News [Movie, Music, Project]

Hilary is working on her new album with Victoria Horn

2. března 2012 v 21:43 | Martina Duff

Přináším vám další informace o novém albu Hilary. Zpěvačka spolupracuje se skladatelkou Victoria Horn, která měla mnoho úspěchů ale také vyhrála Grammy za jednu ze svých písní.

Victoria napsala zprávu na svém twitteru:
"Jsem velmi nadšena pro každého, protože jsem sestřihla slova k písní Hilary Duff." Později byla Hilary uvedena v tweetu "@HilaryDuff musím říct, že je docela roztomilá ve své hře, pokud jde o texty".

Horn napsala písně s Natashou Bedingfield, Adamem Lambertem, Kelly Clarksonovou a Michael Buble. Pracovala také s producenty jako Dr. Luke a David Guetta.

Hilary Is Recording New Album!

12. ledna 2012 v 19:16 | Martina Duff

Ano!. Na tento okamžik jsme čekali celkem dlouho a konečně jsme se dočkali!.
I přesto, že Hilary je těhotná, tak se rozhodla že natočí nové album.

"Yeaaaaa baby!. Právě jsme se s manželem vrátili z Hawaii. Velký výlet. Vzrušující týden, budu se flákat ve studiu a pracovat na nějaké nové hudbě" napsala Hilary v pondělí na svém twitteru.

A dnes ráno opět Hilary aktualizovala svůj twitter a napsala "Další skvělý studiový den. Musím říct, že je to dobrý pocit. Jsem tááák unavená. Chystám se jít zavřít oči. xxx"

Hilary mě toutou zprávou velice potěšila a už teď se nemůžu dočkat, až bude nový song :)


Hilary Duff Confirms Album Plans And Gives Details

20. listopadu 2011 v 20:38 | Martina Duff

Hilary mluvila v nedávném rozhovoru o nové albu, který bude chtít nejspíš vydat buď v roce 2012 nebo 2013.

Ovládání hudebního průmyslu:
"Myslím si, že je dobrý čas pro umělkyně.Mnoho dívek převládají Rihannu, Kate Perry, Lady GaGa, Beyonce."

Směrující na další album:
"Je třeba pop music. Moje poslední album bylo více taneční hudby, než co jsem měla předtím. Ale to je všechno, jak se dostat do studia, pracovat s výrobci, psát a pak si najít svoje místo.

O tom, zda těhotenství jí změní:
"Myslím, že to změní mě. Nejsem si jistá, jestli to změní můj styl hudby ale pravděpodobně jeho obsah"

Její místo v hudebním průmyslu:
"Jsem velkým zastáncem, že je tu prostror pro všechny a každý má svojí osobnosti a svůj vlastní styl. Pokud jste z pravého místa, pak jste skutečný umělec a je tu spousta prostoru pro skvělou hudbu."


Hilary Duff Is Planning a Music Comeback

26. října 2011 v 9:47 | Martina Duff

Budoucí maminka Hilary Duff se chce vrátit do studia a nahrát novou desku

Hilary řekla Eonline.com: "Chci se dostat do studia. Chci spustit nahrávání i když jsem se flákala. Předtím než jsem otěhotněla jsem přemýšlela o záznamu, tak ho chci ještě udělat."

Eonline.com se také zeptalo Hilary o turné a co odpověděla?
"Já si myslím, že poté co budu mít dítě chci sedět na pár měsíců a naučit se být opravdovou, dobrou mámou a pak není důvod, proč bych nemohla udělat záznam z turné a... může to chvíli trvat, ale jsem opravdu nadšena.

Hilary vydala svojí poslední desku "Dignity" v roce 2007. Těšíte se na novou desku Hilary?

Hilary Duff Interview in Rio de Janeiro

9. září 2011 v 18:41 | Martina Duff

Hilary na autogramiádě v Brazílii poskytla krátký rozhovor pro všechny fanoušky:

"Stále pracuji na novém albu ale moje dítě je na prvním místě. Teď mám nějaké nápady, album bude trochu taneční jako Dignity. Nové album bych chtěla publikovat do tohoto roka"

"Pokud nechcete začít v Americe, možná v Evropě, Brazílii a jinde.."

Jeden fanoušek jí požádal, aby zaspívala nějakou píseň a Hilary řekla "Prominte ale žádné zpívání. Budu si muset vzít nějaké hodiny zpěvu. Pracuji na tom" a také dodala "Možná, že udělám hlasování na Twitteru aby jste vy fanoušci mohli vybrat jméno pro moje dítě"

Kniha Devoted nám poví trochu víc o tajemství z Elixir. A možná pak třetí kratší.


No Name Calling Week

30. ledna 2011 v 11:27 | Martina Duff
No Name Calling Week je zařízení, které je vedená známým knihkupectvím v USA "Barnes and Noble" a je zásadně proti šikaně. Hilary natočila video, ve kterém mluví o svých myšlenkách a zkušenostech o šikaně. Určitě se na video podívejte. Je to od Hilary moc pěkné :)


New about her music

7. listopadu 2010 v 22:21 | Martina Duff
Hilary poskytla jednomu časopisu rozhovor a na otázku, zda chystá vydat v nebližších letech nové album odpověděla takto. Je to zajímavý. Doufám, že co nejdřív to albům bude :)
http://martinashalova.blog.cz
Plánuješ vydání nového alba v nejbližších letech?

Ano. Tedy, neřekla bych, že je to něco, co se stane za rok, ale zpívání mi chybí a taky mi chybí vystupování na jevišti a poslední dobou jsem tak zaneprázdněna, asi tak poslední dva roky. Vdala jsem se, napsala jsem knihu, hodně jsem cestovala, chápejte, za svým manželem. Takže jsem prostě měla na práci jiné, důležitější věci. Ale udělala jsem prostě knižní turné a snad každý fanoušek, který si přišel pro podpis, se mě zeptal něco jako: "Kdy nahraješ něco nového? Kdy vydáš nějakou novou hudbu?" A to mě inspirovalo a vyvolalo ve mě dojem, že to lidem chybí. Měla jsem z toho dobrý pocit a novou inspiraci.

Hilary & Susan Duff are executive producer

31. října 2010 v 0:50 | Martina Duff
http://martinashalova.blog.cz

Hilary a její mamka Susan jsou výkonnými producenty k novému animovanému filmu "Darwin's Theory". Více informací naleznete na této stránce.New Role: Spiderman?

7. září 2010 v 14:14 | Martina Duff
http://martinashalova.blog.cz
Podle informací by se měla Hilary objevit ve filmu "Znovuzrození Spidermana". Doma má prý dokonce scripty s filmem Spiderman a žlutě zvýrazněnou ženskou roly. Zatím není nic oficiálně potvrzeno. Můžem být jen zvědaví, zda se Hilary objeví v tomto filmu.

New CD: I Won't Die In A Good Day?

6. září 2010 v 19:56 | Martina Duff
A jsou tu opět nové zprávy ohledně nového CD. Podle informací by měla Hilary vydat svoje nové album na začátku roku 2011 a mělo by nést název I Won't Die In A Good Day. Hilary už skončila minulý rok se společností Hollywood Records a nové CD by mělo vyjít pod společnost RCA Records. Objevil se i tracklist s třemi bonusovými songy. Pravda je, že takových fámu už bylo spousta.V příštích dnes se očekává oficiální potvrzení od Hilary RCM Records.CD
   1. "Self-Control"
   2. "Don't Look Back"
   3. "Never Give Up"
   4. "Twisted"
   5. "I Won't Die In A Good Day"
   6. "Look Outside"
   7. "Alienation"
   8. "Leave Me (I'm To Far Gone)"
   9. "Shame On You"
  10. "Echo"
  11. "(I Didn't Want To) Hurt You"
  12. "Got Ya"
  13. "Sanity"
  14. "Blasphemy"
  15. "Focus On Me"

Bonusové tracky
 1. "Holiday"
   2. "Love Is A Battlefield"
   3. "I Love Rock N' Roll" (s Miley Cyrus)

A Dolphin’s Tale - New Role?

27. srpna 2010 v 23:51 | Martina Duff
http://martinashalova.blog.cz

A Dolphin's Tale

V kinech: 16.9.2011
Režiser: Charles Martin Smith
Hrají: Harry Connick Jr., Ashley Judd, Morgan Freeman (všichni jsou teprve v jednání)
Společnost: Warner Bros. Pictures
Žánr: Rodinné drama, 3D

Malý chlapec se zkamarádí s Winterem, což je zraněný delfín, který přišel o svůj ocas v krabí pasti a každého kolem sebe motivuje aby Winterovi pomohl tím, že mu vytvoří umělý ocas. Harry Connick ml. hraje veterináře, který tohoto savce zachrání a přinese ho do své námořní nemocnice. Ashley Judd hraje chlapcovu matku a Morgan Freeman hraje doktora, který vytvoří onen umělý ocas pro Wintera.

Další poznámky: Tento příběh je inspirován skutečnou událostí, kdy delfín jménem Winter byl zachráněn u floridského pobřeží a byl vzat do akvária Clearwater Marine.

Zatím není nic oficiálně potvrzeno, zda bude Hilary v tomto filmu hrát.

IMDb - Hilary in Scream 4

13. června 2010 v 15:44 | Martina Duff
SCream
Na stránce IMDb se píše, že by se měla Hilary objevit v hororovém filmu Scream 4. Zda je tato zpráva oficiální se prozatím neví. Každopádně vás budu o všem novém informovat.

Hilary Duff Interested in Judging “X Factor”

19. dubna 2010 v 10:18 | Martina Duff
X-factor

Hilary Duff: "Mám zájem o to být porotkyní v X-factoru".

Hilary Duff odmítá popřít zprávy o tom, že jí byla nabídnuta role porotkyně v pořadu Simone Cowella X-factor, ale tvrdí že by se s tímto hudebním matadorem ráda dala dohromady jakmile zahájí tuto americkou reality-show.

Simon Cowell končí v americkém idolu příští měsíc 10.května, takže se bude moci zaměřit na přivedení britské talentové soutěže do Ameriky - a pop star a herečka v jednom Hilary Duff byla mezi jmény zminovanými jako možní porotci.

V nahraném interview, které bylo součástí show Ellen DeGeneresové a bylo vysíláno v pátek 16.dubna, připustila zpěvačka hitu So Yesterday, že zaslechla zvěsti o tom, že by mohla dostat tuto nabídku a dala přitom najevo že je připravena přijmout tuto výzvu.

Hilary Duff řekla: "Každopádně bych do toho šla"

Jediné s čím by měla trochu problém by bylo říkat netalentovaným lidem, aby se vzdali svých snů: "Musí být těžké sdělovat lidem do očí takové soudy".

Hilary Duff využila své učinkování v DeGeneresové show aby požádala TV osobnost a porotce Amerického idolu o pomoc: "Víš Simone, možná bys mohl kápnout božskou".

KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!

 
 

Reklama