Two and a Half Men's Season Finale

3. dubna 2013 v 17:30 | Martina Duff

Hilary je připravena se opět vrátit do televize a objeví se v jedné epizodě seriálu "Dva a půl chlapa". Tuto zprávu oficiálně potvrdil časopis US magazine. Hilary si zahraje v poslední sezóně tohoto seriálu a bude hrát postavu Stacey, která bude mít zájem o Waldena (Ashton Kutcher).

Finále "Dva a půl chlapa" startuje 9.května 2013 na CBS. Už se hrozně těším na fotky :)

Hilary To Guest Star On Raising Hope!

29. ledna 2013 v 18:08 | Martina Duff

Hilary se vrací zpátky do televize!

Hilary se objeví v jedné epizodě seriálu "Raising Hope", který se vysílá na televizní stanici FOX. Hilary si zahraje v epizodě "The Old Girl" a bude hrát postavu Rachel.

Poté co si vezme Jimmy za ženu Sabrinu, se vrátí jeho expřítelkyně Rachel. Jenže Sabrina se s Rachel nevědomě spřátelí a neví, že její ex přítel byl Jimmy.

Jakto nakonec všechno dopadne? Uvidíte 26.února v premiéře na TV FOX.

A Letter To My Dog Book (2012)

29. prosince 2012 v 20:21 | Martina Duff
Hilary se zapojila do nového projektu, který nese název "A Letter To My Dog Book". Jedná se o knihu, ve které jsou fotografie celebrit s jejími domácími mazlíčky.

Hilary se také o tomto projektu zmínila v pořadu Access Hollywood, ve kterém byla hostem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Wags and Walks Fundraising

22. listopadu 2012 v 16:28 | Martina Duff

Hilary se připojila k nové charitativní organizaci s názvem "Wags and Walks" což je nezisková organizace Animal Rescue, která sídlí v Los Angeles a věnuje se zlepšováním kvality života zvířat.

Pokud budete chtít podpořit tuto organizaci, stačí když předložíte svůj příběh nebo vlastní názor a to tady.Hilary in Nickelodeon project

23. září 2012 v 17:20 | Martina Duff

Hilary se zapojila do dalšího projektu a to tentokrát pro televizní kanál Nickelodeon. Informovala o tom včera na svém twitteru, kde se podělila o tuto radostnou novinku.

"Tolik zábavy. Nahrávala jsem včera speciální projekt pro Nickelodeon. Můj malý Luca to bude milovat."

Hilary update your YouTube Channel

5. září 2012 v 21:55 | Martina Duff

Hilary dnes ráno (našeho času) aktualizovala svůj profil na YouTube a napsala tam zprávu pro fanoušky:

Ahoj všichni. Jsem Hilary a v součásné době plánuje všechno a brzy budete mít možnost vidět zcela nový design na tomto kanálu YouTube a také slyšet mojí novou hudbu, na které jsem pracovala. Opravdu doufám, že se vám bude líbit. Jsem velmi hrdá na všechnu mojí hudbu a já doufám, že každý z vás bude cítit to samé.

Toto je skvělá zpráva. Jsem hrozně ráda, že už brzy uslyšíme novou hudbu od Hilary. Těším se!

World Humanitarian Day [19.8.2012]

19. srpna 2012 v 10:18 | Martina Duff

Každý rok 19.srpna se koná Světový humanitární den. Světový humanitarní den připomíná temný den v historii OSN, kdy 22 pracovníků přišlo o život při teroristickém útoku v Íráku, Bagdádu v roce 2003

Cílem tohoto projektu je dosáhnout jedné miliardi lidí v jeden den a poslat jednu největší sociální zprávu v historii. Svůj hlas můžete přidat na whd-iwashere.org/.

Hilary a další celebrity přijdou tuto akci podpořit.


Got Milk? Glasses Campaign

25. července 2012 v 14:19 | Martina Duff
Na oficiální facebookové stránce kampaňe Got Milk? byla zveřejněna fotografie Hilary. Díky pitím mléka Hilary podporuje tuto kampaň, která přináší finanční prostředky na různé programy. Hilary i v minulosti spolupracovala s touto kampaňí a to v roce 2003.

K fotce bylo napsáno i poděkování od Got Milk? "Děkuji vám Hilary Duff za vaší podporu"

(pro zvětšení klikněte na fotku)

Hilary is back in the studio

23. července 2012 v 22:08 | Martina Duff

Hilary je zpátky ve studiu.

Podle některých zpráv z twitteru a fotek z instagramu se Hilary vrátila do studia, aby natočila po několika letech novou desku. Hilary spolupracuje se spisovatelem, producentem a skladatelem Mitchem Allanem, Ali Tamposi a s rockerem Jason Evigan. Mitchem Allan spolupracoval s umělci jako Lindsay Lonha, Simple plan nebo Kelly Clarkson.

@JASONEVIGAN1: @alitamposi and @hilaryduff to instagram http://instagr.am/p/NUtOsOBbNT/
@JASONEVIGAN1: děláme hudbu s @alitamposi @hilaryduff and @mitchallan http://instagr.am/p/NUtiNphbNj/


True: An Elixir Novel

16. června 2012 v 13:32 | Martina Duff

Po úspěšném prvním a druhém dílu knihy Elixir se připravuje i třetí pokračování, které bude poslední. Oficiální datum vydání knihy "True: Román Elixír" je na 16.dubna 2013. Knihu si můžete předobjednat tady.

Má někdo z vás doma knihu Elixir nebo Devoted?

Music comeback!

2. června 2012 v 14:50 | Martina Duff
Brett Malec z E! promluvil k Hilary a napsal jí, že se příští týden setká s hudebními producenti.
Že by už Hilary pomalu ale jistě nahrála nové album?


Zdroj: facebook.com

Hilary Duff is working with JOHNSON’S Baby!

16. dubna 2012 v 19:39 | Martina Duff

Jak jsem psala v předešlém článku, Hilary se snaží pomáhat ostatním maminkám a proto spolupracuje s Johnson's Baby Cares partnerství v organizaci Save the Children. Tuto informaci oznámila také na svém twitteru.

"Velká novinka. Pracuji s JOHNSON'S Baby' na jejich novým charitativním programu JOHNSON'S Baby CARES, http://on.fb.me/JohnsonsCares - Miluji být mámou." napsala ve čtvrtek.

"Jako nová máma jsem inspirováná touto dobrou věcí, která se snaží nejen dát všem maminkám šanci zažít radost ze zdravého dítěte ale také možnost být spolu a mít okamžiky normálu během krizových situacích" řekla.


 
 

Reklama